Şimdi Ara

Acer Aspire 5741G kulübü (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.084
Cevap
9
Favori
123.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hala bu laptopu kullanan var mı benim gibi? geçenlerde format attım atmam gerekiyordu, erecovery bozuldu durduk yere, elinde hala bu recovery cd si olan biri lütfen mesaj atın. adres falan vereyim karşıdan ödemeli gönderin. ?
  • arkadaşlar temizliğini yaptırdım driverlar güncel ama daha düşük özellikli pc'ler daha akıcı oyun oynama imkanı saglıyor tek fark ramleri 4-8 gb benimki 3 gb işlemci ekran kartı daha düşük diğer pc'lerin 4gb ram eklemeyi düşünüyorum etkisi olur mu ? bir de önerebilceğiniz ram varmı ?
  • Arkadaşlar Acer Aspire 5741G modelinde SSD slotu var mı yani SSD takılabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Acer Aspire 5741G klavyem bazı tuşlar çalışmıyor Farklı acer Klavyeleri bizimkine olur mu nereden alabilirim Şimdiden teşkkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko26

Arkadaşlar Acer Aspire 5741G modelinde SSD slotu var mı yani SSD takılabiliyor mu?

Harddisk yerine ssd takabilirsiniz sata 2 sata 3 farketmez fakat anakart sata2 desteklediği için sata2 performansı alırsınız.

Msata tarzı ssd lerden bahsediyorsanız msata girişi bulunmamaktadır

• arkadaşlar 4.5 yıldır kullanıyorum azıcık ram takayım bari diyorum bi 4 yıl daha kullanırım, yakın zamanda bilgisayara verebilecek param yok :)
    rami 4 su anda bi 4 daha alıp 8 yapma şansım varmıdır? varsa fiyatları nedir duyan gören bilen varmıdır
  • 4 yıldır kullanıyorum artık yenileme vakti geldi

Bataryasını degistim.Klavyesini değiştim.Ana kartını değiştim.

Artık cod mw2 oynarken bile en düşük ayarlarda kasıyor
  • Acer Aspire 5741G ile FIFA 15 oynanır mı? Oynayabilen var mı?
  • http://community.acer.com/t5/Acer-Ideas/BIOS-Fan-Control/idi-p/280780

Bu fan işini Acer bile takmıyor. Çok sinir bozucu hiçbir şekilde fan hızını değiştiremiyorum. bilgisayar 100 C olmadan fan çalışmıyor bunu ayarlayabilen biri varmı?
  • Arkadaşlar merhaba Acer 5741G Modelinde bir notebook kullanıyorum. 2 sorum var ilgilenirsenz çok sevinirim.
    1-) Sanırım bataryası zayıflamış onun için yarım saat bile şarjda değil iken dayanmıyor. Pili değiştirmenizde yarar olabilir diyor resimde koyuyorum bakınız. Son bir kaç gündür 2-3 saat kullandıktan sonra kendini kapatıyor acaba sorun bataryanın zayıflamasından mıdır ?
    2-) Laptop açılırken bip bip bip diye yaklaşık 30 kere ses çıkıyor ve açılıyor çok rahatsız edici bir ses bir kaç kişiye sordum klavyde bir tuşun takılmış olabileceğini söylediler bu tuşu bulamadım sizce hangi yöntemle takılmış tuşu bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenlertepe -- 19 Şubat 2015; 20:18:14 >

• Acer Aspire 5741G ile GTA 5'i düşük kalitede bile olsa oynama imkanımız var mı? NVIDIA sayesinde çalışabilir mi?
  • 6 senedir kullanıyorum yakında formatlayacağım tekrar. İki tuşu kırıldı kulaklık girişi bozuldu. Power tuşu yakınında çatlama meydana geldi ters takla atıp düşmesinden dolayı. Onun dışında bir sıkıntısı yok hatta elden çıkarmaya çalışacağım ne kadar para ederse artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben daha şimdi güncelledim sitesinde girdim otomatik arama çalışmadı manuel yaptım kalanını resimler anlatıyor zaten kolay gelsin resimdeki gibi yapıp çıkan ekranda kabul et yükleye basın indiği zaman başlatın kurulsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pokerface53 -- 13 Haziran 2015; 18:39:18 >

• CPU-Z ADLI BİR program yükledim spd kısmında 4 slot var 1 ve 3. slotlarda 2 gb ram var şimdi elimde 4gblık ram var bunu leptoba ekliyip 8g ram elde edebilirmiyim ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pokerface53 -- 13 Haziran 2015; 18:42:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokerface53

CPU-Z ADLI BİR program yükledim spd kısmında 4 slot var 1 ve 3. slotlarda 2 gb ram var şimdi elimde 4gblık ram var bunu leptoba ekliyip 8g ram elde edebilirmiyim ??

2 adet ram slotu mevcut oradaki 1 2 3 4 demesinin sebebi ramlerin dual channel olması. Eğer 2 slotta doluysa bir tane rami çıkarıp takviye yapabilirsiniz

• biri yardım etsin lütfen acer v3-571g launch manageri yükletmiyor. acerdan yükledim fakat setup çalıştırınca birsürü dll dosyasında hata veriyor
  • quote:

Acer Aspire 5741G ile GTA 5'i düşük kalitede bile olsa oynama imkanımız var mı? NVIDIA sayesinde çalışabilir mi?

Haha ne yazık ki imkanı bile yok. Denemeye değer ama büyük ihtimal, başlat komutunu verdiğiniz an hata alabilirsiniz..
  • Cihaza Windows 10 kuran var mı? Varsa durum nasıl sorunlu/sorunsuz?
  • quote:

Cihaza Windows 10 kuran var mı? Varsa durum nasıl sorunlu/sorunsuz?

hocam ben windows 7 hom piremiyum kullanıyorum tavsiye ederim
  • Arkadaşlar merhaba ben bu notebook un üst kasa klavyenin olduğu kısmı arıyorum anakartı yada herhangi bir parçası arızalı olupda üst kasayı satmak isteyen var mıdır ?

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.