Şimdi Ara

ACER AS5520G-604G25MI NOTEBOOK yeni >>> (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
15.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: St0n3C01d

Beyler bendede var bu pc ancak ses ve video dosyalarında ses vermiyor(youtube şu bu dahil) ses ayarları sonuna kadar açık sadece hoparlörleri sınarken ses alıyorum onun dışında hiç bir ses yok nasıl çözücem bunu?

realtek 1.89 driver'ı yüklemeyi dene
  • quote:

Beyler bendede var bu pc ancak ses ve video dosyalarında ses vermiyor(youtube şu bu dahil) ses ayarları sonuna kadar açık sadece hoparlörleri sınarken ses alıyorum onun dışında hiç bir ses yok nasıl çözücem bunu?

bu arada rammstein'a devam
  • arkadaslar kapagı kapatınca uyku moduna geçiyor ya acaba onu kapatabilirmiyiz yoksa çokmu şey istiyorum satan arkadas elektrik olan yerde fişi takarak kullanın dedi bu arada pc acıkken güç kablosunu taksak bir sorun olurmu yoksa kapatıptamı elektirige baglamak daha iyi olur
    şimdiden sağolun ;)
  • yanlış bilgi vermeyelim :

dostum 128 mb ekran kartına sahip senin dediğin ürün yaklaşık 1200 e geliyor. ayrıca ram olarakta yanlış hatırlamıyorsam 2gb olmalı.

Bu ürün ise 512 mb ekran kartına sahiptir 4 gb ram vardır. Ayrıca mhz olarakta işlemcisi daha performanslıdır.

Şimdi bilmeden sallayarak incelemeden hiçbirşey kazanamazsın ok ?

saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekojan -- 30 Mart 2008; 21:50:03 >
  • arkadaslar merhaba makınenın kapağını kappatınca mönitör kapanıyor tekrar actıgımda bır turlu goruntu gelmıyor nedendır.
  • herhangi bir tusa başman lazım bekleme modundan çıkmak için
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeliKurt_69

arkadaslar kapagı kapatınca uyku moduna geçiyor ya acaba onu kapatabilirmiyiz yoksa çokmu şey istiyorum satan arkadas elektrik olan yerde fişi takarak kullanın dedi bu arada pc acıkken güç kablosunu taksak bir sorun olurmu yoksa kapatıptamı elektirige baglamak daha iyi olur
    şimdiden sağolun ;)

vistada pil işaretine tıkla diğer güç seçeneklerini aç sol üst köşede kapak kapatılmasıyla ilgili seçenekler var onu tıkla ayarla... pille kullanıyorsan önce pili tam boşalt, sonra elektriğe bağla (kapatmana gerek yok) pil tam dolduğunda pili çıkar ve elektrik olan yerde elektrik kullan. pil yedekte dursun pili birkez taktığında bitene kadar kullan ve sonra doldur ve çıkar..

• quote:

Orjinalden alıntı: exmoonlight

arkadaslar merhaba makınenın kapağını kappatınca mönitör kapanıyor tekrar actıgımda bır turlu goruntu gelmıyor nedendır.

açma kapama tuşuna bas
  • quote:

Orjinalden alıntı: drorcun

quote:

Orjinalden alıntı: DeliKurt_69

arkadaslar kapagı kapatınca uyku moduna geçiyor ya acaba onu kapatabilirmiyiz yoksa çokmu şey istiyorum satan arkadas elektrik olan yerde fişi takarak kullanın dedi bu arada pc acıkken güç kablosunu taksak bir sorun olurmu yoksa kapatıptamı elektirige baglamak daha iyi olur
    şimdiden sağolun ;)

vistada pil işaretine tıkla diğer güç seçeneklerini aç sol üst köşede kapak kapatılmasıyla ilgili seçenekler var onu tıkla ayarla... pille kullanıyorsan önce pili tam boşalt, sonra elektriğe bağla (kapatmana gerek yok) pil tam dolduğunda pili çıkar ve elektrik olan yerde elektrik kullan. pil yedekte dursun pili birkez taktığında bitene kadar kullan ve sonra doldur ve çıkar..

eyw bilader saolasın

• arkadaşlar sistemi alırken söylemişlerdi şuraya gir driverleri kopyala 2 dvd oluyor die bnde deneyeyim dedim kalan süre 1 saat 35 dk yazdı bnde iptal ettim şimdi aynı yere geliyorum programı açmıyor ne yapmam lazım ??
  • Arkadaşlar bende ekran$ parlıklığı kayboldu....Ne yapsam düzelmiyor....Birde yazı yazarken biranda bütün yazılar birbirinin içine giriyor....Mesela yazdığım son kelime diğer kelimenin yarısının içinine giriyor ve oradan yazmaya devam ediyorrr...Yardım lütfen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sloot07

Arkadaşlar bende ekran$ parlıklığı kayboldu....Ne yapsam düzelmiyor....Birde yazı yazarken biranda bütün yazılar birbirinin içine giriyor....Mesela yazdığım son kelime diğer kelimenin yarısının içinine giriyor ve oradan yazmaya devam ediyorrr...Yardım lütfen...

Yazıların birbirine girmesi mouspad'den oluyor Fn+F7 ile kapatırsan sorun olmaz. Ama tabi o zaman mousepad'i kullanamazsın.
    Ekran parlaklığını ise sağ alt köşede pil işaretini tıklayarak Windows mobility Centerdan parlaklığını yada güç seçeneklerinden hangi durumda ne kadar parlak olacağını ayarlayabilirsin.
  • Çok teşekkür ederim... :)
  • quote:

Eğer bilgisayar çalar gibi gösteriyor fakat çalmıyorsa
    denetim masasından ses çıkışını seçmen gerekiyor. Ses çıkışı olarak da realtek output u seçecen
    sanırım derdin bundandır.
  • ARKADAŞLAR

VİSTA YAVAŞ VS. DERTLERİNİZE
    VE DRIVER CD LERİNİ OLUŞTURAMADIM DERDİNİZE SON

BEN YAPTIM OLDU

CİHAZINIZI ALIN EN YAKIN G--D BİLGİSAYAR A GİDİN

DURUM BUDUR DİYECEKSİNİZ..

CİHAZIM XP OLSUN GHOST DİYE BİR PROGRAM VARMIŞ BUNU YUKLEMEK İSTİYORUM DİYORSUNUZ..

FİYATI 40 İLE 60 YTL ARASI 1 GÜN BIRAKMALISINIZ..

BİRDAHA
    DRİVER DERDİNİZ OLMAYACAK
    ISINMA OLMAYACAK
    SES OLMAYACAK
    XP OLACAK
    BİR DAHA VE BUNDAN SONRA FORMAT ATMAK 2 DAKİKA SÜRECEK
    BİLGİSAYARA FORMAT GEREKİRSE HARDDİSC DEKİ BİLGİLER SİLİNMEYECEK

HATTA BU SİSTEMİ 6 AYDIR DESKTOP TADA UYGULATTIM KULLANIYORUM SÜPER

BU YÖNTEM SADECE G--D BİLGİSAYARA HAS Bİ DURUM DEGİL HER YERDE YAPILABİLİYOR DİYE BİLİYORUM

GHOST OLAYINI FORUMLARDA OLDUĞUNU GÖRMÜŞTÜM ARAŞTIRIN..DERİM..

İNANIN SÜPER...

HATTA CİHAZI VERMEDEN TAM ŞARJ EDİN SÜRESİNE BAKIN
    GHOST VE XP OLDUKTAN SONRA TAM ŞARJ EDİP BAKIN..ARADAKİ SÜREYE İNANMAYACAKSINIZ...
    CİHAZDAKİ VİRÜS PROGRAMIDA ZATEN SÜRELİ ENİNDE SONUNDA BİLGİSAYARCI YOLUNU TUTACAKSINIZ..
    EN AZINDAN CİHAZA ÖZEL BİLGİLERİNİZİ YUKLEMEDEN YANİ SIFIRKEN BU İŞLEMİ YAPIN DERİM ..

ALDIĞINIZ CİHAZDA SÜPER KİM NEDERSE DESİN..İNANMAYIN...

SELAMLAR SAYGILAR...

• mrb arkadaşlar ben de yeni aldım bilgisayarı.Recovery için 3 dvd mi gerekli bana 2 dvd verildi.Recovery'i ayrıntılı biri anlatabilir mi?
  • yakın bi zamanda ben de alıcam inşallah.tavsiye edermisiniz,bir de nerden alayım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Skaarj

yakın bi zamanda ben de alıcam inşallah.tavsiye edermisiniz,bir de nerden alayım?

Merhaba, şimdial.com'dan almanı tavsiye ederimhttp://www.simdial.com/store/ProductDetails.aspx?productId=52107 link bu, bir incele istersen, uygun taksit imkanları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fırsat_Habercisi -- 16 Mayıs 2008; 19:56:37 >
  • arkadaşlar abesle iştigal olacak ama bu makine almak istediğim bu acerden daha iyi değil mi?yorumlarınızı bekliyorum.

MONSTER T575FL900 Core2Duo T5750 4GB 250GB 15.4" FreeDos Taşınabilir Bilgisayar

T2-rex T575FL900 ( Santa Rosa )

Intel® Centrino® Duo İşlemci Teknolojisi

İşlemci Intel® Core™ 2 Duo İşlemci T5450
    (2.0 Ghz, 2 Mb L2 Cache, 667 FSB)

Chipset Intel® 965PM Chipset
    Kablosuz haberleşme Intel® PRO/Wireless 4965 WI-FI kartı
    ( 3 Anten bağlantısı. 5 kat daha güçlü bağlantı ve 2 kat daha fazla kapsama alanı !!! )
    Sistem belleği 4 GB DDR II 667 Mhz KINGSTON Bellek
    Ekran Kartı 512 MB nVIDIA® GF8600M GT DX 10
    ( 512 MB bağımsız)

Ses Özelliği Stereo hoparlörler + High Definition Audio + Mikrofon girişi + Kulaklık / Hoparlör çıkışı
    Network 10/100/1000 GIGABIT LAN
    Fax Modem 56k V.92 Dahili Fax Modem
    Bellek Yuvası Card Reader 3.1 ( SD / MMC / MS )
    Sabit Disk kapasitesi 250 GB 5400 RPM 8 MB Cache SATA
    Optik sürücü Super Multi DVD-RW Dual Layer ( Çift katmanlı )
    Batarya Li-Ion 6 cell ( 2,5 saat civarında )

Kamera 2.0 Mpixel Dahili Web Camera + kameranın hem sağında hem solunda dahili mikrofon.
    Ekran 15.4" WXGA TFT 1440 x 900 Crystal Bright Parlak Ekran ( Tepki Süresi : 16 ms / Parlaklık : 200 nits / Konrast oranı : 400 / 1 )
    İşletim sistemi FREE DOS !!!
    Boyutlar 355 x 257 x 35.2 to 37.5mm / 2.8 kg
    Bluetooth Dahili bluetooth adaptör Ver.2.0
    Güvenlik
    Geliştirilmiş Port'lar
    Biometric Parmak İzi Okuyucu
    1 x IEEE1394
    2 x USB 2.0
    2 x Power USB ( 1A )
    1 x S-Video Tv-Out
    1 x PCMCIA Express 34/54
    1 x Line in / Mic in Jack
    1 x Speaker / Kulaklık çıkışı
    1 x RJ-11
    1 x RJ-45 çıkış
    1 x VGA Port ( 2. monitör bağlantı çıkışı )

Multimedya
    Özellikleri * WoW Audio 5 Efekt butonu
    ( Classic, Pop, Speech, Flat, User )
    * WoW Video 5 Efekt butonu
    ( Theather, Photo, Office, Normal, User )
    * MegaBass Reflex Speaker Sistem
    1,5W X 2 Adet 18 mm speaker ile oldukça yüksek ses kalitesi
    * Speaker Açma / kapama butonu
    * 1 x Internet Explorer Tuşu
    * 1 x E-Mail tuşu
    * Akıllı Şarj tuşu
    * Power USB tuşu ( Sistem kapalıyken çalışır )
    Hediyeler Deri Notebook Çantası
    Üretici Powered by COMPAL ( Verify By INTEL )
    Garanti Süresi 2 YIL garanti

• Arkadaş bu acer'den tabiki çok daha iyi ama fiyatı da acer'a göre daha iyi dir :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.