Şimdi Ara

ACER AS5520G-604G25MI NOTEBOOK yeni >>> (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
15.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Klavyede yazı yazarken, touchpad açık olduğundan, sizin eliniz kolunuz farkında olmadan dokunduğundan imleç hareket ediyor olabilir mi?
    Bizim touchpad pek hassas üzerine kıl düşsede algılıyor, hatta elin gölgeside işe yarıyor!
  • Bu cihazda hemen hemen her oyunu rahatlıkla oynayabilirsin...

Ekran kartı 8600 GT olsa tabiki daha iyi olurdu ama yinede fiyat ve performans çok iyi...

Başka mağaza ve notebook satıcılarınıda izlemelisin...

Daha iyi cihazlarda görebilirsin çünkü...
  • selam herkese
    bende bugün teknosadan axese yüzde 10 indirim + 12 taksit 1580 ytl ye aldım.
    iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum.yorumları görünce kafam karıştı.tüm çıkışlar çalışıyor.
    bir de yedekleme hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi.pek anlamıyorum bilgisayarlardan...
  • merhaba dotsum
    öncelikle hayırlı olsun
    bende pazar gunu nıyetlendım axess kartım yoktu gıttım cıkarttım sonra lımıte bır baktım 800 vermısler tabıkı urunu alamadım sonrasında.
    n asıl soyle bır ınceleyıp gozune takılan artı ve eksılerı yazarmısın.

quote:

Orjinalden alıntı: cranium999

selam herkese
    iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum.yorumları görünce kafam karıştı.tüm çıkışlar çalışıyor.
    bir de yedekleme hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi.pek anlamıyorum bilgisayarlardan...
  • arkadaşlar 5520g-604G25MI modelinin XP sürücülerinin tamammına yada bir kısmına ulaşabilen varmı? varsa bana link yada bilgi verebilirmi?

şimdiden ilgilerinize teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar sizce bu puanlar artırılabilirmi yoksa normalmi ? (ACER AS5520G-604G25MI NOTEBOOK)

İşlemci 4.9
    Ram 5.9
    Grafikler 4.6
    Oyun Grafikleri 4.4
    Birincil sabit disk 5.1
  • Orjinalden alıntı: laylaylomcaylar

eyvah diyorum bizim pcler 3 gb gösteriyor ne yapıcaz ama laptopun üzerindeki bilgiler 4 gb diyor kafam karıştı bu 64 bit olayını nasıl yapıcaz
    Orjinalden alıntı: cacodemon

bu urun (aynı model numarasi ile) 2 gun oncesine kadar 4gb olarak gosteriliyordu. ama bugun teknosanın sitesinde 3gb olarak lanse ediliyor. bu konu hakkında ne diyeceksiniz?

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125030661&CS_Category=_SBA_63_1662_444_2103&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63
    [/qu

3Gb gosterilme sebebi şu system 32bit olduğundan gozuken kısım service pack yuklenmedikce 3gb ama service pack yuklendiğinde 4gb olarak size gozukebiliyor kurallara gore ne gozukuyorsa etikettede bu yazılmak zorunda :) Yani korkulcak bişey yok 4gb ram e sahip ürün.

• quote:

Orjinalden alıntı: cranium999

selam herkese

Recovery Manager'ı açtığında recovery oluştur var; ordan dvdye oluştur diyerek 3-4 dvd hazırlaman yeterli recovery için kolay gelsin... :)
  • selam

öncelikle bu bilgisayarı evde ve işyerinde internete girmek.bir kaç strateji oyunu ve pes 2008oynamak için aldım.yani güç gerektiren programlar kullanmıyorum.cryisis gibi oyunlar da tarzım değil.o yüzden performansı benim için gayet iyi.ilk defa vista kullanıyorum çok hoşuma gitti.kasılma falan da olmuyor.

olumsuz yönleri bluetotoh olmaması,şarjının az gitmesi.tam dolu pil ile bilgisar açık hiç bir işlem yapmadan 2.5 saat gitti.birde markasının güven vermemesi.yani etraftan duyduklarıma göre konuşuyorum.daha başıma bişey gelmedi çok şükür:)
  • selam arkadaslar.bilgisayardan pek anlamıyodum fakat 15 gundur o kadar cok sey okudum kı az cok fıkrım oldu artık.sonuc olarak bu laptobı almaya karar verdım hatta pazartesı alıcaktımbazı yorumları okuduktan sora kafam ıyıce karıstı.hurda,3 gun sora degısytırdım faln demıs arkadaslra.lutfen yardım edın napıcam bılmıorum.1 700 ytl cıvarı onerınız war mı baska.. bu bılgısayar alınmaz mı :Shttp://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=21.019.080 su bılgısayar daha mı ıyı kotu mu yardım eder mısınız
  • bende 3 haftadır aldım kullanıyorum bır sorun gormedım
    assassin creed oynuyorum gayet ıyı
    4 gb ram ıcın teknosaya gıttım service pack yuklenınce sorunun kalkıcagını haber verıceklerını soyledıler sorunu kendılerıde farketmıs bıldırmısler
    gungectıkce arkadasların dedıgı bılgısayarda eskıyıcek daha neler neler cıkıcak.sonunda enson çıkanda eskimicekmi.hangimiz bir bilgisayarları tam kapasıte kullanmışız.bunlar nımet hizmet bizlere.
    özellikleri çözdükçe haberdar olalım yeter.
  • arkadaslar lutfen yardım edın bırını alıcam hangisi daha iyi ??????
    bu sayfadakı bılgısayar mı acerın yoksa bu mu http://www.webdenal.com/store/toshiba-s-a210-1ap-a210-satellite-amd-tl-62-2-1ghz_fiyat.htm?idProduct=73067&idCategory=85&topnavCategory=37
  • geçen gün ben de bu ürünü arkadaşıma aldım. özellikler açısından bakıldığında eş özellikli diğer markalar en az 400 ytl daha pahalı. ürün almamam için herhan gibi sebeb görmedim ayrıca üründe bir sorun olacağını düşünmüyorum. taş gibi alet mis gibi de çalışıyor. almak isteyen arkadaşlara öneriyorum...
  • aRKADAŞLAR SİZİN aCER I Teknosa 1200 ytl ye satıyor. Bugünkü Milliyet gazetesinde ilanı var. Siz 1750 ytl filan ödemişsiniz ...şimdi...1.200 ytl..Neden acaba sizin dizüstüler 10 gün içinde 500 ytl değer kaybetti ????Satalım da kurtulalım mı demek isteniyor.
  • kafadan atmıyalım malımızı kotulemıyelım alanlara hayırlısı dıyelım.
    bugun ve dun fıat dusmedı.al o zaman 1200 tl ye
  • bence tekrar bakmalısın bu cıhaz mı dıye. o 128 mb ekran kartlı olan ayrıca sadece axess e özel
  • Axess e özel Maxess e genel ..Malın fiyatı usd 799 + kdv ...10 taksit 1.30 dan hesaplarsan 1.225 ytl.

Ama bir pardon borcum var ...haklısınız ... onun ekran kartı 8400 G...ehhhh siz 8600 G ile 8400 G arasındaki fark 500 ytl eder diyorsanız. Gle gle kullanın.!!!!
  • dün bnde aldım gayet guzel bir ürün sormak istedigim soru şu aletin üzerindeki mause u nasıl kapatabilirim
    bir digeride bulutut olayı yok harelde çünkü dügmesine bastıgımda aygıt yok die uyarı veriyor
  • tmm dır bulutut yokmus cihazda mause da kapattım fn+f7 yapınca kapanıyor
  • Beyler bendede var bu pc ancak ses ve video dosyalarında ses vermiyor(youtube şu bu dahil) ses ayarları sonuna kadar açık sadece hoparlörleri sınarken ses alıyorum onun dışında hiç bir ses yok nasıl çözücem bunu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.