Şimdi Ara

ACER AS4820 TG TİMELİNE X KULÜBÜ VE KULLANICILARI (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
1.212
Cevap
5
Favori
88.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
Giriş
    slm bende 6 senedir sorunsuz acer kullanıcısıyım. iki slota 4gb yükleyerek 8gb a yükseltebilirsiniz
    cpu-z ile incelediğinizde 204 pin ,ddr3,1333,pc3-10700() özelliklerine göre alabilirsiniz.

win 10 da fanın delice çalışması sebebiyle win 7 ye geri döndük bakalım
  • str1 S kullanıcısına yanıt
    her ram omuyor malesef o özellikte kingston bi çok ram taktım çalışmadı
  • firatcan22 F kullanıcısına yanıt
    selamlar, mavi ekran sorunu için üşenmeyip cihazın için açıp fanı temizledim.ilk açılışta mavi ekran verdi ve kapandı.Kapanış o kapanış artık açılmıyor.
    teknik servise verdim haber bekliyorum.siz sorunu çözebildizmi?
  • Yok kendim çözemedim sonra servise goturdum....aşırı sıcaktan ati 5650 nin chipseti yanmış 135 tl alıp degistiler
    Oda en fazla 1 sene gitti şimdi yine aynı arıza bende yaptirmiyorum intel ekran kartiyla devam ediyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba windows 7 home 64 için recovery disc 2 cdim bozuldu yükleme yüzde 49'da duruyor.2 tane vardı ikisi de çalışmıyor. ne yapmam lazım.. elinizde varsa istanbul'da bana iletebilir misiniz. Ya da nerden temin edebilirim bu dvdyi.
  • Her yerde W7 var. Bir tane al yada indir sonrada format at bilgisayara. Recovery cd ile uğraşmana gerek yok.
  • Sadece OS yüklemek için SSD almayı düşünüyorum. Hangi marka model boyutta SSD önerirsiniz?
  • Benim anakart mefta oldu bana bu 4820 nin anakartı lazım nerden nasıl buluruz?

• firatcan22 F kullanıcısına yanıt

Benzer sorunu yaşadım bu yıl anakart lzım bana da.

• Laptop uzun bir aradan sonra kendi kendine açıldı win10 kurdum.Bir süre sonra thrad stuck driver hatası verip mavi ekrana düştü sonra açılışta bios dahil hiçbir ekran görünmüyor ama bilgisayar çalışıyor.Ne yapabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 5 Mart 2022; 13:35:17 >
  • Merhaba acer4820tg laptop 5650 harici kartla laptop ekranına görüntü vermiyor.Bazen gemiden veriyor bademde vermiyor.Bubuğzden biosa bile girilmiyor.Olurda canı ister açılırsa biostan intel ekran kartını seçebilirsem günlük hafif işler işler için kullanılıyor.Ama bana harici kart lazım budurumda ne yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.