Şimdi Ara

Acer A515-51G-51R7 i5 8250u FHD Ekran 8 gb ram 1tb Hdd Mx150 Windows 10 - 3059 TL - KİPA (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
5
Favori
7.694
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benimkinde hala sipariş alındı yazıyor
  • cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    Yüksek ihtimal iptal olacak. Bir arayın sorun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri hizmetlerini aradım hangi mağazadan geleceğini bilmediğim için ,stok bilgilerini göremiyorum ama sizde iptal falan yok olsa ararlar sizi dedi.bakalım nasip
    İnşallah gelir. Bu kadar uzun sürdüğü zaman genellikle iptal oluyor.

• ben cumartesi 14 gibi teslimat seçmiştim ondan da olabilir diye düşünüyorum ama bakalım
    Baştan söylesene hocam :) ihtimal sana doğru çıkış yaptı. Gelmesini dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Baştan söylesene hocam :) ihtimal sana doğru çıkış yaptı. Gelmesini dilerim.
    hala sipariş alındı yazıyor o yüzden tereddütlüyüm hocam .iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sizin 1500 lükte gelseydi on numara olurdu :)
  • Kristaldeniz kullanıcısına yanıt
    Dostum m2 x4 desteği mevcut dediğine göre

samsung 970 pro tarzı bir m2 mi alayım

Yoksa 500 e 500 değerli wd green m2 ssd işimi görür mü ?

250 gb ikiside samsung 2-3 kat fazla değer veriyor ama fiyatta aynı orantıda

İş için aradaki farka değer mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bmw. kullanıcısına yanıt
    Ben kendi laptopum da Evo 970 250gb M2 kullanıyorum.

Windows u buraya kurdum. Gayet memnunum.

Okuma yazma hızı gayet güzel

• hala sipariş alındı yazıyo bugün 14 gibi teslim edecekler .sizce iptal mi olur

edit: aradılar ellerinde tuşları kırık olan kalmış gönderemicez dediler . mağaza çalışanları çoğunu almış zaten ben öyle anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepAnkara -- 15 Eylül 2018; 11:2:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

hala sipariş alındı yazıyo bugün 14 gibi teslim edecekler .sizce iptal mi olur

edit: aradılar ellerinde tuşları kırık olan kalmış gönderemicez dediler . mağaza çalışanları çoğunu almış zaten ben öyle anladım
    Keşke ilk duyduğunuzda mağaza mağaza dolaşsaydınız. Zaten 3M ve üzerinde elektronik bölümü olduğu için gideceğiniz mağaza sayısı da az olurdu.

• Akbell kullanıcısına yanıt
    ben aksaraydayım hocam burda yoktu ankaraya arkadaşa sipariş vermiştim ona göre ankaraya gidecektim de .olmadı
    Anladım ben de İzmir'den aldırdım kargoda şuan meraklı bekleyişim sürüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akbell kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun nasip olmadı bize :)
    Teşekkürler, inşallah sorunsuz bi gelsin de :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bu kadar değer göreceğini bilseydim ilk gördüğümde konuyu açardım. Kur yüzünden bu fiyatları görünce yakıştıramadım. Alamayanlar adına gerçekten üzüldüm. İşin bir kötü tarafı toplam kendime alıp sattığım ile birlikte 3 tanesini kâr eklemeden verdim

• hadi ya . hala sizin gibi insanlar var mıymış helal olsun hocam. sağlık olsun .şuan 2.ellere bakıyorum zaten
    Hocam atladınız galiba. Konuya da yazdım oysa. Burada bir arkadaşa alacaktım. kendime aldım işlemini yaparken ona da alacaktım ama farklı yöntemle kendisi almak istedi (sanırım güvenmedi üzüldüm) o da alamadı.
    Ekleme yapayım. İkinci el pek bakmayın. Sonra bir de hastane masrafları çıkar. Sinir olmamak elde değil. Forum bile bitmiş. Değeri 800 edecek cihaza 2000 çekmiş yahu.
    Sonra taş çatlasın 2000 edecek cihaza 3200 çekmiş biri. Anlat anlat bitmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 15 Eylül 2018; 13:43:53 >
  • ben o mesajınızı gördüm ücretli yapıyosunuz sanmıştım diğeri aklıma bile gelmedi ki :) ayrıca benim ankara olur sanmıştım aklıma gelmedi bu şekilde olacağı .dediğniz gibi uçuk fiyatlar var sabahtan beridir pazarlık yapıyorum . sizinkini alırdım bilseydim farkını da vererek
  • Bursa Korupark kipada var ama 3400tl. Birinin üzerinde +4gb yazıyor. Diğerinde yazmıyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.