Şimdi Ara

Acer A515-51G-51R7 i5 8250u FHD Ekran 8 gb ram 1tb Hdd Mx150 Windows 10 - 3059 TL - KİPA (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
5
Favori
7.688
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vallahi onu bilmiyorum sistem özelliklerine bakımca 8gb ram i gördüm sonra aldım. Eve daha yeni geldim yarın kurcalıyacağım. Bu arada istanbulda viaport avm beylikdüzü ve mall of istanbulda var. Neylikdüzünde 3 tane varmış ama benim konuştuğum kişi 2si arızalı 1i teşhir dedi ne kadar doğru söylüyor bilemem. Silivri yalova aklımda kalan diğer mağazalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhanb53

Tek 8 mi var yoksa 4 X2 mi

Alıntıları Göster
    4GB anakarta entegre, diğer 4GB mevcut olan tek slotta.

• Kaçırdık fiyat çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarı yeni inceleyebildim. Kasa kalitesi ve herşeyiyle mükemmel bence.

Arkadaşlar, ssd takıp kurulum yapacağım hdd içindeki kurulu windowsdaki w10 kodunu mu girmem gerekir ? nasıl yaptınız acaba ?
  • Çok iyi fiyatmı? gerçekten, kaçırdık sanırım.

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ocak ayında almıştım artı olarak 8 gb ram aldım yanına 400 tl ye gayet memnunum . Çok oyun oynamam zaten bf 1, cs go, pes 18 yüklü arada onları oynarim sadece. Kur bu kadar yüksek olmasaydı ssd alacaktım ama şimdilik vazgeçtim. Bu arada ayrıca bir ssd girişi var pc de harddiski sökmemize gerek yok içindeki ancak kasayı komple açmak lazım bunun için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihat__ C kullanıcısına yanıt
    O zamanlarda 2800'e geldi yani toplam. Biz şuan bu kurda 8 gb ramli olanı iyi fiyata almışız harbiden. İnşallah en az 4 5 yıl kullanırız

• Akbell kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam su anki fiyat çok çok iyi ihtiyaç varsa alınabilir. Teknolojik ürünlere her gün zam geliyor almak iyice zorlaştı

• Cihat__ C kullanıcısına yanıt
    Maalesef her şeye çok zam geliyor. Market ürünleri %50 ile %100 arasında zamlandı. 1 liralık simit 1.5, Bim'deki 70 kuruşluk Ülker gofret bile yüzde 50'ye yakın zam ile 1 lira olmuş. Enflasyonun yüzde 18 olduğunu inanan var mı cidden

• Ssd girişi m2 sata mı yoksa pci ex mi?

• sahibinden de 12 gb ram 17.3" versiyonunu satıyorlar (3000 tl) 2 ay kullanılmış tertemiz istanbulda (full kutu ve faturalı), ekranını araştırdım IPS LCD idir. aklınızda bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 13 Eylül 2018; 14:40:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andrOnur

Ssd girişi m2 sata mı yoksa pci ex mi?
    a515 51g 57dv modeli var bende ve PCIe x4 slot mevcut.
    muhtemelen sizde de aynı şekilde mevcuttur.
    evo 970 ssd desteklemektedir.
  • 3399 tl ye satılıyor 300 tl zam gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melange -- 13 Eylül 2018; 17:28:31 >
  • Melange kullanıcısına yanıt
    3399 olacak sanırım. Söyledim fiyatı artacak diye. Zaten stoklarda da çok kalmamıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melange

3399 tl ye satılıyor 300 tl zam gelmiş
    Bu özelliklerdeki diğer markaların bilgisayarları 4800 civarında. (Lenovo IdeaPad 520) HD ekranlı olanı 4300 civarında (İdeapad 320) internet sitelerinde. Yine 3400 lira, piyasadaki bu özellikteki notebooklardan kafadan 1000 lira uygun. Ihtiyacı olan 3400e de alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbell -- 13 Eylül 2018; 16:55:22 >
  • Gel vatandaş bende 3100
    Ekleme:: Sattım ya la. Bu ne hız. Forumdan mısın dedim yoh dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Break0ut -- 13 Eylül 2018; 18:41:48 >
  • Alan birisi söyleyebilir mi; SSD takmak için hangi bağlantı tipi kullanılıyor?

• Akbell kullanıcısına yanıt
    M2 sata uygun diye biliyorum ancak kasayı açmak lazım bunun icin YouTube da videoları izlemiştim. Uğraşmak istemezseniz sata 3 portuna bağlayın mevcut harddiski söküp

• selamlar arkadaşlar, anadolu yakasında bulabileceğim yer var mı hala? veya internetten sipariş etsem? sanalmarkette tuzla'ya gönderim yapmıyorlar anladığım kadarıyla.
  • Link verir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.