Şimdi Ara

Acer A114 N4200 İşlemci-4 GB Ram-6/7 Saat Batarya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Cihaz Aralık 2017 tarihinde alınmıştır, garantisi devam etmektedir.

Fotoğraflar için :https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-acer-a114-n4200-islemci-4-gb-ram-6-7-saat-batarya-734734590/detay/

Kutusu, kutu içeriği, faturası, şarj aleti vardır. Bilgisayar kozmetik olarak çok temizdir. 10 üzerinden 8.5 rahat alır. TERTEMİZDİR.

Cihazin işlemcisi N serisi arasında en performanslılardan biridir. Sıfır olarak alacağınız bilgisayarlarda N3060, N3350 gibi işlemcilerden daha performanslıdır. Günlük işlerde üzmez, tam bir iş bilgisayarı diyebilirim.

Sadece işte kullanmak amacıyla aldım. 14 inch ekran boyutu, ince ve hafif yapısı, neredeyse şarj aletini yanıma almadan gitsem günü kurtaracak pil ömrü sebebiyle severek kullandım. Ancak yeni bilgisayara geçiş yapmak istediğim için satıyorum.

Cihazı kullanırken tek bir şey başına geldi; klavyenin sağ tarafında ufak bir bölüme şekersiz çay geldi. Gelir gelmez kapatıp pirince falan bastırdım. Açtığımda hiç bir sorun olmadan kullanmaya devam ettim. Dökülen çok az bir miktardı ve hemen müdahale ederek çevirmiştim, bu yüzden hiç bir etkisi olmadı. Bu dediğim olay olalı 1 yıl oldu ve hiç bir sorun olmadan kullanabiliyorum. Fotoğraflar eklenecektir.

İşlemci: Pentium N4200
    Ekran: 14 inch
    Ram: 4 gb
    Hafıza: 32 gb
    Pil ömrü: 6-7 saat civarı
    Kutu fatura mevcut.

Fiyat: 1000 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 16 Eylül 2019; 10:0:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.