Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Acer a Aspire 6930 Laptop Kablosuz Ağ Sorunu Acil Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
8.771
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Acer a Aspire 6930 Laptop Kablosuz Ağ Sorunu Acil Yardım!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Mesaj
    Merhabalar arkadaşlar

İnternet üzerinde gezinirken birden kablosuz ağ simgesinde ünlem işareti çıktı ve bağlantı koptu. Bende bilgisayarı kapatıp açınca düzelir düşüncesi ile işlem yaptım ve açıldığında hiçbir şekilde internete erişemedim. Köşede çarpı işareti var ve kablosuz ağ aramıyor ve görmüyor sorunu tanıla dediğimde ise kablosuz ağ özellğiniz kaplı aç diyor, tıklıyorum ama herhangi bir işlem yapmıyor. ( Ethernet kablosunu takınca internete erişebiliyorum. ) Sorunun sebebi sizce nedir ?

bu şekilde ayrıca bilgisayarın üzerindeki kablosuz aktif etme ve durdurma dokunmatik tuşu da çalışmıyor sanırım yada işlem yapmıyor. Diğer dokunmatik tuşlar çalşıyor.

|
    |
    Wireless 'inde sanırım donanımsal bir sıkıntı var, garantiniz varsa Acer Türkiye ile irtibata geçiniz.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: exeter

Wireless tusuna basarak wireless ozelligini kapamissiniz. uydu antenine benzer bir tus ona tekrar basarak calistiriniz.

O kadar da değildir diye tahmin etmiştim ama
    |
    |

Orijinalden alıntı: exeter

Wireless tusuna basarak wireless ozelligini kapamissiniz. uydu antenine benzer bir tus ona tekrar basarak calistiriniz.

sağ üstten 4. dokunmatik tuş oluyor ve açılınca turuncu renk oluyor
    |
    |
    kardeşim morel bozmak istemme ama malum gerçekler. çok sevdiğim şöyle bir söz vardır; eşşeğe altın semerde yükleseler eşşek gene eşşek herneyse dediğim gibi bu sözden cıkartacağın olay şu acer dünyanın en dandik bilgisayarı.. bari yeni mi bilgisayar daha?
    |
    |
    Ne demişler paran çoksa kefil ol, vaktin çoksa şahit ol. Ben de diyorum ki paran çoksa ACER al. Hakikaten dünyanın en dandik markası ACER. 6930g laptop um var vista dan win7 ye yükseltemiyorum. Wİ Fİ problemi oluşuyor. Dikkat ettiyseniz 6930g nin win7 için Wİ Fİ driver yüklememişler. Bu kadar ucuzluk olur mu?
    |
    |

• Yıl falan demeyeceksin baba. Helal olsun söylediğini yaptım oldu .delirtmişti beni :))
    |
    |
    y.ilker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
seo paketleri
son dakika
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,451
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.