Şimdi Ara

Acer 5930 da donma problemi konusunda acil yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçen hafta teknosadan Acer 5930 P8400 işlemcili modei satın aldım. kurduktan bir gün sonra kamerasıyla oynarken (resim ve video çekip, oynatırken) bir anda makine dondu. Ctrl + alt + delete dahi çalışmadı bende açma düğmesinden kapatıp yeniden açtım . normal çalışmasına devam ederken 15 dk sonra makine yine dondu. makineyi sadece 20.00 den sonra 3- 4 saat çalıştıryorum ve cpu sıcaklığı 50 C seviyesinde. Winamp , photoshop, VLC, winrar gibi programlar yükledim. ve 3 gece makinede yine donmalar oldu sebebi ne olabilir? En son dün gece bilgisayara erecovery manager yardımıyla vistayı yeniden kurdum. Belki yüklediğim programlardan olabilir şeklinde düşünmüştüm. Bu sabah acer demo oyunlarından birisini yarım saat oynadıktan sonra cc cleaner programnı kurdun ve bilgisayar 5 dak sonra tekrar dondu. Acer iyidir diye düşünerek 1 -2 ay araştırarak aldım pşman olmaya başladım yavaş yavaş. Szilerden yardım bekliyorum hata nereden kaynaklanıyordur. aksi takdirde yarın teknosaya geri götüreceğim makineyi. Yrdılarınız bekliyorum teşekkürler.

ps:Monitörün adı LB microsoft diye geçiyor bunun anlamı nedir.LG, philips, ya da çin markasu Che mei yazmıyor. eveest yaptığım analiz sonucunda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.