Şimdi Ara

Acer 5920G16MN 250 TL / 300 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıda açık özellikleri belirtilmiş Acer 5920G16MN laptop satılıktır.

Yaklaşık 6 sene kullandıktan sonra kronik olarak ekran kartı yandı ve 2 yıldır köşede durmaktaydı. Ati marka harici ekran kartı alarak taktım ancak 2 senedir atıl durumda kalınca fanların ve soğutucu bloğunun temizlenmesi gerekmektedir. Bilgisayar açıldıktan 1-2 dakika sonra aşırı ısınarak bilgisayar kapanıyor. İhtiyacım olmadığı ve uğraşacak vaktim olmadığı için yok fiyatına satıyorum.

Önemli notlar lütfen dikkatle okuyunuz,
    1- Bilgisayarın orjinal ve kronik sorunlu nVidia ekran kartı yerine Ati ekran kartı takılmıştır.
    2- 2 senedir kullanılmıyordu, bilgisayar açıldıktan 1-2 dakika sonra aşırı ısınma problemi nedeniyle kapanıyor.
    3- Orjinal 160 GB harddiski bilgisayar arızalıyken bir projede değerlendirdiğim için şimdi 120 GB harddisk taktım.
    4- Bataryası bitiktir, üzerine takılıdır ancak şarj tutmuyor, bu nedenle adaptör ile çalıştırmak gerekiyor.
    5- Ev ortamında çok temiz kullanıldı, en ufak kozmetik sorunu yoktur, sapasağlamdır.

Özetle durum budur arkadaşlar. Alırım uğraşırım, temizletir, bakımını yaptırır kullanırım derseniz buyrun. Yedek parça fiyatına. Orjinal adaptörü ile birlikte teslim edilecektir. Ciddi alıcılara istenilen açıdan fotoğraf çekilip gönderilir (18:00 - 21:00 arası).

Fiyat: 300 TL, Harddisksiz olarak isterseniz 250 TL. Ürünün kusurlarını ve durumunu açıkca yazdığımdan ürünün kesinlikle iadesi yoktur. Sormak istediğiniz tüm sorulara içtenlikle cevap verebilirim.

Özellikler;
    İşlemci Modeli : Intel® Core™2 Duo T7500
    İşlemci Hızı : 2,10 GHz
    Ön Bellek (L2 Cache) : 3 MB
    Veri yolu Hızı : 800 MHz
    İşletim Sistemi : Windows Vista Home Premium
    Bellek : 2048 MB
    Bellek Türü : DDR2
    Ekran Boyutu : 15,4"
    Parlak Ekran : Evet/Var
    Geniş Ekran : Evet/Var
    Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache (ATI Ekran kartı ile değiştirilmiştir)
    Paylaşımlı Ekran Belleği : Evet/Var
    Sabit Disk Kapasitesi : 160 GB (120 GB ile değiştirilmiştir)
    Sabit Disk Dönüş Hızı : 5400 rpm
    Sabit Disk Arabirimi : SATA
    Optik Sürücü : DVD±RW DL
    Kablosuz Ağ : 802.11g, 802.11a, 802.11b, 802.11n
    Kablolu Ağ : Ethernet 10/100/1000
    Modem : 56K Fax/Modem
    Kablosuz Bağlantı Noktaları : Bluetooth 2.0 + EDR
    Dahili Web Kamera : Evet/Var
    Klavye : Türkçe Q
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FormuLAkers -- 9 Şubat 2017; 22:14:37 >

• 150 tl etmicek pc 300 tl para çekiyorsunuz yıllardır bu işin içindeym 5 sene önce bu fiyattan anca satılıyrdu bu makinalar uçuyrsnz
  • Düşüncenize saygı duyuyorum. Bu işin içinde olduğunuza göre doların 3.70 olduğu ve sadece ekran kartının sıfırı 90$ ikinci elleri 40$ civarında gezdiğinden haberiniz vardır diye düşünüyorum.

Ayrıca bu işin içinde iseniz sizin düşüncenize göre 150 Tl bile etmeyecek benzer makinadan elinizde varsa almak isterim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.