Şimdi Ara

Acer 5740G Club (i5+5650+500gb) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
8
Favori
209.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: importantt

Aklımda tek bi soru işareti var acaba diğer modeli olan i5+320gb+HD 5470 teki ekran kartından dahamı iyi.Yani Mobility 5650, 5470 den dahamı iyi bi ekran kartı bana fark gözükmedi.Alan arkadaşlar anlatabilirmi

5470 ile 5650 karşılaştırma bile çarpılırsın 5470 onboard ekran kartlarından biraz daha iyi bi kart.ancak 5650 5730 ile birlikte orta seviye laptopların performans kralı.daha iyi kartlar büyük ve pahalı laptoplarda bulunuyor
  • test sonuçlarını ekliyorum cıhaz gayet güzel çalışıyor

AA KAPALI DURUMDA
    Acer 5740G Club (i5+5650+500gb)

AA AÇIK DURUMDA
  • arkadaşlar hizlial.com dan alanlarda bilgisayarla birlikte çantası falan geliyor mu yanında neler var (mouse vs.)??
  • bende hızlıal dan aldım canta mouse falan vermiyorlar. sadece bilgisayar geliyor. hatta driver , windows cd si de yok.
  • bugün izmir tekmardan aldım pcmizi.

ekran donmaya başladı ve ekran kartının son driverini yükledim.

yine küçük küçük kareler çıkmaya başladı ekranda.
    şansım yok dostlarım.
  • bu laptopu sadece netten mi alabiliriz. mağazalarda yok sanırım :S
    bir arkadaş yukarda çanta, driver falan yok demiş. birde netten alırsam servis problemi çekerim diye korkuyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatahirus
    bende hızlıal dan aldım canta mouse falan vermiyorlar. sadece bilgisayar geliyor. hatta driver , windows cd si de yok.

peki hizlial.com dan bu bilgisayar için en uygun çanta hangisi tavsiye eden arkadaş var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

bu laptopu sadece netten mi alabiliriz. mağazalarda yok sanırım :S
    bir arkadaş yukarda çanta, driver falan yok demiş. birde netten alırsam servis problemi çekerim diye korkuyorum...

evet çanta ve içinden cd çıkmıyor dostlar win 7 ile herşey otomatik kuruluyor
  • benide aranıza alabilirsiniz 1 hafta kadar önce hızlıaldan aldım 1 haftadır tık yok oyunlardaki performansıda süper heryönüyle mükemmel bi bilgisayar
  • Bende almak istiyorum bu cihazdan. Bimeks ten yada vatan dan alabilirim... Nerede daha uygun ise... Netten almak istemiyorum. Gorerek almakta fayda var bence. Pixele falanda bakmak lazim...
  • 3 mart itibariyle bu modelin kullanıcısı oldum. fakat ekran arızası sebebiyle değişimden sonra mutlu mesut devam ediyorum.
    lovecity ve cihat gibi.... :)
    inşallah forumdan bundan sonra problemler üzerine yazışmayız
  • Su anda bimekste 12taksitle bu bilgisayar 1559tl seviyelerinde.kismetse bizde gidip alacagiz.umarim herhangi bir sorunla karsilasmayiz.fakat onceki sayfalarda bi arkadas 5650ekran karti garantiye verince umarim 5470 cikmaz demis.acer servisi ekran kartini daha dusuk bir modellemi degistiriyor yhu ekran sorunu yasayanlarn? Bide ben bilgisayari alinca yedekleri alip temiz sifirdan kurulm yapicam 64bir windows cdsi ile,sonrada microsoftu arayip etkinlestiriosn.boylece tertemiz sifir windows olacak.suruculeri tek tek guncellicem.bunu yapan oldumu.bazi kasinti programlardan kurtulup olabilecek sorunlrnda onune gecmis olabilr die dusunuorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: wosswoss

Su anda bimekste 12taksitle bu bilgisayar 1559tl seviyelerinde.kismetse bizde gidip alacagiz.umarim herhangi bir sorunla karsilasmayiz.fakat onceki sayfalarda bi arkadas 5650ekran karti garantiye verince umarim 5470 cikmaz demis.acer servisi ekran kartini daha dusuk bir modellemi degistiriyor yhu ekran sorunu yasayanlarn? Bide ben bilgisayari alinca yedekleri alip temiz sifirdan kurulm yapicam 64bir windows cdsi ile,sonrada microsoftu arayip etkinlestiriosn.boylece tertemiz sifir windows olacak.suruculeri tek tek guncellicem.bunu yapan oldumu.bazi kasinti programlardan kurtulup olabilecek sorunlrnda onune gecmis olabilr die dusunuorm

teknik servislere güven olmaz genelde.bazıları parça çalar , bazıları aletin içine eder , bazısı da yanlış kart takar.başka modelin takılması gibi bir çözüm yok tabi ki.
    bence hiç uğraşmaya gerek yok hazır kurulu sorunsuz varken.sorun çıkaran kasıntı program da yok aslında.recovery olayının rahatlığı da cabası
    32 bit yükleyenler oldu ama sorunsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: demos1

bu modelden almayı düşünüyorum net üzerinden. Alan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim sorunsuz alabilceğim neresi var hizli ala baktım birde teknomarketime. hangisi iyi olur sizce..

ben teknomarketimden aldım. hizmeti gayet güzel ama ürün ekran kartı sorunlu olanlardan çıktı o ayrı.. hemen gönderin değişim yaptıralım dediler. günderdim 1 hafta içinde yenisi gelecek. yani firma güvenilir ve hizmeti iyi.. seçim senin istanbuldaysan hızlı al ya da pcdepodan elden alabilirisin.
  • Arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum şimdi bu bizim laptopların altında ürün anahtarları war Windows 7 Home Premium x64 olarak..

Ben şimdi format attım ama windowsu aktive edemiyorum yüklediğim sistem ingilizce win7 home premium x64 ama aktifleştir dediğimde kodun geçersiz olduğunu söylüyor..

Netten indirdiğim bir win7 yi kurmuştum acaba indirdiğimdemi bir sorun var ? Yada nerden nasıl indirebilirm yardımcı olabilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K_ZbaM

Arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum şimdi bu bizim laptopların altında ürün anahtarları war Windows 7 Home Premium x64 olarak..

Ben şimdi format attım ama windowsu aktive edemiyorum yüklediğim sistem ingilizce win7 home premium x64 ama aktifleştir dediğimde kodun geçersiz olduğunu söylüyor..

Netten indirdiğim bir win7 yi kurmuştum acaba indirdiğimdemi bir sorun var ? Yada nerden nasıl indirebilirm yardımcı olabilirmisiniz ?

orada key'i giymek istediğinde hata verir ve anahtar satın al telefonla etkinleştir internetten etkinleştir tarzında 2-3 seçenek çıkar..oradan telefonla etkinleştiri tıklayıp ileri dediğinde boş bi kaç kutucuk ve microsoftu araman için ücretsiz 0800... ile başlayan bir numara olur..orayı arayıp o boş kutucukların altında yada üstündeki rakamları tuşlayınca sana yeni bir kod söyler..söylediği o kodu boş olan yerlere yazıp tamam deyince ürün aktive olur..(tabi bunları yaparken internetinde açık olsun) ben kaç senelerdir hep böyle yaparım..hep sıfırdan format atarım temiz dvd ile ondan sonrada daha önceden aktif bu key uyarısı verir ararım dediğim gibi hallederim..yardmcı olabilmişmdir umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: wosswoss

orada key'i giymek istediğinde hata verir ve anahtar satın al telefonla etkinleştir internetten etkinleştir tarzında 2-3 seçenek çıkar..oradan telefonla etkinleştiri tıklayıp ileri dediğinde boş bi kaç kutucuk ve microsoftu araman için ücretsiz 0800... ile başlayan bir numara olur..orayı arayıp o boş kutucukların altında yada üstündeki rakamları tuşlayınca sana yeni bir kod söyler..söylediği o kodu boş olan yerlere yazıp tamam deyince ürün aktive olur..(tabi bunları yaparken internetinde açık olsun) ben kaç senelerdir hep böyle yaparım..hep sıfırdan format atarım temiz dvd ile ondan sonrada daha önceden aktif bu key uyarısı verir ararım dediğim gibi hallederim..yardmcı olabilmişmdir umarım

benim de merak ettiğim bir şeydi.teşekkürler

• ACER AS5740G-CI5-430m 2.26 4GB 500GB 1GB HD5650 15.6"

Bu bilgisayarı alanlarda aşağıdaki resimdeki gibi üzerinde intel, windows ve özelliğini gösteren çıkartmaları var mı ? Türkiyede bu modeli satan hangi siteye baktıysam göremedim de acaba alan arkadaşlar mümkünse söyleseler de biz de gönül rahatlığıyla alsak..

Büyük resim :http://image80.webshots.com/80/0/92/53/2885092530101601808YaOgSI_fs.jpg

• yeni alan ve kullanan butun arkadaslara hayirli olsun urun yarin elime ulasacak 3 tane sorum olacak 1. kablosuz ag kartinin markasi nedir 2.recovery sadece bir kezmi alinabiliyor 3. son olarak icinde yuklu olarak gelen gereksiz programlari kaldirdiktan sonra recovery alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bospo

ACER AS5740G-CI5-430m 2.26 4GB 500GB 1GB HD5650 15.6"

Bu bilgisayarı alanlarda aşağıdaki resimdeki gibi üzerinde intel, windows ve özelliğini gösteren çıkartmaları var mı ? Türkiyede bu modeli satan hangi siteye baktıysam göremedim de acaba alan arkadaşlar mümkünse söyleseler de biz de gönül rahatlığıyla alsak..

Büyük resim :http://image80.webshots.com/80/0/92/53/2885092530101601808YaOgSI_fs.jpg

O çıkartmaları internetteki alışveriş mağzalarındaki resimlerde göremezsiniz (Sebebini bilmiyorum ama sanırsam reklam olmasın diye vs olabilir) o çıkartmalar alıcağınız laptopta vardır:)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.