Şimdi Ara

Acer 5740G Club (i5+5650+500gb) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
8
Favori
209.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2 güxndür bende acer 5740 kullanıcısıyım beni de ekleyin lütfen aranıza.. bir de şu an hangi yüklemeleri veya iyileştirmeleri yapmam lazım acaba? 1-2 kere ekranda küçük şekilcikler belirdi.. ekran kartıyla ilgili birşey mi yapmam lazım? yardımlarınızı bekliyorum.. sevgiler inşallah hepimiz sorunsuz kullanmaya devam ederiz.. bu arada recovery cd oluşturuyorum onun dışında yapmam gerekenleri belirtirseniz sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalladam -- 10 Nisan 2010; 17:20:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

hayırlı olsun,
    bunu tavsiye ederim
    http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonmob_win7-64.aspx

teşekkür ederim, nedir bu arkadaşım ekran için mi? sadece tıklayıp kurmam yeterli midir acep?
  • Arkadaşlar ölü piksel olayını biraz kaba kuvvetle çözdüm arda tekrar hortluyor ama idare edecez. Mailime hala cevap gelmedi ama değiştirmekten vazgeçtim.Ekranı donan arkadaşları düşününce bu çok basit kalıyor :D Yani benide ekliyebilirsiniz ayrıca merak edenler için home pre 64 de 5.4 alıyor.
  • bende iki gündür sorunsuz kullanıyorum. 5 yıllık bilgisayarımdan sonra ilaç gibi geldi. yalnız bu harddiski nasıl bölücez. windowsun kendisi bölebiliyor ama orda yeteri kadar büyük parça yapamıyorum. hangi programı kullanmalıyım?
  • bu aleti kullanan arkadaşlar size bir sorum olacak

pes veya fifa gibi oyunlarda klavyenin aşağıdaki tuşlara basıldıgında çalışıp çalışmadığını kontrol edip beni bilgilendirirmisiniz?

pes veya fifa kurmanıza gerek yok metin belgesi açıp oradanda test edebilirsiniz... en son basılan tuş işlevini yerine getiriyor mu ? hepsi işlevini yerine getirirse en kısa zamanda bende aranıza katılacağım... işlevini yerine getirmeyenleri de yazarsanız sevinirim...

teşekkürler

üst + sağ + q
    üst + sağ + w
    üst + sağ + e
    üst + sağ + a
    üst + sağ + s
    üst + sağ + d
    üst + sağ + z
    üst + sağ + x
    üst + sağ + c

üst + sol + q
    üst + sol + w
    üst + sol + e
    üst + sol + a
    üst + sol + s
    üst + sol + d
    üst + sol + z
    üst + sol + x
    üst + sol + c

alt + sağ + q
    alt + sağ + w
    alt + sağ + e
    alt + sağ + a
    alt + sağ + s
    alt + sağ + d
    alt + sağ + z
    alt + sağ + x
    alt + sağ + c

alt + sol + q
    alt + sol + w
    alt + sol + e
    alt + sol + a
    alt + sol + s
    alt + sol + d
    alt + sol + z
    alt + sol + x
    alt + sol + c

üst + sağ + e + q
    üst + sağ + e + w
    üst + sağ + e + a
    üst + sağ + e + s
    üst + sağ + e + d
    üst + sağ + e + z
    üst + sağ + e + x
    üst + sağ + e + c

üst + sol + e + q
    üst + sol + e + w
    üst + sol + e + a
    üst + sol + e + s
    üst + sol + e + d
    üst + sol + e + z
    üst + sol + e + x
    üst + sol + e + c

alt + sağ + e + q
    alt + sağ + e + w
    alt + sağ + e + a
    alt + sağ + e + s
    alt + sağ + e + d
    alt + sağ + e + z
    alt + sağ + e + x
    alt + sağ + e + c

alt + sol + e + q
    alt + sol + e + w
    alt + sol + e + a
    alt + sol + e + s
    alt + sol + e + d
    alt + sol + e + z
    alt + sol + e + x
    alt + sol + e + c

üst + sağ + q + d
    üst + sol + q + d
    alt + sol + q + d
    alt + sağ + q + d

• dün laptopuumu aldım çok fazla test etmedim ama şuan için çok stabil çalışıyor test sonuçlarını sizinle paylaşırım lsiteye benide ekleyin dostlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatahirus

bende iki gündür sorunsuz kullanıyorum. 5 yıllık bilgisayarımdan sonra ilaç gibi geldi. yalnız bu harddiski nasıl bölücez. windowsun kendisi bölebiliyor ama orda yeteri kadar büyük parça yapamıyorum. hangi programı kullanmalıyım?

http://forum.donanimhaber.com/m_28030930/tm.htm
  • peacelick cevabın için teşekkür ederim fakat acronisin sitesinde windows 7 uyumlu olmadığı yazıyor. Ayrıca bendeki windows 64bit. (home premium).
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatahirus

peacelick cevabın için teşekkür ederim fakat acronisin sitesinde windows 7 uyumlu olmadığı yazıyor. Ayrıca bendeki windows 64bit. (home premium).

easeus partition master programı var windows 7 destekli.ancak onun da 64 bit versiyonu ücretli
  • Bende laptopı sorunsuz kullananlardanım fakat bugün birşey dikkatimi çekti.

Geçen günlerde pil ile ilgili bi sorun yaşamıştım pil dolmuyordu. Çıkartıp takınca düzelmişti. Şimdide pil hep %96'ya kadar geliyor daha sonra dolmuyor diyor ?

Bununla ilgili birşey biliyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinad

Bende laptopı sorunsuz kullananlardanım fakat bugün birşey dikkatimi çekti.

Geçen günlerde pil ile ilgili bi sorun yaşamıştım pil dolmuyordu. Çıkartıp takınca düzelmişti. Şimdide pil hep %96'ya kadar geliyor daha sonra dolmuyor diyor ?

Bununla ilgili birşey biliyormusunuz

en çok sorulan cevaplanan soru olmak üzere.
    klavye tuşuna bastıktan sonra bir süre için touchpad çalışmaz.yanlışlıkla çarpmaları engellemek içindir.
    şarj durumu %95in altına inmemişse şarj başlamaz.pilin boşuna şarj edilip ömrünün kısalmasını engeller.
    touchpadde garip kaymalar yada ekran yazılarının büyüyüp küçülmesi sorun değil.touchpad çoklu dokunmatik.

başka sorun olmayan sorun gelmiyor aklıma şimdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalladam

arkadaşlar 2 güxndür bende acer 5740 kullanıcısıyım beni de ekleyin lütfen aranıza.. bir de şu an hangi yüklemeleri veya iyileştirmeleri yapmam lazım acaba? 1-2 kere ekranda küçük şekilcikler belirdi.. ekran kartıyla ilgili birşey mi yapmam lazım? yardımlarınızı bekliyorum.. sevgiler inşallah hepimiz sorunsuz kullanmaya devam ederiz.. bu arada recovery cd oluşturuyorum onun dışında yapmam gerekenleri belirtirseniz sevinirim..

quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

hayırlı olsun,
    bunu tavsiye ederim
    http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonmob_win7-64.aspx

arkadaşlar yukaruda sorduğum soruya sadece bir arkadaş tavsiyede bulundu o da ne için yapmam gerektiğini belirtmemişti. yardımcı olursanuz sevinirim. bir de laptop çok sayıda acer uygulamasıyla yüklü geliyor. siz neleri kaldırdınız laptoptan acaba?

• @hayalladam

windows güncelleştirmeleri açık olsun , ekran kartını güncelle , başka bir şeye gerek kalmıyor.
    küçük şekilcikler sorunun ekran kartının sürücüsünü güncelleyince de geçmezse ve de sık oluyorsa garantiye ver.ama sık olduğunu sanmıyorum çünkü daha öyle bir sorunu olan görmedik

ben acer erecovery epower updater ve webcam yazılımı dışında içinde acer geçen her şeyi kaldırdım.60 gün olsun mcafee'yi de kaldırcam hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: peacelick

@hayalladam

windows güncelleştirmeleri açık olsun , ekran kartını güncelle , başka bir şeye gerek kalmıyor.
    küçük şekilcikler sorunun ekran kartının sürücüsünü güncelleyince de geçmezse ve de sık oluyorsa garantiye ver.ama sık olduğunu sanmıyorum çünkü daha öyle bir sorunu olan görmedik

ben acer erecovery epower updater ve webcam yazılımı dışında içinde acer geçen her şeyi kaldırdım.60 gün olsun mcafee'yi de kaldırcam hatta

saol hocam bunları bir yapayım ben..

• arkadaşlar acerda acer erecovery varken recovery dvd oluşturmaya gerek var mı? yapıcam diye 2 dvd cdsi boşa gitti de gerek yoksa uğraşmıyım bari..
  • bende almayı düşünüyorum fiyat+performans+kalite bir arada İnternetten almayı düşünmüyorum.Amasyada oturuyorum.Burdaki bilgisayarcılardan teğmin edicem.Bulamazsam internetten mecbur alırım. Hangi siteyi önerirsiniz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: demos1

arkadaşlar hepinize selamlar.. acerin bu i5 ati 5650 ekran kartlı modelinden almayı düşünüyorum. fakat fiyatının biraz cuzi olması aklımı karıstırmıyor değil hani ileride bi sorun yaratabilirmi kaygısı. Laptop ile bi süre oyun oynaya bilirim oyun içi performansıda benim için son derece onemli. Bu modeli kullanan arkadaşlardan rica etsem oyun performansalarını yazabilirmi. Mesela COD 4-COD6-CRYSİS-NFS SHİFT-GTA IV gibi... Takılmalar oluyormu olmuyormu.. Birde bilgisayar kullanmadan dolayı cabuk yıpranıyormu mesela ilk aldıgında kasmadan oynattıgı oyunları ileride kasarak oynatıyomu varsa başka bir eksik yönü belirtirseniz sevinirim. Vericeğiniz cevaplar almamda cok büyük katkıda bulunucaktır şimdiden Teşekkürler...

Arkadaşım bu laptobu bende alıcam.Arkadaşımda var her hafta elimda oluyor hemen hemen.Bi kere oyunlarda kasmayı aklından çıkar.( Ekran kartı + işlemci + ram ) bu üçü asla son çıkan oyunlarda kasma yaşatmaz.Benim bu laptopta oynadığım oyunyar

GTA IV
    SHIFT
    PROTOYPE
    DİRT 2
    AVP Alien vs Predator
    COD 4 MW2

Bu oyunlarda bırak kasmak fp değerleri süperdi.Yarddımcı olabildiysem ne güzel

Bende alcam kararım kasen iki üç kendimce pürüz kaldı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: importantt

quote:

arkadaşlar hepinize selamlar.. acerin bu i5 ati 5650 ekran kartlı modelinden almayı düşünüyorum. fakat fiyatının biraz cuzi olması aklımı karıstırmıyor değil hani ileride bi sorun yaratabilirmi kaygısı. Laptop ile bi süre oyun oynaya bilirim oyun içi performansıda benim için son derece onemli. Bu modeli kullanan arkadaşlardan rica etsem oyun performansalarını yazabilirmi. Mesela COD 4-COD6-CRYSİS-NFS SHİFT-GTA IV gibi... Takılmalar oluyormu olmuyormu.. Birde bilgisayar kullanmadan dolayı cabuk yıpranıyormu mesela ilk aldıgında kasmadan oynattıgı oyunları ileride kasarak oynatıyomu varsa başka bir eksik yönü belirtirseniz sevinirim. Vericeğiniz cevaplar almamda cok büyük katkıda bulunucaktır şimdiden Teşekkürler...

Arkadaşım bu laptobu bende alıcam.Arkadaşımda var her hafta elimda oluyor hemen hemen.Bi kere oyunlarda kasmayı aklından çıkar.( Ekran kartı + işlemci + ram ) bu üçü asla son çıkan oyunlarda kasma yaşatmaz.Benim bu laptopta oynadığım oyunyar

GTA IV
    SHIFT
    PROTOYPE
    DİRT 2
    AVP Alien vs Predator
    COD 4 MW2

Bu oyunlarda bırak kasmak fp değerleri süperdi.Yarddımcı olabildiysem ne güzel

Bende alcam kararım kasen iki üç kendimce pürüz kaldı.

evet kardeşim anladım benim de bi pürüz cıkmasa bu hafta almayı düşünüyorum. Teşekkürler yorumun için

Yanlış anlama benim pürüzden kasıtım laptop dan değil başka bişey.Laptoptan yana sıkıntı yok

• Aklımda tek bi soru işareti var acaba diğer modeli olan i5+320gb+HD 5470 teki ekran kartından dahamı iyi.Yani Mobility 5650, 5470 den dahamı iyi bi ekran kartı bana fark gözükmedi.Alan arkadaşlar anlatabilirmi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.