Şimdi Ara

ACER 5739 DERNEĞİ----ANA PAYLAŞIM KULÜBÜ--Ayrıntılı İnceleme İçeridedir (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.976
Cevap
7
Favori
159.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: turkatak

Laptapımı satacağım ancak dijital ortamlarda değil akrabaya falan satacağım. O yüzden tekliflerde bulunmayınız, fikriniz neyse samimice onu söyleyiniz.

Acer Aspire 5739G

-Intel Core2 Duo processor P7370(2.0GHz, 1066 MHzFSB)
    -NVDIA GeForce GT240M Up to 2796 MB TurboCache
    -15.6 inç HD LED LCD
    -4 GB MEMORY
    -500 GB HDD
    -DVD-Super Multi DL drive
    -Acer Nplify 802.11a/b/g/Draft-N

Sistem derecelendirmesi: 5.5

Pil Durumu: Ölü

Değişen Parça: Bir tek HDD sorun çıkardı şimdiye kadar. Onu da 8 ay önce WD5000BPKX ile değiştirdim. İlk formatını da o zaman yedi.

2010 yılında 2 bin TL'ye yakın bir fiyata alındı. Oyun oynamadığım için bana sorun çıkarmadı o yüzden ilk günkü performansını halen büyük ölçüde koruyor ama performans isteyen bir oyunu açsam 5 dakika sonra pc kendini kapatır. Ekranı, dokunmatikleri, klavyesi, kamerası, dvd sürücüsü vs. sanki pc dün alınmış gibi.

Kaça satmak gerek bunu?

şu an bu külüstürü kullanan biri olarak dürüstçe söyleyeyim, bu pc'ye 500'den fazla vermezdim

• quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

quote:

Orijinalden alıntı: turkatak

Laptapımı satacağım ancak dijital ortamlarda değil akrabaya falan satacağım. O yüzden tekliflerde bulunmayınız, fikriniz neyse samimice onu söyleyiniz.

Acer Aspire 5739G

-Intel Core2 Duo processor P7370(2.0GHz, 1066 MHzFSB)
    -NVDIA GeForce GT240M Up to 2796 MB TurboCache
    -15.6 inç HD LED LCD
    -4 GB MEMORY
    -500 GB HDD
    -DVD-Super Multi DL drive
    -Acer Nplify 802.11a/b/g/Draft-N

Sistem derecelendirmesi: 5.5

Pil Durumu: Ölü

Değişen Parça: Bir tek HDD sorun çıkardı şimdiye kadar. Onu da 8 ay önce WD5000BPKX ile değiştirdim. İlk formatını da o zaman yedi.

2010 yılında 2 bin TL'ye yakın bir fiyata alındı. Oyun oynamadığım için bana sorun çıkarmadı o yüzden ilk günkü performansını halen büyük ölçüde koruyor ama performans isteyen bir oyunu açsam 5 dakika sonra pc kendini kapatır. Ekranı, dokunmatikleri, klavyesi, kamerası, dvd sürücüsü vs. sanki pc dün alınmış gibi.

Kaça satmak gerek bunu?

şu an bu külüstürü kullanan biri olarak dürüstçe söyleyeyim, bu pc'ye 500'den fazla vermezdim

cihazı halen kullanıyorum. evet dediğiniz gibi ikinci elde bir para etmez. ancak bunun aynı özelliğinde şu an bir notebook almak istesem 2000 tl civarı bir bütçe ayırmam gerekir. cihaz işlevini sürdürürken daha fazla performansa ihtiyacım yoksa bu fuzuli bir masraf olur. şu an cihazın performansı bana yeterli ve ben bu cihazdan donanımhaber'e girebildiğim sürece çöpe atmam

• Otyn oynamadığım halde geçen sene ekran kartı yandı...
    300 tl den kapı açtılar..
    Bende o haliyle nete koydum 180tl ye biri aldı gitti...

Satınca freedos lenova g505 aldım...
    850 tl ye...
    Oyun oynamadığım için bana yetiyor...
    Yeni laptopta amd işlemci var...
    Win 10 yükledim...
    Fan sesi hiç duymadım...
    İşlemci hızı biraz düşük bana yetiyorda artıyor...
    Buda bozulsa okadar bidaha laptopa para vermem...
    Zamanında 1600 tl vermiştim.
    Oyun oynamadan çöp oldu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba arkadaşlar , Hala bu bilgisayar var bende ama bir kaç sorum var lütfen cevaplarmısınız .

USB Girişleri değişicek
    Optik okuyucu değişicicek
    klavye değişicek

ne kadar ücreti olur ?

bu bilgisayarın sanırım ekran kartı değişiyor değiştiren varmı ?
  • Merhaba arkadaşlar bozuk bu model bir pc geçti elime. Power basınca kapanıyor görüntü gelmeden sorun ne olabilir ekran kart mi yoksa işlemci anakart filan mı. Ve üzerindeki hdd yerine en fazla ne kadar lik ssd ve bellek takılabilir yardımcı olur musunuz. Ssd ve bellek tavsiyeniz nelerdir.

• Sa beyler, acer 5739 model laptopum için parça arıyorum. Satanlar lütfen benimle iletişime geçsin. Aradığım parçalar şunlardır: Alt kasa ve ekranın olduğu üst kısım.
  • arkadaşlar bu 5739g nin ekran kartı 240 m miş ama bu yandı. bunun bi üstü olarak hangi kart uyumludur. çabuk bulunbilir cinsten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snipermuyi

arkadaşlar bu 5739g nin ekran kartı 240 m miş ama bu yandı. bunun bi üstü olarak hangi kart uyumludur. çabuk bulunbilir cinsten.

Nedir hocam son durum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

quote:

Orijinalden alıntı: snipermuyi

arkadaşlar bu 5739g nin ekran kartı 240 m miş ama bu yandı. bunun bi üstü olarak hangi kart uyumludur. çabuk bulunbilir cinsten.

Nedir hocam son durum ?

elimden çıkardım hocam maalesef
  • snipermuyi S kullanıcısına yanıt
    Bendede var bu cihazdan çoğu şey bozuk 200 300 liraya tamirciler yaparız dediler
  • Arkadaslar merhaba.5739 modelinin anakarti maalesef yandı .2. el anakart arıyorum yada ekran ve geri kalan tüm parçalarını almak isteyen varsa verebilirim

• konuyu hortlatmış olalım..5739 g laptop seste bir cızırtı sesi malum var her formattan sonra ekran kartını güncelleyince düzeliyordu.. şimdi düzelmedi en güncel driver kurmama rağmen sorun düzelmedi.. varmı baska bir çözüm.
  • Merhabalar,

acer 5739g 734g50mn modeline uyumlu ikinci el ekran kartı arıyorum da, satmak isteyen veya nerden bulabileceğimi bilen birileri var mı acaba?

• Sahibindene bak ya da benim gibi Ali den bakabilirsin ben de şu anki bilgisayar fiyatları malum değiştirmek yerine güncellemeyi düşünüyorum Ali de firepro 5100 Ler var 300 TL'ye r7 m270x diğer adıyla. Araştırdığım kadarıyla bir bios mod ile masaüstü hd7770 performansı alınabiliyor. Farklı bir kart alacaksan dikkat et mxm3 a versiyonu olacak ve üzerinde biosu olacak bazı hp kartlarda genelde mavi oluyorlar üstünde bios yok bunlar bizim bilgisayarda çalışmıyor. Eğer alıpta denersem buraya sonucunu yazarım

• Arkadaşlar ekranla kasa arasında menteşe demirini kapatan plastik bir parça var galiba. Ondan almak istiyorum ama neyin parçası ise internet satışlarında göremiyorum. Menteşe yan kapakları içine de giriyor ama menteşe ile satılmıyor gördüğüme göre. LCD kasasına mı ait? Yardım edebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.