Şimdi Ara

Acer 5560 hdd caddy sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acer 5560 dizüstü bilgisayarıma 120 gb ssd taktım sıfırdan win 10 kurdum.Bir de hdd caddy aldım.Fakat hdd caddy yi takınca bilgisayar açılmıyor siyah ekranda kalıyor ama hdd caddy çıkarınca bilgisayar sorunsuz açılıyor.hdd caddy başka bilgisayarda denedim sorunsuz çalışıyor hdd falan görüyor ama acer 5560 da bilgisayar açılmıyor. acaba sorun ne olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poaxakan -- 15 Ağustos 2020; 18:44:44 >

• Kızakta söktüğün eski harddiskin mi takılı ve içinde kurulu windows hala duruyor mu? Bios ekranında kızaktaki hdd yi boot 2. seçenekten de kaldırıp denedin mi?
  • evet eski hdd duruyor windows yüklü ama boş hdd ile de denedim olmadı biostan 1. ssd seçili
  • hocam merhaba aynı sorunu bende var çözüme ulaşabildiyseniz aydınlatırmısınız 3 gündür uğraşıyorum

• mertalkan00 M kullanıcısına yanıt

hdd caddy ile bende problem yaşamıştım kenarında çok ufak bir switch var 12.7lik ile 9.5mmliklerin switch kısımlarıda farklı oluyor hdd caddy switch position diye internetten aratıp anahtarın konumunu değiştirip deneyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.