Şimdi Ara

ACER 5033 KULLANANLAR !!!(fotograflı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaslar bugun kadıkoy gold tan 930$+kdv ye 5033 aldık cycwar arkadasımıza.
    makina canavar gibi yaa.
    daha ilk acıldıgı anda 3saat pil suresi diyordu.ve daha %80lerde gosteriyordu.
    kısmet olursa bende bir tane alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer_ist -- 2 Nisan 2006; 1:51:48 >
  • bizde bir arkadasa ptesi alcaz bende sonra almayı dusunuyorum bikac bisey sorcam bu fiyat pesinmi hediye neler verdiler bide 1 gb ram olursa kaca olur bilgin varmı
    gule gule kullanın..
    quote:

Orjinalden alıntı: omer_ist

evet arkadaslar bugun kadıkoy gold tan 930$+kdv ye 5033 aldık cycwar arkadasımıza.
    makina canavar gibi yaa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zzzzz

bizde bir arkadasa ptesi alcaz bende sonra almayı dusunuyorum bikac bisey sorcam bu fiyat pesinmi hediye neler verdiler bide 1 gb ram olursa kaca olur bilgin varmı
    gule gule kullanın..
    quote:

Orjinalden alıntı: omer_ist

evet arkadaslar bugun kadıkoy gold tan 930$+kdv ye 5033 aldık cycwar arkadasımıza.
    makina canavar gibi yaa.

tamamını nakit verdik.
    canta vericem dedi.
    onuda dustuk işte.
    hic bir hediye almadan 930$+kdv ye aldık.
  • notebookun resmini cekip koyabilebilirmisin canlı olarak gormedimde hic zahmet olmazsa merak ediyorum
  • 930+kdv nin içinde
    ram 512 mi
    yoksa 1 Gb çıkarılmış mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: movie

930+kdv nin içinde
    ram 512 mi
    yoksa 1 Gb çıkarılmış mı

512 ram tabiki:)
    ohe artık...
    256*2 333mhz
  • Arkadaşlar ben acer 5033 aldım golddan, içinde kurulum cd si ve driver cdleri çıkmadı, acerlarda bu böylemi oluyor yoksa goldun bir kazığımı, ayrıca sistemin yedeğini almaya çalıştım üzerinde gelen programla, onuda oluşturmadı, ne dersiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HIE

Arkadaşlar ben acer 5033 aldım golddan, içinde kurulum cd si ve driver cdleri çıkmadı, acerlarda bu böylemi oluyor yoksa goldun bir kazığımı, ayrıca sistemin yedeğini almaya çalıştım üzerinde gelen programla, onuda oluşturmadı, ne dersiniz...

evet içinnden windows yada driver cd si cıkmıyor.
    sistem hdd si 3parca halinde.
    tek parca gozukmuyor.
    sistem ve driverlar onun içinde.
    yedek alma olayıda biraz uzun surdu sanrım acele ettin.
    25 30dk da yedegi hazırladı.
    15 20dk cıvarıda yedegi yazdı dvd ye.
    herhalde 2x le falan yazdı.
    eger acer 5024 forumunu okursan hersey hakkında bilgi var sayılır.
    cok sey ogrenebilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_4326885/tm.htm
    bu forum bir goz at derim;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer_ist -- 4 Nisan 2006; 16:07:33 >

• aslında cok guzel kendı cd sını kendı oluşturuyor
  • işte cycwar a aldıgmız makina
     ACER 5033 KULLANANLAR !!!(fotograflı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer_ist -- 4 Nisan 2006; 21:49:27 >
  • coks aol ya bir ark adlı benimde 2 gunde o yollayamadan sen koydun resmi bizi kimsye muhtac etmedin :)
  • şık duruyor makine
  • sanki bu aletin internette resmi yokmuş gibi alıp buraya koymaya uğraşmışsın ne gereği vardıki?
  • Gerçek fotoğraflarını görmek her zaman dha avantajlıdır.. Çünkü firmanın çektiği resimler yüzlercesi arasından seçiliyor ve bazı kusurları kapatılmış olabiliyor..

Ayrıca bakmak istemiyorsan gözlerini kaparsın.. O kadar.

quote:

Orjinalden alıntı: Prag06

sanki bu aletin internette resmi yokmuş gibi alıp buraya koymaya uğraşmışsın ne gereği vardıki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: godzila
    örneğin destopta kasa aşağıda olduğu için hiç duymadığım harddisk sesi beni biraz rahatsız ediyor. sanırım her notebokta bu var kiminde az kiminde fazla yani forumdaki arkadaşlar öyle diyo. ama benimki az olandamı fazla olandamı karşılaştırma yapamıyorum.

Aletin harddiski Toshiba, cok dayanikli degil. 50+ derece sicakliklarda dolaniyor. Ayni harddiskten 3 tane kullandim, hepsi ayni. Bitanesi 1 sene sonra bozuldu. Bunun yerine daha sessiz HDD alasim var, cok farkedio. Samsung`un 5400 40`liklarindan alip, icindekini`de 2.5 luk kutuya koyup kullanmak lazim. Yada sessiz 7200`luk super olur bu alete. Sanirim en pahali ben aldim aleti:) 12 ay taksit ugruna goz yumduk:)

Ses olayi hala tatmin etmedi, her turlu destegini kaldirdim, i-ih. Film seyrederken problem olmuyo, codecten boost ediyorum. mp3ler icinde yer mi bilmem. En iyi cozum sanirim tasirken kulaklik, evdeyken 2.1 sistem.

Pilsiz kullaniyorum, cok hafif, gayet ufak. Ekran kartiyla ilgili de guzel duyumlar aldim. Ekran cok yansiyoru ama goruntu cok iyi. HDDyi sol tarafa koymuslar, belli zaman sonra sag tarafla isi farki yapiyor, cok bariz degil.

Bu arada, bu aletlerde isinma sorunu olur mu? Hic amd kullanmadim daha once. Yakmak filan gibi durum olasiligi nedir? Nelere dikkat etmek gerekir? Bundan onceki Intel makinede fanlar tozdan tikandigi icin belli zaman sonra alet reset atmaya baslamisti. Ayni problem amd`de olursa yakmasindan korkuyorum.

• Benim harddiskde toshiba ama 50 derece olduunu daha hiç görmedim

Dell6000: PentiumM, 60gb 5400rpm Toshiba
  • Arkadaşlar bi de benim açtığım konuyla ilgili yorum yaparsanız sevinirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_6531377/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanyuceer

Benim harddiskde toshiba ama 50 derece olduunu daha hiç görmedim

Dell6000: PentiumM, 60gb 5400rpm Toshiba

Everest 50 gosterior devamli. Ustelik 4200 Rpm Hdd kullaniyorum. Bi sakatlik yok isalla..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanyuceer

Gerçek fotoğraflarını görmek her zaman dha avantajlıdır.. Çünkü firmanın çektiği resimler yüzlercesi arasından seçiliyor ve bazı kusurları kapatılmış olabiliyor..

Ayrıca bakmak istemiyorsan gözlerini kaparsın.. O kadar.

quote:

Orjinalden alıntı: Prag06

sanki bu aletin internette resmi yokmuş gibi alıp buraya koymaya uğraşmışsın ne gereği vardıki?

+1
  • Fotografını koydum cunki forumdan bir kac arkadas rica etti.
    su anda adam gibi donanım acıklaması yapamıyorum .
    cunku daha ben makinamı alamadım :(
    super pi standartta 55sn cıktı.
    aklımda kalan o.
    ramleri o*c ile 400mhz yapan bir yazlılım var.sansım olursa onu denicem.
    tahminimce 52 51sn ye falan duser.

ve evet arkadasında dedigi gibi resmi web sitelerinde duzeltmeler olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer_ist -- 5 Nisan 2006; 21:37:15 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.