Şimdi Ara

-»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2.321
Cevap
25
Favori
100.417
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> -»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI
Giriş
    3485 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ametatli1907

wii ye oyun bakıyorum ama bulamıyorum.sağlıklı bir yer varmı?bilen varsa özel mesaj atabilirmi.bir iki sorum daha olcak

attım size pm bu arada buda 1000 inci mesajım haydi hayırlı olsun
    |
    |
    Butincoins den ilk siparişimi tamamladım, sizlere de bilgi vereyim istedim.
    17/01 de siparişimi vermiştim, 19/01 de siparişimi kargoya verdiler, 06/02 dün elime ulaştı. Gaziemir/İzmir de bulunan şirket adresimi vermiştim.
    Sipariş detayını size ekte resim olarak gönderiyorum, kargoyu teslim etmeden önce paketin fotoğrafını dahi sisteme koymaları çok hoşuma gitti, ödemeyi paypal dan yaptım hiç bir sorun yaşamadım.
    Ürünlere gelince,

* 1x Remote kumanda, M+ içinde (M+ dstekleyen Redsteel 2 de denedim orjinali gibi çalıştı) orjinal kumandaya göre çok bir farkı yok sadece "-" "ev" ve "+" tuşları orjinale göre biraz daha sert basılıyor. Ürün silikon kılıf ile birlikte geldi.
    Not: Freezone un 199 TL avantajından kullanarak aldığım Mario Kart lı paketten çıkan Remote ile aynı görünümde geldi, linkte ortada kocaman "2 IN 1" gibi bir yazı yok, en alttan M+ lı olduğunu belirten ibare mevcut.
    Link: tıklayın

* 1 x Nunchuck ek kumanda, Redsteel ile denediğimde herhangi bir problemle karşılaşmadım, orjinali gibi çalışıyor.
    Link:tıklayın

* 2 x 3600 mAh Şarj edilebilir pil. Dün USB den şarj ettim ve eve gidince kumandaya taktım. Takmakta biraz güçlük çekmekle beraber artık pil derdimizin kalmadığını söyleyebilirim. Kumandaları kullanmadığınızı zaman, usb ye ara kablosuyla bağlayarak şarj edebiliyoruz.
    Link: tıklayın

|
    |

• Çavuş
    57 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: isoterk

quote:

Orijinalden alıntı: memo95

quote:

http://www.dealextreme.com/p/blue-light-2-x-2800mah-battery-packs-with-dual-controller-usb-charging-station-for-wii-3333

http://www.dealextreme.com/p/just-works-480p-component-av-cable-for-wii-4256

http://www.dealextreme.com/p/remote-with-motionplus-silicone-sleeve-nunchuck-controller-set-for-wii-white-56397

http://www.dealextreme.com/p/resident-evil-light-gun-controller-for-wii-24545

arkadaşlar dealextreme den bu ürünleri almayı düşünüyorum. tecrübeli arkadaşlar varsa daha önce alışveriş yapmış olan dealextreme den yorum yapabilir mi. şu ürüne gerek yok şu ürün yerine şunu alsan daha iyi olur gibi sevinirim...

Ellerinde olmadıgı icin gonderimleri 1 Şubat'ta yapacaklar belki daha gec bende iptal ettim focalprice ye göz atmanı öneririm bu arada 10 ocaktan 1 Şubat'a kadar Çin yılbaşı dx tatilde ancak focalprice tatil yapmıyor

Typically ships in 2 to 3 days and delivers in 14 days.

YAZIYOR AMA HİKAYE Mİ YANİ...

arkadaşlar dealden verdiğim siparişlerden yalnızca remote-Nunchuck ve de Resident Evil Light Gun Controller geldi. diğerleri ulaşmadı elime. dealde acount ta aşağıdaki şekilde ifadeler var. acaba ürünler 2 farklı kargo halinde mi gönderilmiştir sizce. shippedQty:1-2 olayı bu manaya mı geliyor...

Date Sequence Tracking Number Shipped Items

12.01.2012 00:27:33 1 .......

Sku:24545 ShippedQty:2
    Sku:56397 ShippedQty:1

bir de şu ifadeler var account ta
    OrderNumber: 12........................ Status: Partial Shippment

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoterk -- 8 Şubat 2012; 2:13:34 >

• Yüzbaşı
    341 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: memo95

quote:

http://www.dealextreme.com/p/blue-light-2-x-2800mah-battery-packs-with-dual-controller-usb-charging-station-for-wii-3333

http://www.dealextreme.com/p/just-works-480p-component-av-cable-for-wii-4256

http://www.dealextreme.com/p/remote-with-motionplus-silicone-sleeve-nunchuck-controller-set-for-wii-white-56397

http://www.dealextreme.com/p/resident-evil-light-gun-controller-for-wii-24545

arkadaşlar dealextreme den bu ürünleri almayı düşünüyorum. tecrübeli arkadaşlar varsa daha önce alışveriş yapmış olan dealextreme den yorum yapabilir mi. şu ürüne gerek yok şu ürün yerine şunu alsan daha iyi olur gibi sevinirim...

Ellerinde olmadıgı icin gonderimleri 1 Şubat'ta yapacaklar belki daha gec bende iptal ettim focalprice ye göz atmanı öneririm bu arada 10 ocaktan 1 Şubat'a kadar Çin yılbaşı dx tatilde ancak focalprice tatil yapmıyor

Typically ships in 2 to 3 days and delivers in 14 days.

YAZIYOR AMA HİKAYE Mİ YANİ...

arkadaşlar dealden verdiğim siparişlerden yalnızca remote-Nunchuck ve de Resident Evil Light Gun Controller geldi. diğerleri ulaşmadı elime. dealde acount ta aşağıdaki şekilde ifadeler var. acaba ürünler 2 farklı kargo halinde mi gönderilmiştir sizce. shippedQty:1-2 olayı bu manaya mı geliyor...

Date Sequence Tracking Number Shipped Items

12.01.2012 00:27:33 1 .......

Sku:24545 ShippedQty:2
    Sku:56397 ShippedQty:1

bir de şu ifadeler var account ta
    OrderNumber: 12........................ Status: Partial Shippment

2 kargo halinde gelebiliyor bazen merak etme.gelmezse mail atıyosun ''benim kargom gelmedi şu ürünler eksik'' filan diye yeniden yolluyorlar..kargolamada sıkkıntıları yok hiç.
    |
    |

• Yüzbaşı
    274 Mesaj
    arkadslar elimde wii icin hic lullanilmamis paketinde hd goruntu kablosu var ihtiyaci olanlara 15 tl ye verebilirim

Orijinalden alıntı: 27serhat

arkadslar elimde wii icin hic lullanilmamis paketinde hd goruntu kablosu var ihtiyaci olanlara 15 tl ye verebilirim

Uygun fiyat
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: SIRLI

Dealextreme'den vermiş olduğum siparişi takip edemiyorum, site'de gönderildi şeklinde gösteriyor ama ems'den takibini yapamıyorum.

Yeni kargolandıysa hemen sitelere yansımıyor. 2-3 gün içinde gözükür olur tabii takipli aldıysan...
    arkadaslar deal extremeden alıp da kullanmaya niyetim olmadıgı zapper ve classic controller ı satmak ıstıyorum. ürünün 2 side sıfır bi skıntıları yok ama oynamadıgım ıcın bos bos duruyorlar 1 kere denendı ıkısı de geri geldıklerı posetlere kondular cok bı fiyat da ıstemiyrum aldıgım fıyatların uzerıne 5 tl koyup satıyorum kı 25 gun bekleme suresı ıcın ıyı bır bedel
    zapper 17
    classıc controller 25

Orijinalden alıntı: 27serhat

arkadaslar deal extremeden alıp da kullanmaya niyetim olmadıgı zapper ve classic controller ı satmak ıstıyorum. ürünün 2 side sıfır bi skıntıları yok ama oynamadıgım ıcın bos bos duruyorlar 1 kere denendı ıkısı de geri geldıklerı posetlere kondular cok bı fiyat da ıstemiyrum aldıgım fıyatların uzerıne 5 tl koyup satıyorum kı 25 gun bekleme suresı ıcın ıyı bır bedel
    zapper 17
    classıc controller 25

hocam zapper pahalı yazmışsın calassic controller pro değilse oda pahalı
    |
    |
    hocam zapper fıyatlarına sahıbınden den baktım 22 tl lik var bı tane en ucuz o da garıp bı sekılde bendekının seklınde olanlar 30 tl nın altında yok. zaten bende 12 tl ye aldım 17 tl satıs fiyatı yazdım. yanı bence cok degıl 25 gun ıcın. joystıck de pro yanı farkını bılmıyorum ama kutusunun ustunde pro yazıyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Dealextreme'den vermiş olduğum siparişi takip edemiyorum, site'de gönderildi şeklinde gösteriyor ama ems'den takibini yapamıyorum.

Yeni kargolandıysa hemen sitelere yansımıyor. 2-3 gün içinde gözükür olur tabii takipli aldıysan...

Galiba Türkiye'ye gelmiş ama bu noktadan sonraki süreç nasıl işliyor, bununla ilgili hiçbir bilgim yok doğrusu.

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Galiba Türkiye'ye gelmiş ama bu noktadan sonraki süreç nasıl işliyor, bununla ilgili hiçbir bilgim yok doğrusu.

Türkiye'ye giriş yaptıysa ve gümrükten geçtiyse. 1-2 gün içinde eline ulaşır. Takipliyse zaten imza almak zordundalar...
    |
    |

• Yarbay
    2138 Mesaj
    Çinden vermiş olduğum motion plus ve nunchuk siparişi elime ulaştı, kapıma kadar problem olmadan geldiği için ptt'ye teşekkür ediyorum. Bu arada bu cihazın zevki iki kişi ile oynayınca çıkıyormuş, bunun farkına vardım.

Çinden vermiş olduğum motion plus ve nunchuk siparişi elime ulaştı, kapıma kadar problem olmadan geldiği için ptt'ye teşekkür ediyorum. Bu arada bu cihazın zevki iki kişi ile oynayınca çıkıyormuş, bunun farkına vardım.

hocam motion plus dedğin küçük aparat olarak mı yoksa mp özellikli remote miydi ?

memnunsan tam linkleri verebilir misin ? ben de şu ara sipariş vermeyi düşünüyorum da :)
    |
    |

GALATASA|RA|Y
  • Yarbay
    2138 Mesaj
    Hocam link budur, ben siparişi verdiğimde çinde bir tatilmiş zannedersem, o yüzden kargoya geç verildi ama kargoya verildikten sonra 10 gün içerisinde gümrükte problem olmaksızın elime ulaştı. Ürün orijinali kadar sağlam durmasa da, fiyatını kıyasladığında düşünmeden alınıp kullanılacak bir ürün, tavsiye ederim...
    http://www.dealextreme.com/p/remote-with-motionplus-silicone-sleeve-nunchuck-controller-set-for-wii-black-56395
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordAngel -- 25 Şubat 2012; 9:29:47 >
    SAMSUNG GALAXY S III Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi
  • Yarbay
    3485 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LordAngel

Arkadaşlar bi siteyi gezerken gördüm "Wii Fit Oyun+Bigben Balance Board+Yoga oyun=153 tl".Merak ettiğim sadece balance board 250 liraya satılırken bu üçü nası 150 liraya satılıyor?

Big ben marka olmasindan dolati bu fiyat orjinal degil yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
haberler
Bey Azura
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.