Şimdi Ara

-»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.362
Cevap
22
Favori
110.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bena böyle bir mail göndermişler dealden. nakliyenin gönderildiğini söylüyor.
    Shipment Sent‏

Shipment Notification
    « Thursday, 12 January 2012 06:27 Home | Help

Order No.: ****************** Order Date: Sunday, 08 January 2012 00:21
    Dear ismail,

We're glad to inform you that your order ****************** has just been fulfilled and shipped on [Thursday, 12 January 2012 06:27].It's now on the way to your destination.

The item(s) included in this package are listed as below, if what you have ordered are more than the one(s) displayed, please understand that they may have been shipped separtely.We will send you email notification(s) once the other package has been shipped:

You can click RT************HK to track your package.
    Item(s) UnitPrice Qty LineTotalPrice
    3333
    US$ 9.60 1 US$ 9.60
    4256
    US$ 4.92 1 US$ 4.92
    24545
    US$ 5.99 2 US$ 11.98
    56397
    US$ 19.90 1 US$ 19.90

GoodsTotal: US$ 46.40
    ShippingFee: US$ 0.00
    TotalAmount: US$ 46.40
    Discount: US$ 0.00
    Grand Total: US$ 46.40

The order is shipped to Shipping via Tracking number
    FirstName:
    LastName:
    PhoneNumber:
    PostalCode:
    Street1:
    Street2:
    State: osmangazi
    City: bursa
    Country: TR Standard R***************HK

ama verilen takip numarasını honkongpost veya ptt den kontrol ettiğimde bu numarayla bir kargonun olmadığı yazıyor. problem ne olabilir acaba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoterk -- 17 Ocak 2012; 16:26:06 >

• 3-4 gun sonra gozukur hocam. Ptt yurtdisi kargo takibiylede sorgulayanilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTRiX

quote:

Orijinalden alıntı: oomerozer

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

bu sırada focalpricedan motion pluslı diye aldığımız, fakat motion pluslı gelmeyen remote için focal price'a mesaj atmıştım..gelen cevap şu şekilde;

Dear ....,
    Thanks for your contacting.
    Since you are our valued customer, we would like to offer you a coupon of $10 since that is just product we sell. You can use the coupon in your future buying. Pls reply to tell us whether you would like to accept this offer. Thanks.
    Thank you..

şimdi ben bunlara teklifinizi kabul ettim desem ne olur?3 hafta daha yeni kol mu beklerim..yada başka bişeyler alıp en azından orjinal mp'li remoteyi, mp isteyen oyunlarda kullanıp çakma olanın canını mı çıkarıyım..bilemedim :)

Tekliflerini kabul edersen fazladan harcamak için 10 doların olmuş olur. Yenisini yollayalım tarzı bir şey dememişler...

17 dolara almıştım remoteyi.10 doları kabul etsem 7 dolara remote almış olacağım ama focalpricedan ilk alışverişim böle sorunlu oldu,o yüzden çok yanaşmak istemiyorum.biraz ısrar etsem yenisini gönderirler mi acaba?

Attığın maili bana da gönderir misin ben de göndereyim. İngilizcem iyi değil.

tabi akşama yollarım..

• quote:

Orijinalden alıntı: isoterk

arkadaşlar bena böyle bir mail göndermişler dealden. nakliyenin gönderildiğini söylüyor.
    Shipment Sent‏

Shipment Notification

Dear ismail,

We're glad to inform you that your order ****************** has just been fulfilled and shipped on [Thursday, 12 January 2012 06:27].It's now on the way to your destination.

The item(s) included in this package are listed as below, if what you have ordered are more than the one(s) displayed, please understand that they may have been shipped separtely.We will send you email notification(s) once the other package has been shipped:

3333
    US$ 9.60 1 US$ 9.60
    4256
    US$ 4.92 1 US$ 4.92
    24545
    US$ 5.99 2 US$ 11.98
    56397
    US$ 19.90 1 US$ 19.90

FirstName:
    LastName:
    PhoneNumber:
    PostalCode:
    Street1:
    Street2:

ama verilen takip numarasını honkongpost veya ptt den kontrol ettiğimde bu numarayla bir kargonun olmadığı yazıyor. problem ne olabilir acaba...

kargo elime ulaştığında hala görünmüyordu ptt'de..merak etme.takip numarası pek işlemiyor çin tarafından gelen kargolarda şahsi tecrübeme göre..

• taze taze

• quote:

quote:

arkadaşlar bena böyle bir mail göndermişler dealden. nakliyenin gönderildiğini söylüyor.
    Shipment Sent‏

Shipment Notification

Dear ismail,

3333
    US$ 9.60 1 US$ 9.60
    4256
    US$ 4.92 1 US$ 4.92
    24545
    US$ 5.99 2 US$ 11.98
    56397
    US$ 19.90 1 US$ 19.90

FirstName:
    LastName:
    PhoneNumber:
    PostalCode:
    Street1:
    Street2:

kargo elime ulaştığında hala görünmüyordu ptt'de..merak etme.takip numarası pek işlemiyor çin tarafından gelen kargolarda şahsi tecrübeme göre..

ne kadar zamanda geldi eline ürünler deal tarafından gönderildikten sonra..

• Merhaba,
    Yapım aşaması henüz yeni tamamlanmış olan güncel oyun ve teknoloji portal sayfamızda bizlere yardımcı olacak arkadaşlar aranmaktadır.
    Web sitemizde düzenlecek olan yarışmayı kazanan 2 arkadaşımıza istedikleri herhangi bir oyun için 75 TL değerinde e-pin kodu hediye edilicektir.
    Detaylar için :www.mcgameportal.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Etkinlik:http://www.mcgameportal.com/etkinlik-duyurulari-%28odullu%29/wallpaper-yarismasi/
    Yetkili alımları için :www.mcgameportal.com/yetkili-alimlari

Saygılarımızla,

McgamePORTAL Yönetimi

• quote:

quote:

quote:

Shipment Sent‏

Shipment Notification

Dear ismail,

3333
    US$ 9.60 1 US$ 9.60
    4256
    US$ 4.92 1 US$ 4.92
    24545
    US$ 5.99 2 US$ 11.98
    56397
    US$ 19.90 1 US$ 19.90

FirstName:
    LastName:
    PhoneNumber:
    PostalCode:
    Street1:
    Street2:

ne kadar zamanda geldi eline ürünler deal tarafından gönderildikten sonra..

en son alış verişim deal'dan değil,focalpricedan oldu..yaklaşık 19-20 günde geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgameportal

Merhaba,
    Yapım aşaması henüz yeni tamamlanmış olan güncel oyun ve teknoloji portal sayfamızda bizlere yardımcı olacak arkadaşlar aranmaktadır.
    Web sitemizde düzenlecek olan yarışmayı kazanan 2 arkadaşımıza istedikleri herhangi bir oyun için 75 TL değerinde e-pin kodu hediye edilicektir.
    Detaylar için :www.mcgameportal.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Etkinlik:http://www.mcgameportal.com/etkinlik-duyurulari-%28odullu%29/wallpaper-yarismasi/
    Yetkili alımları için :www.mcgameportal.com/yetkili-alimlari

Saygılarımızla,

McgamePORTAL Yönetimi

Hocam ben yardimci olmak isterim :-)

• Dealextreme'den bir sipariş verdim ama yaklaşık iki haftadır "waiting for supplier" şeklinde. Ne zaman kargoya verilir ki acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SIRLI

Dealextreme'den bir sipariş verdim ama yaklaşık iki haftadır "waiting for supplier" şeklinde. Ne zaman kargoya verilir ki acaba?

Dealextreme'in en büyük sorunu da bu işte. Adamlara mesaj atarsan daha kısa sürede işlem yaptırabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Orijinalden alıntı: SIRLI

Dealextreme'den bir sipariş verdim ama yaklaşık iki haftadır "waiting for supplier" şeklinde. Ne zaman kargoya verilir ki acaba?

Dealextreme'in en büyük sorunu da bu işte. Adamlara mesaj atarsan daha kısa sürede işlem yaptırabilirsin...

Bir kaç gün önce mesaj atıp durumu bildirdim ama bu hafta bitmeden kargoya verilmezse yeniden sıkıştıracağım olmadı.
  • Tekrar merhaba herkese
    Bende yumuşamış wii var. Bugün oyun oynamaya çalışırken bazı oyunları HDD'den açıyor bazı oyunlar ise siyah ekranda takılıyor. Sizce sorunu ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo95

Tekrar merhaba herkese
    Bende yumuşamış wii var. Bugün oyun oynamaya çalışırken bazı oyunları HDD'den açıyor bazı oyunlar ise siyah ekranda takılıyor. Sizce sorunu ne olabilir?

eğer aldığın wii pal ise açmaya çalıştığın oyunlar pal olmayabilir ona bir bak derin ntsc olabilir o oyunlar. bi bak haber ver eğer öyle ise onu düzeltebileceğin bir anlatım var onu sana bulup atıyım kolay gelsin :D
  • @carteleren Cios lar yeni oyunu desteklemiyormuş. Cios güncellemesini deneyip sonucu yazıcam
  • quote:

@carteleren Cios lar yeni oyunu desteklemiyormuş. Cios güncellemesini deneyip sonucu yazıcam

tamam
  • Cios yükledim ancak bu seferde usb okumamaya başladı çözümünü biliyormusun?
  • quote:

Cios yükledim ancak bu seferde usb okumamaya başladı çözümünü biliyormusun?

usb yi yanlış yere takmadığına emin misin ikisinide dene. çünkü bende birisi okumuyor üst tarafta olana takmak zorunda kalıyorum.
  • o sorunuda hallettim cfg son versiyonuna güncelledim
    ve sorunsuz şekilde oynayabiliyorum
  • quote:

o sorunuda hallettim cfg son versiyonuna güncelledim
    ve sorunsuz şekilde oynayabiliyorum

hayırlı uğurlu olsun :D tadını çıkar. şöyle güzel bir oyun istiyosan just dance yi dene derim :D
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.