Şimdi Ara

Acemi şoförler komedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün işten arkadaşın hanımı arabasıyla gelmiş. Aynı güzergahta olduğumuz için giderken seni de bırakalım dedi sağolsunlar. Neyse yoldaki bütün çukurlara dalarak geliyoruz. En son eşi dedi artık çukurlara girme diye. Ben nerden görecem çukuru görmüyom ki diyo
    Viraj dönecez hız falan kesme yok yapışıyoruz kapılara. Kırmızı ışıkta duracaz dank diye ani frenle duruyoruz. Arabada kendimi kasmışım herhalde bacaklarım falan acıyo
    Hayatımdaki en yorucu otomobil yolculuğuydu bi daha binmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oda öğrenecek elbet uyarılar ile yardımcı olabilirsin gülmek yerine
  • KöfteSuyu kullanıcısına yanıt
    Sağa sola savrulmaktan fırsat olmadı uyarmak :D

• Bu tip şöför gördügüm hissettigim an kacmaya bakıyorum oradan

ya yol veriyorum gidiyor

ya ben yapıştırıyorum

• 7dreaMSoLdier_ kullanıcısına yanıt
    İçinde olmak daha kötü. Sürekli bir yere vuracak korkusuyla kasıldım kaldım arabanın içinde. Kaldırımlara falan sıfır gidiyoruz. En son kavşağa tüm hızımızla daldık dedim herhalde devirecez arabayı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Pipisipispis

İçinde olmak daha kötü. Sürekli bir yere vuracak korkusuyla kasıldım kaldım arabanın içinde. Kaldırımlara falan sıfır gidiyoruz. En son kavşağa tüm hızımızla daldık dedim herhalde devirecez arabayı :D
    Bende "Surekli vuracak korkusu" herkesde meydana geliyor. Sofor kim olursa olsun kasiliyorum. Senede max 2 3 defa yolcu koltuguna oturururum. Arkadasim arabasiyla beni alsa bile yana gec ben kullanacagim derim. Yolcu oldugumda tarifi imkansiz guvensizlik oluyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Du Hast -- 18 Ağustos 2018; 19:24:24 >
  • Bende hanima araba kullanmayi ogretiyorum bizde tam olarak bu aşamadayiz

Cukurlari kacirmiyoruz

kavsaklara tam gaz giriyoruz

Yavaslamak yerine ani fren yapiyoruz

Bitek stop ettirmeden kalkişi kavrayabildi

• Bizim mahallede 1,5-2 sene evvel bir kadın vardı eşi araba kullanmayı öğretiyordu.Döneceği yere kadar gaz kesmeden gelir sonra freni kökler kızaklar öyle dönerdi.Kadının ayağının ayarı yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 18 Ağustos 2018; 19:51:17 >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Abla zamana karşı yarışıyordu heralde

• Bende sürücü kurslarında direksiyon derslerindeyim, günde 3 saat felan gidiyorum 4 kişi oluyor araçta öğrenci olarak. Karşı şeride geçenleri mi ararsın, yanından geçen arabalara, ya da duraktan çıkan otobüslere ay manyak napıyor bu diyenleri mi ararsın. Gülemiyorum da hevesleri kaçmasın, stres yapmasınlar diye. Komedi ama zamanla öğreniliyor muhtemelen bu tür şeyler. :D
  • MaaşlıPatroon kullanıcısına yanıt
    Otobüs olayı komik :D sollama yapmak tehlikeli bi hareket herhalde

• Du Hast D kullanıcısına yanıt
    Kontrolün sizde olmasını alışmışsınız hocam. Benimde garibime gidiyo başkasının arabasına yolcu olmak

• quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

Bende hanima araba kullanmayi ogretiyorum bizde tam olarak bu aşamadayiz

Cukurlari kacirmiyoruz

kavsaklara tam gaz giriyoruz

Yavaslamak yerine ani fren yapiyoruz

Bitek stop ettirmeden kalkişi kavrayabildi
    Tebrikler stop ettirmeden kaldırabiliyorsa en azından baya bir yol kat etmişsiniz demektir.Ben onu dahi öğretemedigim için manueli satıp otomatik almıştım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.