Şimdi Ara

acemi kadın ve otomatik vites.. canım arabaya bu da yapılmaz ki !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• helal olsun geri geri drift yaptı
  • Böyle bir şeyi canlı canlı yaşamıştım bir kadın pastahaneye girmişti önümde.
  • Acemilikten ziyade bence kadin bilerek yapti. Acemi olsa ilkinde durur iner. Kastitli olarak yapmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir insan bunu nasıl yapar anlam veremiyorum, çok var bu tip bayan sürücülerle ilgili video. Yani bir kez saçmaladın çarptın aracı haşat ettin, stop et in arabadan daha ne zorluyorsun?
  • Oysa ki tek yapması gereken sağ ayağını kaldırıp ortadaki kürek gibi pedala basmaktı...

Bunu karıştıran da araba kullanmasın mümkünse.
  • trafik teröristi işte. önüne biri çıksa durmayacak. mal.
  • Otomatik vitesli araç mantığı akülü araba ile aynı, gaza basarsın gider frene basarsın durur, 6-7 yaşındaki çocuklar bile akülü araba kullanabilirken yetişkin bir kadının bunu yapamaması çok garip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Otomatik vitesli araç mantığı akülü araba ile aynı, gaza basarsın gider frene basarsın durur, 6-7 yaşındaki çocuklar bile akülü araba kullanabilirken yetişkin bir kadının bunu yapamaması çok garip.

+1905
  • Bu nasıl bir sürücü böyle aman yarabbi...Sen bizi böylelerinden koru
  • Nedense güldüm
  • O drifiti ben bile yapamıyorum
  • Eyvah eyvah, 1 kere çarptığı yetmiyor bir iler bir geri tekrar vuruyor. Bu gibi insanların bence sokağa bile çıkması yasaklanmalı.
  • Altında var 5 Litre motor abi biz 1300 cc'yle kıçımızı yırtsak böyle yapamayız
  • Allah birini ezmesine izin vermemiş çok şükür. Angut insan yav
  • kaza sonrası panik olabilir. o kadar da yüklenmeyin gelin kıza
  • Dehşet içindeyim.
  • Kadın çarptıktan sonra motoru durdurup inse bu olanlar hiç olmayacaktı.

Kadınlar en büyük sorunu aşırı panik. Denemek isterseniz trafikte zar zor ilerleyen bir bayan sürücüye durduğu anda korna çalın olanları izleyin Yalnız arada biraz mesafe bırakın ki size de çarpmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

O drifiti ben bile yapamıyorum

+1
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.