Şimdi Ara

>>>Acemi Birlik: (Manisa) - Usta Birlik: (Kıbrıs) Olanlar İçeri!<<< (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
5
Favori
18.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • komd.a. kh. ve kh.tk. / girne bu kısaltmanın açılımı nedir acaba ? Bu arada Giresunlu olan var mı ??
  • ARKADAŞLAR KIBRIS'TA USTA BİRLİĞİM : 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM.İS.SVŞ.TB. 1 İNCİ İS.SVŞ.BL. / MAGOSA / MAGOSA

KIBRISTA HANGİ BANKALARIN ŞUBELERİ VAR YADA BANKAMATİKLERİ ONA GÖRE HESAP AÇTIRICAM DA O YÜZDEN SORUYORUM? ÇOK TEŞEKKÜRLER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Arkadaşlar. Herkes Ad Soyad,Manisa'ya teslim tarihi ve saati v.b bilgilerini yazarsa daha iyi olr.

Emre Doğan

7 Mayıs saat 13

Cenk Karaduman

7 mayıs Saat 13
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnkk

quote:

Arkadaşlar. Herkes Ad Soyad,Manisa'ya teslim tarihi ve saati v.b bilgilerini yazarsa daha iyi olr.

Emre Doğan

7 Mayıs saat 13

Cenk Karaduman

7 mayıs Saat 13

Emre Özen 7 Mayıs saat 13
  • m_ceylan1 kullanıcısına yanıt
    http://www.ercanhavalimani.com/yolcu-hizmetleri/bankamatikler Havalimanındaki atm'leri ve Kıbrıs'ta Şubeleri Bulunan Türkiye Bankaları'nı yazıyor. Her şube önünde kendi atm'si vardır herhalde.

Teyit etmek için araştırdım biraz.

Ziraat bankası kktc şubeleri:
    Adres

LEFKOŞA MERKEZ ŞUBE Girne Kapı Cad. İbrahim Paşa Sok. No:105 Lefkoşa KKTC

GİRNE ŞUBESİ Atatürk Cad. Phelecia Court Sitesi Kordonboyu No:37 Girne KKTC

GAZİMAĞUSA ŞUBESİ Larnaka Yolu Ordu Sokak Civisilli Apt. No:1 Gazimağusa KKTC

GÜZELYURT ŞUBESİ Ecevit Cad. No:231 Güzelyurt KKTC

Garanti Bankası Kktc Şubeleri

Lefkoşa – KKTC Arap Ahmet Mh. Osmanpaşa Cad. No:12 Lefkoşa

Girne – KKTC Atatürk Cad. Ordu Pazarı Yanı, Girne

Mağusa – KKTC İsmet İnönü Bulvarı No: 28 Mağusa

• quote:

Merhaba.

Benim 14.tugat 1. tank taburu karargah bölüğü.

Karargahta olmak avantaj mıdır.

Cevap için teşekkür ederim.

ben topçu olduğum için topçu karargahı biliyorum, karargah, taburun bütün pis işlerini yapar, hizmet bölüğüdür zaten, topçuların da öyle olur.ama gazino, tabur binasıyla alakalı hizmetler, tabur komutanı yazıcılığı, haber merkezi vs. bunlar da karargahındır ve rahattır bu işler.sana tavsiyem 14. zırhlıdaysan ya haber merkezine gir ya da revirci ol, revirci viziteye askerleri götürür muayene için ve her sabah nerdeyse hasta olan biri olur, geçen sene her sabah vizite vardı ve revirciler spora 130 gün boyunca en fazla 10 kere katılmışlardır, gittiğinde senden önceki revirciyle konuş, vizite durumlarını sor, eğer dediğim gibiyse rica et ondan ve seni yeni revirci yapsın, askerliği rahat rahat bitirirsin, revirci sadece sabah sporundan da yırtmaz, içtimadan da yırtar, sonraki tüm faaliyetlerden de yırtar vizite ve ilaç alma bahanesiyle, hele bi de şansın yaver gider de revire kapağı atarsan, revirde yaşayıp rahatın dibine vurursun.

• beyler bu arada burda isim vs alıp vermeniz önemli diil, manisa batı kışla öyle sandığınız gibi küçük bi yer diil, orda girişte görüşseniz bile çok büyük ihtimalle yemin töreni bitene kadar birbirinizi göremezsiniz.ama acemiliğin tadını çıkarın, askerliğin en güzel zamanı acemilik ve şafağın doğan güneş olduğu zamandır.manisada bol bol yatıp dinleneceksiniz.
    benden size tavsiye yanınızda cep telefonu götürün, orası acemi birliği, ne hırsızlık olur ne de arama, sevdiklerinizle görüşmek için kuyruk beklemeyin.bi de yemeklerin tadını çıkarın, gayet lezzetli ve doyurucu yemekler var zira kıbrısta o yemekleri arayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrzn

quote:

quote:

Emre Doğan

7 Mayıs saat 13

Cenk Karaduman

7 mayıs Saat 13

Emre Özen 7 Mayıs saat 13

Kadir Sağlam
    7 mayıs her hangi bir saat yazmıyor sülüste 3-4 gibi giriş yaparım diye düşünüyorum.

çarşamba günü görüşürüz.

• Tertipler ç.şamba 1 benimde.Askere gidiyoruz bakalım tarih attım buraya.İnşallah gelincede bu mesajı görüp vay be bitmiş demek nasip olur.Orada görüşebilirsek ne mutlu bize....
  • HAKAN ÇETİNKAYA

SAAT 13:00

MANİSA/MERKEZ
  • 39. MKNZ. P. TÜM. LOJ. DES. K.LIĞI AMBULANS BL. GİRNE/GİRNE

BÖLÜM : SIHHIYE

Nasıl bilirsiniz acaba arkadaşlar bu arada acemi birliğine 7 mayıs saat 1 de teslim MEHMET ÇETİNKAYA
  • Arkadaşlar Manisa-Kıbrıs yolcuları listede , ilginçtir farklı farklı yerlerdeyiz :)

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArSvkN_9Uy-hdEsxQ2hpLWx2VEpOLVhoOTl4bmtmNlE&usp=sharing#gid=0
  • Bölümü Sıhhıye olan sadece ben miyim acaba :S
  • 8 Mayıs saat 13:00'a kadar teslim

sülüs ü de aldık ama usta birliğinde sınıflandırma sonucu olmayan bir tek benim galiba. lefkoşa merkez yazıyor sadece tankçı topçu hiçbir ibare yok
  • Arkadaslar manisada hangi bankamatikler var ? Ve yanimizda nekadar nakit gotrmeliyiz sizce? Buarada bol bol bozuk para lazm oluyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0805

Arkadaslar manisada hangi bankamatikler var ? Ve yanimizda nekadar nakit gotrmeliyiz sizce? Buarada bol bol bozuk para lazm oluyormus

arkadaşlar sürekli aynı sorular dönüp duruyor konu içersinide,

ilk mesaja arkadaş (lazloo), Manisa - Lefkoşa için sık sorulan sorular SSS ve cevapları tarzı bir şey yazsak nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garibaner -- 1 Mayıs 2014; 19:00:53 >
  • merhaba arkadaşlar.. Bizim yemin törenimiz 30/Mayıs(cuma günü) tarihinde mi olur ?
    bildiğim kadarıyla 3 günlük yol izni veriliyormuş ve ben 7 günlük izin hakkımı kullanmadan 1/haziranda İzmir üzerinden Kıbrıs'a gitmeyi düşünüyorum.
    Şu an uçak bileti 104 TL(ekonomik sınıf)
    Acaba şu an alsam mı? Yemin töreni tarihi değişebilir mi?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf-1986

merhaba arkadaşlar.. Bizim yemin törenimiz 30/Mayıs(cuma günü) tarihinde mi olur ?
    bildiğim kadarıyla 3 günlük yol izni veriliyormuş ve ben 7 günlük izin hakkımı kullanmadan 1/haziranda İzmir üzerinden Kıbrıs'a gitmeyi düşünüyorum.
    Şu an uçak bileti 104 TL(ekonomik sınıf)
    Acaba şu an alsam mı? Yemin töreni tarihi değişebilir mi?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bnde aynı düşüncedeyim tertip eğer olursa 1 hhaziran izmirden gidiyim diyorum bilen var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 İNCİ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / MANİSA MERKEZ / MANİSA
    28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ MKNZ.P.A. 2 NCİ MKNZ.P.TB. 1 İNCİ MKNZ.P.BL. / MAGOSA / MAGOSA

Kıbrısta 5 sene ögrencilik 5 ay da askerlik olsun yine geliyorum kıbrıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: efeakalp

1 İNCİ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / MANİSA MERKEZ / MANİSA
    28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ MKNZ.P.A. 2 NCİ MKNZ.P.TB. 1 İNCİ MKNZ.P.BL. / MAGOSA / MAGOSA

Kıbrısta 5 sene ögrencilik 5 ay da askerlik olsun yine geliyorum kıbrıs

Nerde okudun hocam.. Girne, Lefkoşa.. ben girnede okudum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.