Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Acele Karar vermem gerekiyor

4
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> Acele Karar vermem gerekiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      19 Mesaj
      29 Mayıs 2012 00:14:17 Konu Sahibi
      Merhaba Arkadaşlar,
      yeni kurduğumuz Ofisimize Renkli Lazer Çok fonksiyonlu yazıcı almak üzereyim. Çeşit çeşit cihaz almaktansa her türlü özelliği bir arada bulunan bir cihaz istiyorum. Olmazsa olmaz özellikler çift taraflı baskı ve çift taraflı tarama. Baskı hızı uygun düzeyde ve istediğim bütün özellikleri içinde barındıran en uygun fiyatlı yazıcı Oki MC361 gibi duruyor.
      Karar veremem deki en büyük etken Toner dolumu ve yedek parça fiyatları. Beni bu konularda aydınlatacak bilgiler verebilirseniz sevinirim. Ya da aynı özellikleri içinde barındıran muadil bir yazıcı da olabilir.
      En yakın adayım Samsung SCX 4833FD, tek eksiği çift taraflı tarama. SCX 4833FR de bu özellik bulunuyor ancak Türkiye de satış yapan yer bulamadım. Yardım ve Önerilerinizi bekliyorum.

Saygılarımla

|
      |
      29 Mayıs 2012 01:29:32
      Samsung u tavsiye ederim dolum konusunda sorun yaşamassın. Bir ürünü alırken sarf malzeme giderlerinide hesaplamak gerekir.
      |
      |
      29 Mayıs 2012 15:51:09 Konu Sahibi
      Kesinlikle sarf malzeme giderli benim içinde çok önemli ve bu yüzden Samsung SCX 4833FR Türkiye de bulamazsam Samsung SCX 4833FD modelinde karar verecem gibi.
      |
      |
      30 Mayıs 2012 02:34:13 Konu Sahibi
      Kendime bir Alternstif ürün daha buldum Canon i-SENSYS MF8360Cdn hakkındaki görüşlerinizi ve sarf malzeme maliyetleri ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.
      |
      |
      21 Haziran 2012 00:53:25
      SAMSUNG 4833 VERECEĞİN PARAYA YAZIK

KYOCERA 1128 AL
      |
      |
Satılık Köpek
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.