Şimdi Ara

Acele Karar vermem gerekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yeni kurduğumuz Ofisimize Renkli Lazer Çok fonksiyonlu yazıcı almak üzereyim. Çeşit çeşit cihaz almaktansa her türlü özelliği bir arada bulunan bir cihaz istiyorum. Olmazsa olmaz özellikler çift taraflı baskı ve çift taraflı tarama. Baskı hızı uygun düzeyde ve istediğim bütün özellikleri içinde barındıran en uygun fiyatlı yazıcı Oki MC361 gibi duruyor.
    Karar veremem deki en büyük etken Toner dolumu ve yedek parça fiyatları. Beni bu konularda aydınlatacak bilgiler verebilirseniz sevinirim. Ya da aynı özellikleri içinde barındıran muadil bir yazıcı da olabilir.
    En yakın adayım Samsung SCX 4833FD, tek eksiği çift taraflı tarama. SCX 4833FR de bu özellik bulunuyor ancak Türkiye de satış yapan yer bulamadım. Yardım ve Önerilerinizi bekliyorum.

Saygılarımla

• Samsung u tavsiye ederim dolum konusunda sorun yaşamassın. Bir ürünü alırken sarf malzeme giderlerinide hesaplamak gerekir.
  • Kesinlikle sarf malzeme giderli benim içinde çok önemli ve bu yüzden Samsung SCX 4833FR Türkiye de bulamazsam Samsung SCX 4833FD modelinde karar verecem gibi.
  • Kendime bir Alternstif ürün daha buldum Canon i-SENSYS MF8360Cdn hakkındaki görüşlerinizi ve sarf malzeme maliyetleri ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.
  • SAMSUNG 4833 VERECEĞİN PARAYA YAZIK

KYOCERA 1128 AL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.