Şimdi Ara

ACE COMBAT 7 (PLAYSTATION ANA KONU) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
7
Favori
14.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var mi oynayan, ace combat 6 muthisti xbox 360ta, bunu da merak ettim, ne zamandir oynamadik su turde bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 tl den fazla çıkmaz benden, fiyatının da çok çabuk düşeceğini düşünüyorum
  • Amazon parayı çekmiş oyuna 10 euro indirim gelmiş 500tl'ye geliyor oyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Var mi oynayan, ace combat 6 muthisti xbox 360ta, bunu da merak ettim, ne zamandir oynamadik su turde bir oyun.
    aynı nesildenmişiz ace combat 6 hastası idim ama bunun ne satışından ne umudundan ne de cidden oyundan umudum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

aynı nesildenmişiz ace combat 6 hastası idim ama bunun ne satışından ne umudundan ne de cidden oyundan umudum yok.

Umut olsun olmasın rakipsiz olduğu için çok satacak bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Ayıptır bi cd parçası için 600 tl istemek

Üzücü olan bu fiyatların genel olarak sadece PS4'de yüksek olması

Alıntıları Göster
    Ben artık işin online kısmını'da geçtim direkt kırdırıcam ps4'ü yoksa başka türlü başa çıkamıcaz bunlarla...

Ace Combat 7 oynayacağım son Orjinal oyun olucak.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıldı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Açıldı mı?

Dijital alan yok galiba

• 4 kisilik ozel oda ile kurugu uz tdm maclarindan dahi puan alabiliyorsunuz. Oyun infinity serisi gibi para kasinca yeni uzak aliyorsunuz ya da upgrade ediyorsunuz. Rpg ogeleri var. Mac basi puanina gore bazi ekstra ozellik alma var ama muhtemelen insanlar bunlari acmazlar server kurarken. Biz 4 arkadas Xbox ta denedik hic lag yoktu jilet gibiydi...

• single player iyi ise 120 liraya düştüğünde alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

single player iyi ise 120 liraya düştüğünde alınır
    Abartı oldu

Şöyle bir makinayı kullanmak için sabırsızlanıyorum

ACE COMBAT 7 (PLAYSTATION ANA KONU)

• Oynayanların yorumu nedir?
  • Oyun Bence düşündüğümden iyi çıktı. Açıkçası Yayıncı firmanın kısa videoları felaketti. Grafik ve animasyonlar çök kötü görünüyordu ama oyunun bu kötü animasyonlarla uzaktan yakından ilgisi yok.
    Oynamaya açıldığında bir saat oynamıştım asıl dün gece vakit ayırdım. Oyunde TDM ve Battle Royal var yani eski oyunlardaki Capital Conquest malesef yok yüksek ihtimal Season Pass ile gelecek. Oyun kurmak otyuna girmek çok kolay. 2-2 ,3-3,4-4 Takım oyunu ya da 4-6-7-8 herkes tek battle royal oyunu oynayabiliyorsunuz.
    İlk uçağınızı fullemenize kadar oyun ızdırap hele oyuna ne kadar gec girerseniz o kadar ızdırap olacak. Çünkü Dogfight için Önce 65-70K lık bir uçak açmanız gerek ben Mig 29 açtım. Bundan sonra o uçağun öncelikle tüm Füzelerini açmanız gerek. Her uçağa özgü ayrı füzeler yer almakta. Ardından Oyun içindeki Uçak ağacına giderek oyun içinde kazandığınız Upgradeleri unlock yapmalısınız. Uçağınız bunlardan sadece 8 Upgrade slotunu kullanabilir. Amacınıza ve uçağınızın özeliklerine göre kullanın. Yani eger makinalı silah kullanmıyorsanız bunların upgradelerini ancak sonraki upggrade i unlock etmek için açın ama uçağınızdaki slotlara yüklemeyin. İlk tavsiyem Havadan havaya olan füzeleri açmanızdır. Daha sonra Roller,Stabilizasyon,Daha sık ve Stabil Kilitleme sistemlerini, Özel füze upgradelerini,standart fuzelerin demage ini ve mesafesini arttıran upgradeleri yükleyin uçağa. Ardından kazandığınız amblemleri ve layoutları da hangar da işleyebilirsiniz. Oyun çok güzel RPG Öğeleri tasıyor. Oyunda kalabalık uçuyorsanız tek bir kişiye kitlenmeyin eliniz sürekli kilitlenmek için yakın hedefi seçmekte olsun. En makul hedefe füzenizi gönderin. Diyelim bir oyuncuya sinirlendiniz ve surekli hedefinizde o var ama o belkide radarın en kuzeyinde siz ise en guneyindesiniz boş yere zaman kaybettirir.
    Oyundun bir güzel noktası da şu Denge. Yani iyi pilot ya tüm oyun boyunca iyi olmalı ya da ilk 3 tekilere vurulmadan vurmalı. Doğal olarak kimse çaylak oyunculara kolay kolay bulaşmıyor. Dog fight esnasında puanlamaya göre yıldızlar çıkıyor; 3 yıldız oyunun o sıradaki lideri, 2 yıldız oyunun o sıradaki 2.si 1 yıldız da oyunun o sıradaki 3.sünü gösteriyor. Eger siz üst üste ilk 3 teki kişileri vurursanız bir anda liderliğe geciyorsunuz ve bu kez diğerleri sizin peşinize düşüyor. Yani zayıfı ezdirmeyen bir oyun olmuş.
    Yaptığınız, Destroyed,Hit ve Asistler dışında Flare kullanmadan füze den kaçışınız, başarılı salvolarınız da puanlamaya dahil oluor.
    Tek canımı sıkına şey şuanki aktif modların çok kısa sürmesi sadece 4 dakika da tamamlanıyor modlar hep hevesiniz kursagınızda kalıyor. Ben Fiyat ve Grafik kalitesi nedeniyle oyunu XBOX'ta oynuyorum. Malum PS tarafında Aral'ın yapmış oldugu şikayet ile kaybedilen 2 Milyonluk dava sonrası PS4 dip fiyatlara inemiyor. Fiyatlar İngiltere PSN e göre belirleniyordu d İngiltere PSN de müthiş indirimler oldu ama Türkiye ye yansımadı üstüne üstlük Days Gone gibi ps exclusive oyun 489 TL den çıkış yapınca artık diyecek başka söz de kalmıyor. Xbox tarafı kampanyalarını Aral üzerinden değil Media Markt,Vatan ve Teknosa üzerinden gerçekleştirdiği için daha özgür. Tekelleşme kaygısıyla zamanında atılan adımların ceremesini malesef şimdi PS oyuncuları ödüyor.

Herneyse konumuza dönelim; Henüz single player deneyimim olmadı ama oynayan bir arkadaşım grafik ve atmosferin harika olduğunu ve de Multiplayer da açtığı uçakları orada kullanabildiğini söyledi. Single Player da oynadiginiz gorevi cesitli kamera acilarindan tekrarini izleyebiliyorsunuz. Cok guzel bi ozellik

Ayrıca oyunda istediğiniz gibi parti kurabiliyorsunuz oda açma ve kuralları belirleme hiç bir oyunda böyle hızlı ve kolay olmamıştı. Japon firmalarından beklenmeyecek düzeyde lagsiz ve sorunsuz bir server deneyimi yaşatıryor. Bilmiyorum belki xbox ın internet alt yapısının çok iyi oluşundandır ama umarım PS tarafındaki oyuncular da sorun yaşamaz.

NOT: Ekte dün gece yaptığım bazı maçların skorları var bunlardan puantajı anlayabilirsiniz. 1. ve 2. olduğum maçlardan sonra çıktığım odalardan oyun ve grup davetleri gelince muhtemelen küfür yiyeceğimi sanmıştım ama daha ilk günden soğuk savaşın etkisini hisettim. Ben Mig-29 kullandığım için Ruslar davet edip kendi tarafına çekmeye çalıştı. ABD lilerde B. Royal modu olmasına rağmen daha uçak Rus uçklarına saldırdı :) Anlayacağınız çok keyifli bir oyun olmuş. Kokpitten sürüş harika ama bazı kokpitler çok dar özellikle Mig 29 da uçak seçmeden önce kokpit konusunda internetten bilgi almanızı tavsiye ederim.
    Herkese sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 19 Ocak 2019; 17:19:28 >

• mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Detaylı anlatım için teşekkürler

En kısa sürede Single Player içinde deneyimlerini yazarsan çok iyi olur.

Başka oynayan yokmu? Benim oyun gümrüğe takılmış gelmesi Pazartesi yada salıya kaldı.
    Bu oyunda one x desteği bile yok (rezillik) yani 1080p çalışıyormuş grafikler nasıl harika oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bu oyunda one x desteği bile yok (rezillik) yani 1080p çalışıyormuş grafikler nasıl harika oluyor?
    Ne PS4 Pro'da 4K nede Xbox One X'de 4K desteği var sanırım açık alan ve hızlı bir oyun olduğu için performans sorunu oluştu. Oyun 60 fps'de çalışıyor değil mi?

Bu arada incelemeler gayet iyi seviyede 32 incelemede ortalama 82 puan.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Sende her oyunu aliyon canin cok mu sıkılıyor? Yani biraz dinlen yahu. o kadar parayi her oyun icin sacma. Yazik gunah.
    Yıllarca ertelenen bir oyun için hala sıkıntılar olması sence de biraz anormal olmazmıydı )) bilgilendirme için eyw
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.