Şimdi Ara

ACE COMBAT 7 (PLAYSTATION ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
7
Favori
14.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Ace Combat 7 Skies Unknown online marketlerdeki yerini an itibariyle aldi. Fiyatlar asagidaki gibidir. Sanirim PSVR nedeniyle PS4 Te fiyatlar yuksek. Cunku Ps4 ile ozel anlasmasi olmasina ragmen cok fais fiyatlar.

Xbox Standart: 253TL

Xbox Deluxe: 337TL

PS4 Standart: 469

Ps4 Deluxe: 669

Steam: 199TL
    Şu fiyatlara bak resmen rezillik !!
  • 2 sene önce çıksaydı bu kadar kazıklanmıcaktı erteleye ertele sonunda bize girdi fiyatlar bok herifler !!
  • İlk fiyatlandırma görünce garipsiyordum şimdi çok normal geldi 469 neredeyse hepsi o fiyata çıktı oyunların çünkü

• Koca oyunun yillarca ertelenme sebebi 3 tane VR gorevmis! Yaziklar olsun, Ayni Gran Turismo daki vr tur gibi... Rezillik! Oyunun tamami Vr ile oynanabilir degil...

"Brace yourselves for unprecedented immersion with the PlayStation VR mode: 3 exclusive missions, 4 aircrafts with highly detailed cockpits, the VR air show mode and hangar for a breathtakingly realistic experience in ACE COMBAT 7: Skies Unknown! Coming January 18th 2019 on PSVR.http://bnent.eu/BuyAceCombat7"

• quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Koca oyunun yillarca ertelenme sebebi 3 tane VR gorevmis! Yaziklar olsun, Ayni Gran Turismo daki vr tur gibi... Rezillik! Oyunun tamami Vr ile oynanabilir degil...

"Brace yourselves for unprecedented immersion with the PlayStation VR mode: 3 exclusive missions, 4 aircrafts with highly detailed cockpits, the VR air show mode and hangar for a breathtakingly realistic experience in ACE COMBAT 7: Skies Unknown! Coming January 18th 2019 on PSVR.http://bnent.eu/BuyAceCombat7"

Sırf bunun için ertelendi ise Sony sağlam para vermiş demektir keşke daha sonra güncelleme ile gelseydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 aydır PS4 ün yüzüne bile bakmıyorum şu oyun gelsede cihazın tozunu alsak biraz...
  • Efsane olacak inşallah

• Ace Combat 7 Multiplayer dan ilk video goruntusu. Team Death Match Capital Conquest derken Battle Royal modu supriziyle geliyor.

https://youtu.be/OB-HDdeBkwI

• zamanında sıcagı sıcagına Ace Combat 6 sonraında hemen oyun çıksaydı iyyidi.xbox 360 da vazgeçilmezdi bu oyun benim için.
    üzerinden bilmem ne kadar zaman geçmiş, beklenyenlerin beklentisi kalmamış bir oyun bana göre.
    ben oyunun beklentiler altında kalacağına emınım.
    tr psn için de 600 gayme verecek olanın da aklına şaşarım.

• Oyunda rusların 5. nesil savaş uçağı SU 57 bile var

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

zamanında sıcagı sıcagına Ace Combat 6 sonraında hemen oyun çıksaydı iyyidi.xbox 360 da vazgeçilmezdi bu oyun benim için.
    üzerinden bilmem ne kadar zaman geçmiş, beklenyenlerin beklentisi kalmamış bir oyun bana göre.
    ben oyunun beklentiler altında kalacağına emınım.
    tr psn için de 600 gayme verecek olanın da aklına şaşarım.

'' Bekleyenlerın beklentisi kalmamış '' Evet bu çok doğru bir cümle olmuş... ilk sayfaya bakın ilk mesajı yazdığımda henüz sene

2015 ti şu anda 2019 yılındayız ve oyun daha yeni çıkıcak tam 4 sene geçmiş isterlerse uzay mekiği koysunlar oyuna artık zerre

hevesim kalmadı çok büyük saçmaladılar bu oyunun çıkışında

• Konuya biraz renk katalım.

ACE COMBAT 7 (PLAYSTATION ANA KONU)

Buda bonus olsun. (Türk F35'leri)

• Oyundan ilk gameplay. Dikkat spoiler içerebilir!!!

• Ps4 fiyatlandırması gerçekten şaka gibi.Neredeyse 2 kat daha pahalı Xbox a göre.Hem Pro hem One X kullanıcısı olarak Ace Combatı Xbox a alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: G.R.I.M.S.O.N888

Ps4 fiyatlandırması gerçekten şaka gibi.Neredeyse 2 kat daha pahalı Xbox a göre.Hem Pro hem One X kullanıcısı olarak Ace Combatı Xbox a alacağım.

Fiyatlandırma neden böyle? VR özelliği falan olduğu için mi yoksa?

• Standart sürüm unboxing videosu

• Source kullanıcısına yanıt
    Hiçbir fikrim yok,genel olarak 60 dolarlık oyunlar her iki cephede de 470 tl civarında satılıyor,istisnalar da oluyor tabi (BFV vs).Fakat 60 dolarlık oyun PS4 de 470 tl,Xbox da 250 tl.Belki önsipariş bitince Xbox cephesi zamlanabilir,fakat bu fiyatlar doğrultusunda Ps4 cephesi büyük dezavantajlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: G.R.I.M.S.O.N888

Ps4 fiyatlandırması gerçekten şaka gibi.Neredeyse 2 kat daha pahalı Xbox a göre.Hem Pro hem One X kullanıcısı olarak Ace Combatı Xbox a alacağım.
    PS VR var mı hocam? yoksa XBOX'a almak çok daha mantıklı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.