Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Accill Yardım!

3
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2 Mesaj
      04 Eylül 2003 17:20:36 Konu Sahibi
      İyi Günler
      Bende apache 56k fax modem var.Bu modem Windows 98 se'de çok iyi çalışıyor ama Xp de internete bağlandıktan sonra ben internetten çıksamda telefon meşgul sesi veriyor.Yani internette olmuyorum ama telefonu da kapatmış olmuyorum.Umarım anlatabilmişimdir.Bu durumdan kurtulmam için bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor.Bu arada apache sitesinden en driver'ı indirdiğimi belirtmek isterim.(Model Apache 56k SP-HCF/internal)
      Yardımlarınız için teşekkürler...

|
      |
    • Teğmen
      148 Mesaj
      04 Eylül 2003 17:44:13
      merhaba..

bende xp pro kullanıyorum. modemimde apache .. böyle sorunlar çıkmıyor.. fakat probleminin nedeni xp hazırlanırken apache ile anlaşma yapılmamış olması olabilir... dolayısıyla apache marka donanımların sürücüleri xp ile uyum problemi yaşıyor...
      |
      |
    • Er
      2 Mesaj
      04 Eylül 2003 21:09:30 Konu Sahibi
      Ewet olabilir.Ama sizde sorunsuz çalışıp da bende çalışmaması da ayrı...Çünkü benimki de XP pro acaba sizin driver hangisi?
      |
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Eylül 2003 20:53:15
      Bende de aynı sorun var. Hatta bununla ilgili topic dahi açtım. Ararsan daha detaylı bilgileri orada bulabilirsin. Bu sorun apache'nin xp driveri ile ilgili bir sorun. ben daha fazla dayanamadım ve u.s. robotics modem aldım. apache modem masamın altında tozlanıyor.
      xp driverını bul, sorunu halledersin.
      başarılar.
      |
      |
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.