Şimdi Ara

ACCENT MILENYUM / 2000 - 2003 (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
919
Cevap
15
Favori
176.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 3 ay önce 10.000 tl ye aldığım 2002 model 1,5 crdi dizel Hyundai Accentimi bir kaç gün önce 13.250 tl ye satmış bulunuyorum. İlk defa Hyundai almıştım. Başta tereddutlerim olsa da araba beni hiç uzmedi. Kullanımı rahat, süspansiyon sistemi çok yumuşak bir araç. E üç beş kuruş ta ekmek yedik sağolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2001 model accent lx aracım var. 1.3. Araç 76 bin km'de ancak çok yakıyor. Tüptaktırsam sorun yaşarmıyım acaba 1.3 olmasından dolayı.

Kullananların önerisini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• Güzel bir sistemle yapılırsa sıkıntı olmaz, yakıtta tatminkar bir oranda düşüş olacaktır tahminimce...
  • Teşekkürler.

Tüp taktırmak için İstanbul'da önerisi olan usta veya yer var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum.

• Selam dostlar 2001 accent milenyum sahibiyim. Küçük bir sorunum var. Arabanın dijital saati bozuldu. Saat çalışıyor fakat düğmeleri basmıyor ve ayarlanamıyor. Otoelektirikçi yapılmaz saat bul takalım dedi. Konya'da parçacılarda yok. İnternette de bulamadım. Doğru bir şekilde arayamamış olabilirim . Saat 12.00 da akü kutup başını çıkarıp taksak olur da kalıcı bir çözüm için önerilerinize ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocaklı

Arkadaşlar 2001 model accent lx aracım var. 1.3. Araç 76 bin km'de ancak çok yakıyor. Tüptaktırsam sorun yaşarmıyım acaba 1.3 olmasından dolayı.

Kesinlikle taktır.Ben aynı araçta 2.59 tl/lt gaz fiyatıyla 20 krş yaktım uzun yolda.
  • selam arkadaslar size sorunumu anlatayim 1.3lx mienyum. 2009 model aracim motor sogukken.calistrdgm zaman tupe gecene.kadar.3~5 kere istop ediyo calistryom rolanti.hemen dusuyo istop ediyo rolanti.dusmesin.gaz veriyom gaz yemiyo patlama yapiyo gaz yemedigi icin. ama tupe gecince hersey.normalle donuyo.bilgisi olan.yardimci.olursa.sevinirim.yeniyim.sitede

• pardon arac 2000 modell

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhangs06

selam arkadaslar size sorunumu anlatayim 1.3lx mienyum. 2009 model aracim motor sogukken.calistrdgm zaman tupe gecene.kadar.3~5 kere istop ediyo calistryom rolanti.hemen dusuyo istop ediyo rolanti.dusmesin.gaz veriyom gaz yemiyo patlama yapiyo gaz yemedigi icin. ama tupe gecince hersey.normalle donuyo.bilgisi olan.yardimci.olursa.sevinirim.yeniyim.sitede

Aracınız ilk çalışmayı Benzinle yapar. Eğer sorun varsa,

BUJİLER, KABLOLAR HAVA filtresi kesinlikle kontrol edilsin.
    Enjektörler ve Kanisterin temizliğini çok önemli.
    Daha da önemlisi YAKIT çok önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogunmas -- 15 Ocak 2015; 9:27:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocaklı

Arkadaşlar 2001 model accent lx aracım var. 1.3. Araç 76 bin km'de ancak çok yakıyor. Tüptaktırsam sorun yaşarmıyım acaba 1.3 olmasından dolayı.

Bu aralar bende fazla yakmaya başladım havaların soğukluğu, trafik yoğunluğu ve birazda agresif kullaniyorum nerdeyse 15 litre yakıyor.
    1,5 gls milenyum.

• Hyundai ler nedense benzinde kalıplarına göre çok yakıyorlar.Ancak LPG de durum değişiyor.LPG de dizel kadar yakmaya başlıyorlar.Kesinlikle taktırın beyler.
  • milenyum kasamı yumurta kasamı hangisi ni önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahayıt

milenyum kasamı yumurta kasamı hangisi ni önerirsiniz

hocam bence kesinlikle milenyum kasa almalısın bende 2001 model Hyundai accent 1,5 GL 16V vardı çok memnundum landirenzo sıralı sistem taktırmıştım fakat aracı yorgun aldık tanıdık diye güvendik göstermedik tamirciye falan fakat çok seri bi araçtı yorgun olmasına rağmen adanadan kayseriye gittik feke kozan yolundan hep rampa yoldu + arabada 5 kişi vardı ve bagaj ful doluydu 570 km ye 110 tl yaktı ( lpg adanada 2,02 - kayseride 2,38 )

arabamı sattım fakat yine milenyum kasa 2001 - 2003 arası gls veya glx kmsi az gümüş gri yada beyaz boya durumu en fazla 3-4 parça lokal boya olan en fazla 18000e kadar araç alacağım malum bi darbe yedik sütten ağzımız bi kere yandı almışken bu sefer temiz almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcerit -- 24 Ocak 2015; 15:51:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karahayıt

milenyum kasamı yumurta kasamı hangisi ni önerirsiniz

1.3 yumurta ve 1.3 millenium kullandım.millenium daha oturaklı.yumurta kasa daha atak.
  • ikiside lpg de harikaaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

ikiside lpg de harikaaa.

Yumurta karbürütörlü dür
    Milenyum MPI dır.

Kısaca Milenyum Yumurtayı kırıp çiğ çiğ yer.
  • ogunmas kullanıcısına yanıt
    Ağzına sağlık hocam arasındaki fark ancak bu kadar net bir şekilde izah edilebilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcerit -- 27 Ocak 2015; 11:11:58 >
  • Merhabalar beyler, milenyum aracımda fren disklerini kampana bakımlarını balatalarını fren yağını herşeyini değiştirdim ama freni beni tatmin etmiyor. Pedala dibine kadar basıyorum pedal yumuşak ama fren tepkisi çok az ve geç. panik frenle araç duruyor ama pedalda sanki boşluk var gibi. Pedala biraz abanmak gerekiyor. Ustalara gösteriyorum millet başından savar gibi normal o bişey olmaz diyolar ama milletin arabası admira olsun milenyum olsun bastımı en azında fren tatmin ediyor. benim diskinden balatasına yağına kadar herşeyini değiştirmeme rağman freni yine zayıf yine zayıf.

Sefaköy oto sanayiinde Frenci ziya usta var ona da götürdüm frenin iyi iyi dedi başından savdı. Pedalın dibinde tutan frenin o aradaki boşluğu alınamaz mı ? aynı sprun diğer milenyumlarda var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogunmas

quote:

ikiside lpg de harikaaa.

Yumurta karbürütörlü dür
    Milenyum MPI dır.

Hangi açıdan yer?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogunmas

quote:

ikiside lpg de harikaaa.

Yumurta karbürütörlü dür
    Milenyum MPI dır.

Hangi açıdan yer?

HEr açıdan

Yakıt, performans, güvenlik, dizayn, konfor....
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.