Şimdi Ara

accent mi clio mu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
17.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: brkcad34

quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

Kimse kusura bakmasın ve yanlış anlamasın ama accent ile clio kıyaslanamaz,farkın ne olduğunu yakınen anlamak istiyorsanız ikisini de kullanınız ve bariz farklarını görünüz.

İkisi de aynı segment araba. Nasıl kıyaslanamaz diyorsun?
    Ben arabamı almadan önce Hyundai Accent Admire almak niyetindeydim. Kampanyası vardı. 2004 Ekim ayında güzel bir kampanyası vardı. Neyse, gidip baktım hoşuma gitti. Kasa olarak gayet güzel ve akıcı çizgilere sahip. Donanım olarak ABS, yan hava yastığı galiba opsiyoneldi ama 1.3 motor da bile arka camlar otomatikti. NEyse, bir de Renault'a bakayım dedim. Renault'un iç malzeme kalitesi daha çok içime sindi. Symbol'de hoşuma giderdi. Yılların Renault'u dedim ve eski arabama da takas yolu ile gayet iyi fiyat verdiler ve Renault aldım. Yani imzamda yazılı arabayı aldım.
    Accent'in plastik kalitesi pek içime sinmemişti. Ama dediğim gibi kasa olarak gayet güzel bir araba. Motor olarak da teknolojisi güzel.
    Symbol, Albea, Accent Admire, Accent Era aynı segment arabalar. Benzer donanımlara ve birbirine yakın oerformanslara sahipler.
    2 arabadan hangisini temiz bulursan ve içine sinerse onu al.

Bir de unutma. Sağolsun forum içerisinde Clio veya Symbol adı geçtiğinde yerden yere vuranlar o kadar çok'ki. Birisi de çıkıp meşhur GOlf ve Symbol'ün kaza resmini yayınlayıp "Symbol yaramaz arabadır uzak dur" derse şaşma.

Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın ben kimsenin arabasını kötülemek maksadıyla böyle bir şey yazmadım.Benim demek istediğim accent cliodan daha seri ve yakıt konusunda daha tutumludur.Ben bunu kastettim.Şimdi diyebilirsiniz ki hayır clio daha seri ve daha tutumludur.Saygı duyarım ben ve çevremdekilerin denemelerinin sonucuna göre yazdım.

• Zaten iki araba da çok satıyor. Yanlış hatırlamıyorsam Accent'in klima motoru ayrıymış. Yani klima çalışırken motordan güç almıyormuş. Ben mesela Symbol arabam'la klima açıkken rampa çıkıyorsam özellikle şehirler arası yolda klimayı kaparım. Bazen kapatmadan aşağıdan iyi kaptırmışsam çıkarım. Eğer almadıysan araba ve Accent düşünüyorsan 2004-2005 model bak derim. Onlar makyajlı çünkü ve daha şık.
    Dediğim gibi iki araba içinden hangisi temizse onu al.
  • quote:

Zaten iki araba da çok satıyor. Yanlış hatırlamıyorsam Accent'in klima motoru ayrıymış. Yani klima çalışırken motordan güç almıyormuş. Ben mesela Symbol arabam'la klima açıkken rampa çıkıyorsam özellikle şehirler arası yolda klimayı kaparım. Bazen kapatmadan aşağıdan iyi kaptırmışsam çıkarım. Eğer almadıysan araba ve Accent düşünüyorsan 2004-2005 model bak derim. Onlar makyajlı çünkü ve daha şık.

Yanlış hatırlıyorsun dostum bizde 2000 accent var klima açıkken çok farkediyor rampada araba doluyken kapatıyozz klimayı mecburen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dombıra552 -- 5 Ağustos 2008; 22:11:01 >
  • Herkes accent diyorda neden türkiyede en çok satılan araç clio sembol, sonra megane.

Öneride bulunurken halka inelim yoksa bende ferrari istiyorum tek geçerim, porce falan hikaye.
  • accent alınır
  • ben direk accent derim yol tutusundaki vasatlıgından clio yu direk gecerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fikrijohn33

quote:

Zaten iki araba da çok satıyor. Yanlış hatırlamıyorsam Accent'in klima motoru ayrıymış. Yani klima çalışırken motordan güç almıyormuş. Ben mesela Symbol arabam'la klima açıkken rampa çıkıyorsam özellikle şehirler arası yolda klimayı kaparım. Bazen kapatmadan aşağıdan iyi kaptırmışsam çıkarım. Eğer almadıysan araba ve Accent düşünüyorsan 2004-2005 model bak derim. Onlar makyajlı çünkü ve daha şık.

Yanlış hatırlıyorsun dostum bizde 2000 accent var klima açıkken çok farkediyor rampada araba doluyken kapatıyozz klimayı mecburen

Yanlış kalmış aklımda demek. Ama sanki ben o zamanlar Hyundai'lere bakarken öyle demişlerdi. Belki de ben yanlış anladım veya makyajlı Accent Admire'ler öyleydi.

• symbol e hiç bulaşma.ama accent den de daha güzel arabalar bulabilirsin.
  • Kesinlikle Accent..
  • Bu iki seçenek arasından şahsen Accent i tercih ederim ...

• merhaba yine ben yine KARAMSARLIK YAPIP SORU SORACAGIM

KUSURA BAKAYINIZ..

AŞAĞIDAKİ ARACLARIN PIYASASINI 2 GUNDUR BAKIYORUM
    DUNDE Y.BOSNADAKI OTO PAZARINDA BAKTIM İÇİ DIŞI DİZAYNI FENA DEYİL

FİYATLARIDA AŞAĞI YUKARI AYNI (SANKİ : s )

ARAÇLAR BUNLAR:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-accent-dikkat-38-000-km-istanbul-da-nadiren-bulunan-kilometrede-2/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-accent-bakmadan-gecme-40-000-km-de-orjinal-binici-arabasi-sorunsuz/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-accent-satilik-hyundai-accent-1-3-admire/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-accent-cok-temiz-24/detay

İÇLERİNDEN HANGISI DAHA CAFCAFLI YANI BEN SENDE 1 KEZ 4 000 KM YAPACAGIM MEMLEKET FELAN
    HAFTADADA 3 YADA 4 KEZ BINECEGIM ONDADA GİDİŞ GELİŞ 50 KM
    PAZAR GUNLERIDE 100 KM ANCA YAPARIM
    BU SEKILDE KULLANIM ICIN DIZEL MI MANTIKLI BENZINLIMI?

BİRDE BU HYUNDAİ 1,3 MOTORLARDA 12 V OLANLAR PEK RANDUVANLI DEYILMIS DOGRUMUDUR?

KULLANAN KARDESLERIM BANA YARDCIM OLABLIRMI ACABA?

ALLAH RAZI OLSUN TŞK

• ikisinide boşver
  • konu hortlamış. gerçi iki araba arasındaki tartışma bitmez.
  • ARMADATURK

VARMI YORUMUN KARDE$ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

ikisinide boşver

Ne yapacak TOROS mu alacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

ikisinide boşver

Senin aracın neydi merak ettım ? Kıyas konuşarında hep 2'sinide alma diyorsun, beğenmiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: H7K7N

ARMADATURK

VARMI YORUMUN KARDE$ ?

verdiğin linkteki arabaların fiyatı uygun gibi temiz olan alınabilir. daha fazlası verilmez ya da 3-5 daha katılıp accent era alınabilir.
  • accent gls daha cazip geliyo
  • benim tercihim clio olurdu.accent rahat kullanımlı bir araç olabilir ama clio daha oturaklı daha bütün bir araç.
  • konu hortlamış cidden acaba hangisini aldı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.