Şimdi Ara

'accent era 1.4 ü nasıl bilirsiniz' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 6 ay kapalı bir garajda (kapalı garaj en emin yerdir) dursun bişey olmaz. peynir değilki bozulsun bu yaw. 6 ay sonra bi yağına suyuna bakarsın olur biter.
  • Dikkatli ol yeni araba olduğu için seni kandırabilirler abs si var diyip abs si çıkmaya bilir servise götürünce sor bu arabanın abs si var mı die.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4rm4n

Dikkatli ol yeni araba olduğu için seni kandırabilirler abs si var diyip abs si çıkmaya bilir servise götürünce sor bu arabanın abs si var mı die.

• team modelinde 2 secenek wardı sanırım
    abs ' li // abs'siz
  • ztn kontağı açtığında gösterge tablosunda abs ışığı yanıyor

ayrıca arkadaşlar 2008 model era 1.4 select aldık araba alma sürecinde bana yardımcı olup fikir verdiğiniz için teşekkür ederim
  • ah ahh keşke bana da bi yardım eden olsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: fiesta1903

ztn kontağı açtığında gösterge tablosunda abs ışığı yanıyor

ayrıca arkadaşlar 2008 model era 1.4 select aldık araba alma sürecinde bana yardımcı olup fikir verdiğiniz için teşekkür ederim

hayırlısı olsun, tekerleği düz bassın arkadaşım.

2.000 ytl için 2. el 2006 model almaya değmezmiş değilmi.?
  • o dizeldi ama sıfır benzinli almakla en doğru kararı verdiğimizi düşünüyorum yani bizim için benzinli en idealiydi donanım olarak da çok dolu olduğu için uzun yıllar boyunca zevkle kullanacağımız bir araç olucak inşallah allah kaza bela vermezse
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiesta1903

o dizeldi ama sıfır benzinli almakla en doğru kararı verdiğimizi düşünüyorum yani bizim için benzinli en idealiydi donanım olarak da çok dolu olduğu için uzun yıllar boyunca zevkle kullanacağımız bir araç olucak inşallah allah kaza bela vermezse

Merhaba cok uzun yıllar olmus ama bende 2007 ve 2010 arası lpg li Era almak istiyorum.

Araç satılmış olabilir, İzlenimlerinizi öğrenmek ümidiyle yazıyorum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.