Şimdi Ara

accent blue mi egea mı corolla 1.33 mü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
72
Cevap
2
Favori
13.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: özay80

arkadaşlar üç araç arasında kaldım sizce 1.4 accent blue mu 1.4 fiat egea mı yoksa corolla 1.33 life mı bu araçları deneyen kullanan bilgisi olan varmı ortalama hepsinin fiyatı aynı ama donanım olarak baktıgımda egea agır basıyo fakat yeni piyasaya çıktıgı için kararsızım yardimci olursanız seinirim

Seat Leon 1.2 tsi Syle manuelde tavsiye ederim
  • Corolla almayın araba cidden gitmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • accent blue alırım çakarım atikeri vururum kırbacı vururum kırbacı
  • Corolla çok geniş ancak 1.3 motorda sürünüyor. Life donanımda neredeyse hiç bir şey yok. Usb ve aux var bide camlar elektrikli.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozak07

accent blue alırım çakarım atikeri vururum kırbacı vururum kırbacı

Tekniğin iyi ama geliştirmen lazım pnpa Atiker araca yazık olur Brc,ladirenzo iyidir
  • fiat ı al..... bugun yanıma parketmişti alıcı gözle baktım....bagaj ve vergi dilimi ile acık ara önde....ama dizel al....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 15 Ocak 2016; 21:49:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Corolla almayın araba cidden gitmiyor

Saçmalamayın. Neyin gidip gitmediğini satış miktarları gayet güzel gösteriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blue iyidir :)

• Blue iyidir :)

• mikroskopik M kullanıcısına yanıt
    Rampada kalmak istiyorsanız güzel seçim.Yeni birşey daha öğrendik çok satan iyi gidiyormuş demek

• Hocam benim size tavsiyem burada yazanları okuyun bir fikir edinin ama seçiminizi buradaki yorumlara göre yapmayın lütfen.Herkesin beklintileri farklıdır ve o doğrultuda yorum yapar.Sizin araca en az kaç sene bieceğiniz,araç için ayırdığınız paranın sizin için tekrar kullanıma dönüp dönmeyeceği(bu ikinci elini düşünmenizi gerektirecek),güvenlik donanımları veya ekstra donanımlar,aracın iç ve dış tasarımı vb.tercihler hep kişiseldir.
    Benim size tavsşyem tüm araçları inceleyin ona göre karar verin.

• Dostum Corolla 1.33 al istersen serviste lpg tak öyle bin.1.33'un tek dezavantaji rampada biraz yığılır.Onun haricinde bildiğin corolla konforu .

• Çekiş olarak egea ile corolla nın torkları aynı sadece egea 80 100 kg kadar hafif. Yani egea çekiş olarak az bur farkla önde.

İç hacim olarak corolla nın rakipleri D sınıfı araçlar.

Bagaj olarak egea önde.

Marka değeri ve kendini kanıtlama konusunda corolla çok önde.

Ben olsam corolla alırdım.

• Her şekilde Corolla, belki Egea mjet motor olsa neyse derdim de 1.4 fire motorlu araç hiç bir şekidle alınmaz artık.
  • 45 50 bin TL'lik arabaya gerek yok 2.500 e yakın para vermeye. Sağlam atiker ustam olduğu için kafam rahat:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozak07 -- 15 Ocak 2016; 8:31:47 >
  • Sağlamlık, güvenlik, kalite, iç hacim genişliği istiyorsanız Corolla. Neticide üst sınıf.

Şu motorlarla zaten diğer ikisi bile söylenmez. Bir iki donanım olsun olsun diğer hiçbir şey önemli derseniz Egea olabilir.
  • egea

• quote:

Rampada kalmak istiyorsanız güzel seçim.Yeni birşey daha öğrendik çok satan iyi gidiyormuş demek

Saçmalamakta üstünüze yok (lafım size değil üzerinize alınmayın). Dünyanın en büyük otomobil üreticilarinden başlıcası bir otomobil üretecek, ve bunun üzerine birsürü akla zarar yorumlar yapılsın. Emin olun cehalet içinde bir oto. Mühendisine rahmet okutoyorsunuz. Ne diyeyim... Sizin seçiminiz size. Bir başkasının seçimine laf etmeyin. Cehaletiniz le mutlu kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mikroskopik

quote:

Saçmalamakta üstünüze yok (lafım size değil üzerinize alınmayın). Dünyanın en büyük otomobil üreticilarinden başlıcası bir otomobil üretecek, ve bunun üzerine birsürü akla zarar yorumlar yapılsın. Emin olun cehalet içinde bir oto. Mühendisine rahmet okutoyorsunuz. Ne diyeyim... Sizin seçiminiz size. Bir başkasının seçimine laf etmeyin. Cehaletiniz le mutlu kalın.

Asıl siz boş konuşuyorsunuz.Vw dünyanın en büyük üreticilerinden diye jettayı poloyu eleştiremeyecek miyiz?

• Corolla kadar iğrenç bi tasarim gormedim ilk tercihim accent sonra egea olurdu bu ikisinden

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.