Şimdi Ara

Accent Blue Geri görüş kamerası Sonrası geri vites çalışmıyır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2015 accent blue aracıma geri görüş kamerası aldım bir yere gittim montajı için adam neyse taktı etti geri vites kablosunu söktü bağladı.Birden geri vites ışığı ve sensörler gitti.Artı eksi yanlış bağladım sigorta atmıştır dedi.Ardından ne yaptıysa geri gelmedi ışık ve sensör.Direksiyon altındaki Sigortayı değiştirdik olmadı.Beyne bağladı hatada yok gözüküyor.Nasıl çözerim bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• yetkili servise gidin.

• quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

yetkili servise gidin.

Çevremde hyundai yetkili servis yok acaba kiaya götürsem olur mu aynı çatı altındar neticede

• Sigortayla beraber, geri lamba ampülü, park sensörü beynini falan da yakmış olabilir mi.

Sigortayı değiştirdi, hala lambanın yanmaması garip. Lambanın duy'una bir bakmak gerek 12 volt geliyor mu.

Geri vites kablosunu söktü taktı dediğiniz hangi kablo? Nerede ki.

Araç otomatik mi? çok farketmez ama, söküp taktığı kablo hangisi onu bilemedim.

Ben de kendim taktım sayılır. Sadece geri lambasının artı ve eksisinden almıştık.

Video kablosunuda direkt götürüp teybe takmıştık.

Eli ayağı düzgün bir elektrikçiye götürürseniz olabilir.

Kia'da da yardımcı olabilirler diye düşünüyorum.

• Ben bu yüzden egea'ya taktıramıyorum geri görüş ne kadar istesem de. Kablo yanlış bağlantısından ECU yakanlar bile varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Ben bu yüzden egea'ya taktıramıyorum geri görüş ne kadar istesem de. Kablo yanlış bağlantısından ECU yakanlar bile varmış.

Beyne baktılar sıfır arıza var

• quote:

Orijinalden alıntı: VideSupra

Sigortayla beraber, geri lamba ampülü, park sensörü beynini falan da yakmış olabilir mi.

Sigortayı değiştirdi, hala lambanın yanmaması garip. Lambanın duy'una bir bakmak gerek 12 volt geliyor mu.

Geri vites kablosunu söktü taktı dediğiniz hangi kablo? Nerede ki.

Araç otomatik mi? çok farketmez ama, söküp taktığı kablo hangisi onu bilemedim.

Ben de kendim taktım sayılır. Sadece geri lambasının artı ve eksisinden almıştık.

Video kablosunuda direkt götürüp teybe takmıştık.

Eli ayağı düzgün bir elektrikçiye götürürseniz olabilir.

Kia'da da yardımcı olabilirler diye düşünüyorum.

Hocam sağ arkadan bağladı yeşil ve siyah kablolara ancak elektrik gelmiyor işte bir elektrikçi geri vitesten sonradan sensörede kablo çekilmiş kamerayada çekmişsiniz gücü yetmiyor olabilir dedi ama bilemedim.Araç otomatik bu arada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.