Şimdi Ara

Acayip Özelliklerinizi Bizimle Paylaşın (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
26
Favori
6.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • -Yolda direk vs. gördüğüm sağındanmı solundamı geçsem diye kararsız kalırım bazen geri dönüp öbür tarafından geçerim.
    -Gördüğüm şeylerin nasıl çalıştığını anlamazsam rahatsız olurum.
    -Yanımda birden yüksek bir ses çıkarsa aşırı öfkeleniyorum.
    -Gece uyurken kesinlikle televizyon açık olur. Genellikle kurarım.
    -Gece aşırı sıcak olsa bile üstümü örterim yoksa uyuyamıyorum.
    -Odanın kapısı kapalı olmazsa uyuyamam.
    -Kapalı ortamları çok severim, mahsur kalmalı , the abyss gibi filmlerden aşırı zevk alırım. Kendimde biryerde mahsur kalınca aşırı hoşuma gidiyor ama yalnız değil tabii ki, özellikle de yağmur yağıyorsa
    -Birkaç ay öncesine kadar sinüzittim çoooook çok garip alışkanlıklarım vardı neyseki bitti
    Edit: Birşeyler yakmak aşırı hoşuma gidiyor birkaç kez ufak çaplı yangın çıkardım birkaç kez de evi duman altı yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRoGKaTa -- 13 Ekim 2012; 11:23:49 >

• -Yatakta kedim olmadan uyuyamam
    -Karsidaki insana gore ses tonum degisir
    -Sadece gerektiginde konusurum
    -Banyoya girdigimde mutlaka muzik olur, ve hayallerimde eski sevgilimin universitesine gidip konser vermek vardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • - yastığa başını koyar koymaz uyuyanlar var, nsl imreniyorum onlara bilemezsiniz.. yatağa girdiğimde yaklaşık yarım saat sürüyor uykuya dalmam.
    - son sigaramı içmeden asla yatmam (bikere denemiştim 2 saat yatakta debelendim-uyuyamadım)
    - loş ve karanlık ortamları tercih ederim, odamda kolay kolay ışık yakmam, film izlerken ışığın açık durmasından nefret ederim.
    - yatmadan önce evi dolaşırım camları ve kapının kilitli olup olmadığını kontrol ederim.
    - yatmadan önce odamın kapısının kapalı olmasına özen gösteririm.
    -ramazanda eve hırsız girmeye çalışmıştı, o günden beri emanetle yatarım.
    - birinin odasına girerken önce kapıyı çalarım bende aynısını karşımdakinden beklerim ama 25 yaşına geldim, her seferinde söylememe rağmen evdekilere öğretemedim bi türlü..odamın kapısına kilit takıcam yakında (korkuyorum bigün dead space oynarken denk gelecek zart diye kapıyı açacaklar..kolu kafasına fırlatırım heralde o anki reflexle)
    - wc de sigara içmek kadar keyifli bişey yoktur
    - evden çıkarken ceplerimi kontrol ederim ve cebimdekilerin yerleri kesinlikle bozulmaz (sol-ön: sigara, anahtarlık . sağ-ön: telefon . sol-arka: gözlük bezim, 1 adet peçete . sağ-arka: cüzdan.. diğer eşyaları çantamda taşırım)
    - içki yi ağzımla içerim, bugüne kadar 1 kez sapıtmadım.
    - aklımda hep fikirler-planlar vardır, kafamın içi 1 sn. boş kalmıyor, artık yorulmaya başladım bu durumdan.. (işyerinde akşam ne oynasam diye düşünüyorum, evde falancanın işlemi bitmişmiydi vs. diye düşünüyorum)

şimdilik bu kadar

• Sabahları yüzümü yıkarken aynı anda çişimi de yapıyorum çok rahat ve pratik oluyor.

Ben yapmadım ama arkadaşım yaptığını söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FILIGRANE

quote:

Orijinalden alıntı: StewieG.

4-5 kez uykumdan tükürerek uyandım çok komik ama, çok okkalı tükürüyorum kalkıp yüzümü yıkamam gerekiyor

Len her taraf kahve oldu

• -Yatağım duvara bitişik değilse sonsuza kadar uyuyamayabilirim ve duvara yapışık uyurum
    -Yaz-kış yorganla uyurum, üstüm açık veya battaniye falan varsa yine sonsuza kadar uyuyamayabilirim
    -Elektrik süpürgesi, saç kurutma makinesi ve çamaşır makinesi sesi duyduğumda kendimden geçerim deli gibi uykum gelir hatta küçükken çamaşır makinesinin veya süpürgenin yanında uyurmuşum
    -Araba kullanırken aynalara ve devir saatine bakmaktan yola hiç bakamam
    -Evden çıkmam yarım saat sürer tekrar tekrar tüm lambaları elektronik cihazları muslukları ve ocağı kontrol etmekten dolayı kapıyı kitlediğimden emin bile olsam en az 4 kere geri dönerim apartmanın çıkışından
  • Ya size de oluyor mu?

Bazı geceler uyurken uyanıp karanlıkta uçan bi cisim görüyorum, her defasında değişiyor bu cisim Artık sinirlenmeye başladım, ilk anda korkuyorum sonra yine o hayallerden(?) birini gördüğümü düşünüp bu ne lan falan diyorum

Birkaç kez örümcek falan gördüm, sadece bi kez güzel bi şey görmüştüm o da havadaki bir kırmızı güldü son zamanlarda ise anlamsız cisimler görüyorum.

Uykusu ne kadar sorunlu bir insanmışım ben ya 3 tane madde yazdım uyurken şöyle böyle oluyor diye :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Omara

saç kurutma makinesi ve elektrikli süpürge sesiyle uyumaya bayılırım

+1 bende
  • trafik yoksa şehir içi araba yolculuklarını çok severim. Hatta gitmemiz gereken yere vardığımızda üzülürüm.
    Çok zorunlu olmadıkça evin dışında tuvalete gitmem (hatta bu huyum yüzünden altıma mıçıyordum az daha, 6.sınıf dersane dönüşünde)
    Havadan nem kapan bir yapım var genelde, ama bazen aşırı vurdumduymaz olabiliyorum.
    Evden uzakta uyuma fobim var, evde uyumam çok kısa sürerken dışarıdaysam yatakta saatlerce döner dururum.
    Çok çabuk sinirlenir çabuk sakinleşirim. Eğer birini kırdıysam özür dilemeden içim rahat etmez.
    Bir keresinde arkadaşla şakalaşırken kafası sıraya vurmuştu ve ben beyin kanaması geçirip ölmesinden korkmuştum, pimpirikliyim bu konuda.
    Evde annemlerle aynı odada olmasam, hiç iletişimimiz olmasa bile sabah uykusuna dalmalarından nefret ederim, sabah uykusunu hiç sevmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: S_P_A_R_R_O_W

-Evden çıkarken evde birşey unuttum mu diye 10 dakika evin içini ararım.
    -Kapının açık kaldığından şüphelenip nerede olursam olayım eve döner kontrol ederim.
    -Tuvaletimi evimden hariç biryerde yapmam. Zorda kalmadığım sürece tuttukça tutarım
    -Yaz kış yorganla yatarım kışın üstüme örterim yazın sarılırım.
    -Kışın yatmadan önce Yorganımla yastığımı kalorifere koyarım 30 dakika orada ısıtıp ondan sonra yatarım.
    -Havalar soğuk olduğunda duşa girmeden önce saç kurutma makinesini yorganın altına koyar sıcacık yapar duştan çıkınca hemen içine girerim.
    -WCde sigara içmeyi sevdiğim kadar hiç birşeyi sevmiyorum.
    -Her Kahvaltı, Akşam yemeğinde 4 dilim ekmek koyarım kilo almayayım diye ekmekler bitince 4 dilim daha koyarım
    -Malum videoları izlemeden önce perdenin köşelerini kontrol ederim karşı komşulara deşifre olmamak.
    -Kışın havalar iyice soğuk olduğunda klozette tuvaletimi yaparım Tuvaletimi yaparken Duş başlığını kafama koyar sıcak suyu açarım. Önce WC sonra duş iyi oluyor

son maddeye cok güldüm

• Herkes önemli yerde gömlek filan giyerken normal tişört ve pantolon giyerim.
    Yazın dondurma bağımlısıyım(her gün 3 veya 4 dondurma )
    Alternatif rock bağımlısıyımdır
    Evde veya dışarıda tip tip fotoğraf çekilmem.
    Dh dışındaki tüm üyeliklerim(facebook,Wikipedia,mynet,dizimag vs) profil fotosu Carl Sagan'dır .
  • resim yapabiliyorum
    şiir yazabiliyorum
    en iyiside çay içebiliyorum
    istediğim şeyi yapabilmek uğruna kanun yasa engel tanımayabiliyorum

kanka nasılım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freekays -- 13 Ekim 2012; 15:38:12 >
  • malum isi yapmadan once su içerim
    berbere sacimi kestirmeye gittiğimde vucudumun herhangi bir yeri mutlaka kaşinir .özellikle hareket edememekten oluyo sanirim
    saati sağ koluma takarim hic sol koluma takmadim

daha birsürü şey varda aklima gelmiyo

• Biri bişey söylemeden önce ne söyliyeceğini bilirim, nedense yıllardır burnum kanamıyor. Ayrıca daha önce sadece 2 adet kitap okudum
  • Her istediğimde osurabiliyorum.
  • sıcağı severim yazın bile üstümde polar olur
    rüzgarı sevmem
    ışıklı yerleri sevmem karanlık veya loş olacak
    yorgansız uyuyamam ve yastığa sarılıp uyurum
    gündüz dışarı çıkmam akşam dolaşırım
    kötü kokulardan nefret ederim
    çok konuşmam konuşanı da sevmem
    yanımda kız olmadan eğlenmeye gitmem
    pazar günlerini sevmem
    yanlızlığı severim
  • bugünün işini yarına bırakırım,yarın yapmaya kalkınca herşey birikir
    işin başından kalkar çeker giderim.boş bigünü beklerim

traş olmam sakal uzatırım,öperken canım acıyo diyenlere öpme derim
    işin ucu kaçıncada yine jilet vurmam makinayla alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixslax -- 13 Ekim 2012; 19:49:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lose_your_self

sıcağı severim yazın bile üstümde polar olur
    rüzgarı sevmem
    ışıklı yerleri sevmem karanlık veya loş olacak
    yorgansız uyuyamam ve yastığa sarılıp uyurum
    gündüz dışarı çıkmam akşam dolaşırım
    kötü kokulardan nefret ederim
    çok konuşmam konuşanı da sevmem
    yanımda kız olmadan eğlenmeye gitmem
    pazar günlerini sevmem
    yanlızlığı severim

Okurken çağrışım yaptı

• her şeyi tersten okumayı severim
    uykudayken dinlediğim müziği kapatınca hayvana dönüşürüm
    kafamda sürekli paronayak düşünceler vardır
    ve insanları sevmem
  • dışarıya çıkarken ( sabahları ekmek almaya çıkarken bile) eşofman veya pijamayla çıkamam ütülü pantolon ve gömleğimi giyer saçlarımı tarar parfüm sıkar ayakkabıyı cilalar öyle çıkarım
    birde evde ne kadar çok kişi olursa olsun anahtarı almadan çıkamam
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.