Şimdi Ara

Acaba bizim FOV'umuz kaç?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fatura yatırdım dönerken aklıma düştü lan acaba bizim görüş mesafemiz (FOV) kaç acaba diye?

Aklıma ilk önce 80 düştü açıkçası ama şöyle bi baktım bayaği bir yeri görüyorum bu sefer abartıp 150 dedim onda da aklıma başka oyunlar geldi dedim o da fazla olabilir mi diye şu an düşüncem 100 küsür bir şey.

Bilemedim vallahi siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• İnanın ki derde bak derdini s***yim yazsanız hiç alınmam keza bunu ilk düşünen ben oldum.

• yoo bende dusunmustum bunu. ozellikle fifa falan oynarken bu gorus genisligi cok onemliydi benim icin. birde herkesin ayni midir bu gorus genisligi yoksa genetik olarak irklarda vs degisir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 27 Haziran 2022; 13:33:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4F3 kullanıcısına yanıt
    Herkesteki göz göz değil mi hocam sonuçta. Muhtemelen öyle herkesin fovu ayrı değildir. Ama göz hastalıklarına hakim değilim belki de görüş açısını daraltan bir hastalık vardır. Düşünsene bir de minecraftaki gibi falan fov değiştirme ayarı falan olduğunu

• yabancı kaynaklarda 120 diyen de var, 135 diyen de.

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Allah allah bak bu ilginçmiş. Ama benim de şimdi aklıma yattı. Çünkü epey bi uzun görüyoruz iki göz de açık olduğu vakit. Ama çok abartmanın da anlamı yok. Bu dediğin sayılardan biri olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.