Şimdi Ara

Acaba??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternette yeni paylaşılan bir cs bundle kodunu yazdım your registration has been completed dedi ben bu kodu kullanmış mı oluyorum ? Yoksa kod kullanılmış olabilir mi ?

• hayırlı olsun
  • Present perfect tense olduğuna göre kodun geçmiş bir zamanda kullanılmış ve sürekliliği devam ediyor yani kodunu kullanmışsın ama hala tekrar kullanılabilir durumda.

Şaka kardeş şaka gayette güzel bir şekilde afiyetle kullanmışsın helali hoş olsun iyi günelrde giy kuşan skinlerini
  • Hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaba!!!!
  • Site üzerine rastgele harfler bile yazsan kabul ediyor. Kullanılan kodu tekrar yazarsan da kabul ediyor. Saçma salak bir durum var hemen sevinme.
  • talebiniz kabul edildi demiş. Talebin değerlendirilme sürecine dair bir şey yazmıyorsa belli olmaz belki de eklenmez.
  • Hesabını kontrol ettin mi ?
  • kod kabul olmuş.ya da sürekli kod deniyenleri engellemek için böyle bişey yapmış olabilirler.Kayıdınız tamamlandı demiş çünkü
  • Hayirli olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oraya salla bişeyler yine aynı uyarıyı verir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod doğru bile olsa senden önce başka bir server'da kullanılmıştır. Her kod tek server'da çalıştığından hiç kod aramaya yeltenmedim...
  • Başlık çok güzelmiş
  • Forumdan Tenacious D adlı arkadaştan CS Bundle Kodu aldım oraya kodu yazdığımda klasik şeyleri söyledi fakat sonrasında kodun son 2-3 harfini değiştirdiğimdede aynı şekilde bi hata yada uyarı almadım kodu yazdığımda gelen ekranla aynısı geldi.

Bakalım arkadaş kodda bir sorun yok diyor zaten kore dışında bi serverde kullanınca sanırım 1-2 hafta içinde ekleniyormuş.Riot Türkiye kısmına ticket attım kodun doğruluğunu teyit etmek ve protokolleri öğrenmek için sizi haberdar ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.