Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED UNITY TÜRKÇE YAMA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
18
Favori
131.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapağımızı da buraya ekliyorum.

ASSASSIN'S CREED UNITY TÜRKÇE YAMA
  • woooww . çabuk bitermi acaba ? teşekkürler şimdiden
  • Kolay gelsin sabırsızlıkla bekliyoruz. :)
  • Unitynin çıkışıyla beraber çevirilmesine mi yoksa çeviren ekibin tecrübeli ve beni hiç hayal kırıklığına uğratmayan bir ekip olduğuna mı sevinecegime karar veremedim. Birde rogue müjdesi var. Ellerinize sağlık kolay gelsin. Umarım sıkıntı olmadan biter. Bu arada Said Bey, bioshock içinde imkansız deniyordu fakat siz bunu başardınız. Bakarsınız belki watch dogsunda açılır birgün dil dosyaları. Çok fazla tartışılsa da güzel bir oyun olduğu kanaatindeyim ve sizin çevirmenizi çok isterim işin doğrusu. Fatih Sultan Mehmetin 'İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.' sözünü hatırlatarak size kolaylık dilerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firkateyn -- 15 Kasım 2014; 13:34:23 >
  • Tahmini çeviri süresi ne kadar olur ?
    20-30 kişi olsaydı 1 ayda çevirirlerdi aslında. :D
  • Bunlari keske ps4'e atma imkanimiz olsa :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğinize sağlık bekliyoruz
  • Konuyla alakalı değil fakat sizi görmüşken sormak istiyorum. Fallout New Vegas'ın kalan dlclerini çevirmek istiyorum. Dosyaları nasıl açabilirim bilginiz var mı?
  • Umarım sorun yaşamadan yamayı çıkartırsınız. Takipteyiz.
  • Kolay gelsin, Rogue ve Unity iki yamayı da dört gözle bekliyoruz
  • Said'i tanırım iyi bir arkadaştır ve çevirileride kalitelidir(Olmasaydı zaten 23 studios'katılmazdı).Kendisi pek çeviri yapmayacak ama kontrollerini galiba said yapacak.Ekip de zaten eski çevirmenlerden olduğuna göre sorunsuz bir yama olacaktır.Onur da ekibe katılabilsydi iyi olurdu ama olsun.
    Said'ciğim sana ve ekibine başarılar diliyorum kolay gelsin.
  • Sürekli olarak kontrol edemiyorum mesajları, BSC'ye çok teşekkür ederim. Arada güzel ekran görüntüleri de alıp paylaşacağız, ben de oynamaya başladım. Yalnız şu bir gerçek, oyun çok sorunlu. Adam akıllı oynamak için sağlam bir patch gelmesi şart.
  • Kolay gelsin Said abi,şimdiden ekibine ve sana teşekkür ediyorum.Yama çıkana kadar da oyunu adam ederler heralde.Güzel güzel oynarız.
  • kolay gelsin benimde tek bi önerm olacak haftalık veya aylık olarak çeviri yüzdesini güncel olarak belirtmeniz aynı kalsa bile yüzdesi insanlar güncel olarak tekrar yazınca çeviri devam ediyomu yarımmı kaldı diye sorma gereği duymazlar çeviri konularındaki en büyük sıkıntı
  • Çok güzel bir işe imza atacaksınız, kolay gelsin ve de teşekkürler...
    Yama ilerlemesini hafta da bir kere bile olsa güncellerseniz biz bekleyenler içinde çok iyi olacaktır. Böylece ne zaman biter bu yama gibi mesajların da önüne geçmiş olursunuz. 1 hafta boyunca hiç ilerlemese bile güncellemede mesela bu hafta işlerimiz vardı ilerleme kaydedemedik demeniz bizim için yeterli olacaktır çünkü önemli olan haber almak devam edildiğini bilmek. Sonuçta bütün hayatınız bu yama değil ve ilerlemediği zamanlar olacaktır.
    Merakla bekliyoruz....

Edit: Güncelleme bildirimi konusunda bir karara varırsanız bunun içinde bir gün belirlemek çok iyi olacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi microt -- 15 Kasım 2014; 0:09:12 >
  • öncelikle teşekkürler.Bütün ac serisin türkçe yama ile oynayan birisi olarak merakla bekliyorum çeviriyi.Özellikle AC:Rogue'yi
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz. Şimdiden elinize sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.