Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE TÜRKÇE YAMA (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.400
Cevap
32
Favori
114.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize emeğinize sağlık, oynamak için sabırsızlanıyorum :)
  • %60 olmuş martın sonunda fallan çıkar galiba , yamada emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden
  • 3 ay sürer demiştiniz. 4 ayda %60 bana yavaş gibi geldi. 3 aya bitmez diyenlere siz bizi tanımıyorsunuz diyordunuz.
  • said hocam tahmini ne kadar sürer , oyun hazır bekliyor yamayı :)
  • oo %60 alırız bi dal :) oyun yüklü yamayı bekliyor :) eline sağlık said hoca.
  • yadigar1 Y kullanıcısına yanıt
    Said'in yazıdğını sana kopyala-yapıştır yapıyorum düzgünce bi oku "Valla daha çok başlardayız şu an bir tahmin yürütemem ama oyunun büyüklüğüne bakarak 3 ayı geçeceğine kesin gözüyle bakıyorum." laf sokmak için ne uğraşıyorsunuz arkadaş. Savunduğun adamın da yorumunu kopyala-yapıştır yapıyorum iyi oku bak aynı sen gibi düzgünce okumamış yorumları "En az 3 dendiyse kafadan bi 9 ay beklersiniz arkadaşlar benden söylemesi oyun çevirinin ne zaman bir yamasını beklemeye karar versem oyunu en az 8-9 ay geç oynadım benden söylemesi" 1. en az 3 demedi adam üstüne birde 3 ay'ı geçer diyor adam 2.savunduğun kişi bu grubu oyun çeviri sanmış ki bu adamlar o ekipten ayrılalı yıllar olmuş. Düzgün takip edin ondan sonra laf sokmaya çalışın. Bu adamlar emek veriyor ayıp be !! yama çıkınca hemen indir kullan bir teşekkür etme ama yama çıkmamışken laf sokmaya çalış sizin türünüz ne zaman bitcek.

• Abi adamlar en sağlam yamaları yapıyorlar millet beklemekden aciz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa608

Said'in yazıdğını sana kopyala-yapıştır yapıyorum düzgünce bi oku "Valla daha çok başlardayız şu an bir tahmin yürütemem ama oyunun büyüklüğüne bakarak 3 ayı geçeceğine kesin gözüyle bakıyorum." laf sokmak için ne uğraşıyorsunuz arkadaş. Savunduğun adamın da yorumunu kopyala-yapıştır yapıyorum iyi oku bak aynı sen gibi düzgünce okumamış yorumları "En az 3 dendiyse kafadan bi 9 ay beklersiniz arkadaşlar benden söylemesi oyun çevirinin ne zaman bir yamasını beklemeye karar versem oyunu en az 8-9 ay geç oynadım benden söylemesi" 1. en az 3 demedi adam üstüne birde 3 ay'ı geçer diyor adam 2.savunduğun kişi bu grubu oyun çeviri sanmış ki bu adamlar o ekipten ayrılalı yıllar olmuş. Düzgün takip edin ondan sonra laf sokmaya çalışın. Bu adamlar emek veriyor ayıp be !! yama çıkınca hemen indir kullan bir teşekkür etme ama yama çıkmamışken laf sokmaya çalış sizin türünüz ne zaman bitcek.

ağzına sağlık. umarın anlar adam.

• Güncelleme gibi güncelleme be
  • Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık oyun yüklü yama bekliyor
  • Beklerken öleceğim sanırım. 3 ayda %60 ise ortalama ayda %30 desek 4.2 ayda bitmiş olur kanımca. (Püskevitlerimi de az kenara alayım)

• Son durum nedir ?
  • Detrow kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki güncelleme %90'da yapılacak denmiş zaten. Oyunun büyüklüğü göz önünde bulundurulursa bir süre daha bu seviyeye gelinmez. Okullar başladı, sınav haftaları ve projeler var işin içinde, tahminimce en erken yaz aylarında oyuncuyla buluşur yama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 20 Şubat 2016; 15:25:18 >
  • Saolasın biladerim
  • Kolay gelsin. Böyle yamalar olunca tekrar oynayası geliyor insanın.
  • arkadaşlar chronicle india ve rusyanın yamasını düşünüyormusunuz oynamak istiyorum fakat türkçe olmadan oynamak istemiyorum
  • Hele bu bitsin, sirayla hepsini yapacagiz.

• Sabırla yamayı bekleyenlerdenim. Allah kolaylık versin. Ayrıca ne kadar teşekkür etsek az. Kendi adıma konuşursam şu oyuna Türkçe yama yapmamış olsanız bu oyun bence bu kadar sevilmezdi (Türk oyuncuları arasında).
  • nede olsa diğer oyunun çıkmasına en az 1 buçuk sene var kasmadan çevirebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.