Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE TÜRKÇE YAMA (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.400
Cevap
32
Favori
114.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asau

Çok iyi İngilizce bilenlerin bir oyun için başkaları için neden çeviri yaparlar, bunun ardındaki motivasyon nedir? sadaka kültürü bu ülkede bu kadar gelişmiş mi? Hayır, şunun için sordum, ben de yardım etmek isterim de, çeviri yapmaya heveslenecek bir motivasyon bulamıyorum da ondan dedim?!

Bu isi 2011'den beri yapiyorum. Aldigim en guzel sorulardan biri bu oldu. Cunku insanlar genelde bize sanki bize para veriyorlar da bu isi yapmak zorundaymisiz gibi davraniyor.

Cevabi ise bu isi eglenceli bulmamiz. Bir cesit hobi. O yuzden sadece sevdigimiz oyunlari ceviriyoruz ve kendimizi germeden calisiyoruz. Yoksa bu is yurumez. Asil motivasyonumuz insanlara yardimci olmak degil. O ikinci olanda bizim icin. Biz sadece bunu yaparken eglendigimuz icin yapiyoruz. Yoksa kimse dediginiz gibi sirf birilerine yardimci olayim diye bu kadar buyuk islere gonullu olarak girmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani hocam güzel emek , zor iş...AC serisi benim için çok farklı , o nedenle felaket sabırsızım :)
  • Emeğinizi sağlık ileri derece ingilizce bilmeme rağmen oyunlarda türkçe altyazı görmek insanı mutlu ediyor.
  • Gençler Test vs.. derken Yama en erken Mayıs ayınca çıkar
  • inşallah insanlar bu oyuna unityde batırmışlardı kesin buda kötü anasını satıyim önyargısıyla başlamazlar öyle başlarsanız oyun güzel gelse bile kötü diye yorarsınız kafanızda çünkü gerçekten değicek beklediğinize umarım bi sonraki oyunuda böyle olur
  • sonuç nedir bitiş ne zaman
  • ne zaman türkçe yama yayınlanır bilgi verirmisiniz
  • Emeğinize sağlık, Kolay Gelsin Bekliyoruz ;) (y)
  • Son durum nedir hocam?
  • ???????? ******* ** ???????? Ses yok
  • Gözünüzü seveyim iptal oldu falan diye yazmayın.
  • Bir şeyin iptal olduğu yok arkadaşlar. Çeviri devam ediyor. %90 olduğunda açıklayacağız demiştik ama yoğun ilgi olduğu için Nisan ayında erken bir güncelleme yapacağız.
  • Öncelikle çeviri için teşekkürler. Yaptığınız iş gerçekten harika. Benim sormak istediğim acaba şu 'Jack The Ripper' dlcsi çeviriye dahil mi? Dahilse yama yayınlandıktan sonra ayrı olarak mı sunuculacak, yoksa hepsi beraber mi sunuculacak? Teşekkürler.
  • Eline sağlık Said, kolay gelsin.
  • Said hocam şuanki indirimlerde alayım mı oyunu daha erken mi ne dersin
  • Yama çıkar çıkmaz oyunu alıcam elinize sağlık
  • son durum?
  • Kolay gelsin said hocam.Acaba dlcleride çeviriyormusunuz ? karındeşen jack falan ?
  • ubisoft oyunları baydı saidsrc. bence bi kotor 2 ye el atmak lazım :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

quote:

Orijinalden alıntı: asau

Çok iyi İngilizce bilenlerin bir oyun için başkaları için neden çeviri yaparlar, bunun ardındaki motivasyon nedir? sadaka kültürü bu ülkede bu kadar gelişmiş mi? Hayır, şunun için sordum, ben de yardım etmek isterim de, çeviri yapmaya heveslenecek bir motivasyon bulamıyorum da ondan dedim?!

Bu isi 2011'den beri yapiyorum. Aldigim en guzel sorulardan biri bu oldu. Cunku insanlar genelde bize sanki bize para veriyorlar da bu isi yapmak zorundaymisiz gibi davraniyor.

Cevabi ise bu isi eglenceli bulmamiz. Bir cesit hobi. O yuzden sadece sevdigimiz oyunlari ceviriyoruz ve kendimizi germeden calisiyoruz. Yoksa bu is yurumez. Asil motivasyonumuz insanlara yardimci olmak degil. O ikinci olanda bizim icin. Biz sadece bunu yaparken eglendigimuz icin yapiyoruz. Yoksa kimse dediginiz gibi sirf birilerine yardimci olayim diye bu kadar buyuk islere gonullu olarak girmez.

Aha buldum seni sen assassin's creed revelations ı çeviren adamsın

oyun korsanda çalışmıyordu aylarca uğraştım yapamadım gittim orjinal almak zorunda kaldım

sonra bi yolunu falan buldular korsanda türkçe oynamanın boşu boşuna param gitti

az küfür yemedin benden ne zaman bi yama yüklesem ve senin adın o yamanın içinde geçse acaba korsanda çalışmazmı lan diye korkuyorum az bedduamı almadın iki yakan bi araya gelmesin lan

hele bi korsanda çalışmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E14855D87 -- 1 Nisan 2016; 13:19:29 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.