Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE TÜRKÇE YAMA (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.400
Cevap
32
Favori
114.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun güzel olsa katkı olsun diye alınır da alınacak gibi de değil.
    Sırf 5 lira katkı olsun diye 30 Tl vereceğimize açsınlar hesap oraya yollayalım 5-10 TL.
  • mehmet4428 M kullanıcısına yanıt
    O yuzden iban atsınlar 5 TL gönderelim ama bu tisortleri almayalım reklam gibi 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadığım şekilde oyunun altyazıları bozuldu, altyazılar kare kare şeklinde çıkıyor yani yazı yok sadece kareler var. Oyunu sildim tekrar yükledim, kayıt dosyalarını da sildim ama düzelmedi ne yapmam gerek bilen var mı?
  • Elinize sağlık, henüz başındayım oyunun (sıcaklarda oynamak işkence) ama çok kaliteli bir çeviri olduğu anlaşılıyor.
  • Tarih ,kaldığı yerden devam ediyor teşekkürler Origins e de çeviri olur umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet4428 M kullanıcısına yanıt
    Tasarım konusunda öneriye açığız, tasarım yapacak bir arkadaşımız var. Şu ankini deneme açısından koyduk. Kafanızda örnek tasarımlar varsa bize yollayabilirsiniz. İster buradan ister animusprojesi@gmail.com adresine.

Bu arada bağış için daha çok talep gelirse bağış butonu da koyabiliriz. Yamaları hiçbir zaman ücretli yapmayacağız, o yüzden alternatif bir kaynak oluşturmak zorundayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 22 Temmuz 2017; 17:2:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Tasarım konusunda öneriye açığız, tasarım yapacak bir arkadaşımız var. Şu ankini deneme açısından koyduk. Kafanızda örnek tasarımlar varsa bize yollayabilirsiniz. İster buradan ister animusprojesi@gmail.com adresine.

Bu arada bağış için daha çok talep gelirse bağış butonu da koyabiliriz. Yamaları hiçbir zaman ücretli yapmayacağız, o yüzden alternatif bir kaynak oluşturmak zorundayız.

Said bey öncelikle oyunçeviri zamanından bu yana bizlere sunmuş olduğunuz ve güzel vakitler geçirmemize vesile olduğunuz kaliteli türkçe yama hizmetlerinizden dolayı sizlere tekrardan teker teker saygı ve sevgilerimi sunarım.

Assassin's Creed serisi dışında gönüllü(bağımsız) olarak çıkarılacak bir başka AAA Türkçe oyun projelerinizin olabilme ihtimali var mıdır acaba ?

Samimiyetle yanıtlarsanız memnun kalırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 22 Temmuz 2017; 18:41:34 >

• obasar84 O kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Bizim ekip sadece Assassin's Creed çevirmek için kurulmuş bir ekip. Şu anda Origins'e kadar henüz çevirmediğimiz iki Chronicles oyununu çevirip çevirmeyeceğimizi düşünüyoruz. Çünkü Origins'in çok büyük olacağı ve çevirisinin en azından bir 6 ay bir yıllık bir sürede biteceği gibi bir öngörümüz var. O yüzden çevirmenleri de yormak istemiyorum. 6 yıl önce hepimiz öğrenciydik artık çoğumuz çalışıyor. O yüzden kendimizi zorlamadan ilerlemenin yollarını arıyoruz. Bu ekipten çıkan AC hariç tek bir yama var: Bioshock. Onu da Onur ile ikimiz yapmıştık. Onun haricinde bir şey düşünmedik, zaten yolda Origins varken böyle bir şeye girmek bizim için riskli olur.

Ben de gerçekten isterdim eski günlerdeki gibi devasa bir ekibimiz olsun istediğimiz her şeyi kısa sürede çevirelim falan ama maalesef hayatın gerçekleri farklı.

• Bağış butonu kesinlikle daha iyi bir tercih olur bence. Yarın bir gün bu firmadan kaynaklı sorunlar olursa vs. en azından size yansımaz hem.

• quote:

Maalesef. Bizim ekip sadece Assassin's Creed çevirmek için kurulmuş bir ekip. Şu anda Origins'e kadar henüz çevirmediğimiz iki Chronicles oyununu çevirip çevirmeyeceğimizi düşünüyoruz. Çünkü Origins'in çok büyük olacağı ve çevirisinin en azından bir 6 ay bir yıllık bir sürede biteceği gibi bir öngörümüz var. O yüzden çevirmenleri de yormak istemiyorum. 6 yıl önce hepimiz öğrenciydik artık çoğumuz çalışıyor. O yüzden kendimizi zorlamadan ilerlemenin yollarını arıyoruz. Bu ekipten çıkan AC hariç tek bir yama var: Bioshock. Onu da Onur ile ikimiz yapmıştık. Onun haricinde bir şey düşünmedik, zaten yolda Origins varken böyle bir şeye girmek bizim için riskli olur.

Ben de gerçekten isterdim eski günlerdeki gibi devasa bir ekibimiz olsun istediğimiz her şeyi kısa sürede çevirelim falan ama maalesef hayatın gerçekleri farklı.

Said hocam, daha önce sordum cevabını alamadım. Çevirilerin resmi olarak çıkma ihtimali nedir ?

Firmayla iletişim halinde olduğunuzu tahmin ediyorum.

Ayrıca bağış butonu olmalı.

• korkunç cinayetler kısmında durduruldu hatası alıyorum kafayı yiyeceğim .bir türlü çözemedim problemi . var mı önerisi tavsiyesi olan acaba
  • Hocam ubisoft resmi youtube hesabında origins'in trailer niteliğindeki videolarını sonuna TK kısaltmasını koyarak,(yaptıkları diğer diller için de ayrı veriyorlar zaten)türkçe altyazısı videoya gömülü olarak vermeye başladı son günlerde. bu konu ile alakalı bir katkınız var mı? Buradan birşeyler ümit edelim mi? çünkü diğer oyunlarında böyle bir şey yapmadılar ve bu durum sadece origins'e özgü. bu yüzden ister istemez insan umutlanıyor.
  • ben bir şey sormak istiyorum bu AC Oyunun dil dosyası açılıyor arkadaşlar başarıyor ben bir şey duymuştum A.C oyunlarının dil dosyasını sadece biz açabiliyoruz diye duydum doğrumu
    bu tooll sadece bizde mi var birde diğer wach dogs oyunun dil dosyası neden açılmıyor ? cevaplarsanız sevinirim
  • Hocam merhaba. Yama ilk çıktığı zaman indirmiştim envantere girildiğinde oyundan atma sorunu var biliyorsunuz onun için animusprojesi sitenizden güncel olan yamayı indirdim fakat bu da "DataPc.forge dosyası bulunamadı veya uyumlu değil" uyarısı veriyor. Ne yapabilirim ?
  • Neo_123 kullanıcısına yanıt
    Önceden Türkçe yama yüklü ise kaldır, ardından steam veya uplay üzerinden ise doğrulama yap.

İşlem bitince animusprojesi.com sitesinden güncel yamayı indir ve kur. Sorunsuz olarak kurulacak ve Türkçe aktif olacak.

• bu ekip ac origins'i çevirecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okazaki

Önceden Türkçe yama yüklü ise kaldır, ardından steam veya uplay üzerinden ise doğrulama yap.

İşlem bitince animusprojesi.com sitesinden güncel yamayı indir ve kur. Sorunsuz olarak kurulacak ve Türkçe aktif olacak.

DataPc.forge dosyası aracılığı ile kurmuştum ben yamayı.İlk yayınlandığı zaman öyleydi. Çözüm oyunun 1.5 update'ni yeniden kurdum böylece sıfırlanmış oldu ve güncel yamayı kurabildim. :)
  • quote:

çalışmalarınız için teşekkürler ubisoft youtube ve alt yazı ekledi sizce türkçe gelme ihtimali varmı ?
  • Ne kadar arasam da çözüm bulamadım yetkili bir arkadaş şu eski Assasin's Creed oyunlarının yamalarını tekrar bir gözden geçirebilir mi.Oyunları orjinal aldık türkçe yama olmuyor Allah'ın sevgili kulu çıkıp şu sorunu çözebilir mi.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.