Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE TÜRKÇE YAMA (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.400
Cevap
32
Favori
114.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa608

Assassins Creed bir sene ara vercekmiş galiba o arada önceki oyunların dlclerine el atarsınız inşalllah :D (Bioshock 2 sözün var Said reyiz :D)

En ideali uç senede bir cikmasi hersene ayni sey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşüncene saygı duyuyorum ama bence senede bir çıkan oyun için gayet güzel işler çıkarıyorlar. ülkemizde son iki senedir bi ubisoft kötüleme trendi çıktı unityde teknik hatalar yüzünden tökezlemiş olabilir ama ellerinden geldiğince düzeltmeye çalıştılar (düzgün bir oyun çıkmış olsa bile benim için en kötü assassins creed oyunu oldu hikayesi olsun arno karakteri olsun. ya aşk hikayesi bu hani kardeşlik ?? neyse ) kullandıkları yeni oyun motoru istedikleri gibi çalışmadı. Düzeltme ihtimalleri olsa bile çalışanların bunu belirli bir sürede çıkarmaları gerekti çünkü planlanmış şekilde ilerliyor, çalışanların yapabilecek birşeyleri yoktu. Yeni nesilde birçok firma sorunlu oyun çıkardı ama sadece ubisoftu üstüne gidildi çünkü günah keçisi seçildi. Aynı şey olayına hem katılıyorum hem katılmıyorum ama ellerinden geldiğince değişiklikler yapıyor adamlar tek bi konsept üzerinden gidiyorlar yapabilecekleri birşey yok, çok değişiklikler yapsalar bu seferde bu oyun assassins creed olmamış diye eleştri alınacak sonuçta ben gibi bu serinin belirli kitlesi var. Oyundaki o gizem hissiyatı kalktı senelik bi oyun haline geldiği için o yüzden herşey aynı geliyor. "Assassins Creed" adı artık belirli bir ün kazandığı için senelik belirli gelirleride oluyor bu gelirler sayesinde bir çok yapmak istedikleri oyunları yapıyorlar. Oyun yapmak bence kolay birşey değil çalışanlarından harici seslendirenlere aktörlere vs para veriyorlar. Benim gözümde Ubisoft firması çok çalışkan bi firma hersene bir kaçtane çeşit çeşit oyun çıkarıyorlar. Türkiyedeki birçok kişide bu firmayı paragöz bir firma olarak görüyor olabilir oda onların düşünce şekli saygı duyarım ama bence emeklerinin bi karşılığı olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa608 -- 6 Ocak 2016; 17:55:18 >

• quote:

Düşüncene saygı duyuyorum ama bence senede bir çıkan oyun için gayet güzel işler çıkarıyorlar. ülkemizde son iki senedir bi ubisoft kötüleme trendi çıktı unityde teknik hatalar yüzünden tökezlemiş olabilir ama ellerinden geldiğince düzeltmeye çalıştılar (düzgün bir oyun çıkmış olsa bile benim için en kötü assassins creed oyunu oldu hikayesi olsun arno karakteri olsun. ya aşk hikayesi bu hani kardeşlik ?? neyse ) kullandıkları yeni oyun motoru istedikleri gibi çalışmadı. Düzeltme ihtimalleri olsa bile çalışanların bunu belirli bir sürede çıkarmaları gerekti çünkü planlanmış şekilde ilerliyor, çalışanların yapabilecek birşeyleri yoktu. Yeni nesilde birçok firma sorunlu oyun çıkardı ama sadece ubisoftu üstüne gidildi çünkü günah keçisi seçildi. Aynı şey olayına hem katılıyorum hem katılmıyorum ama ellerinden geldiğince değişiklikler yapıyor adamlar tek bi konsept üzerinden gidiyorlar yapabilecekleri birşey yok, çok değişiklikler yapsalar bu seferde bu oyun assassins creed olmamış diye eleştri alınacak sonuçta ben gibi bu serinin belirli kitlesi var. Oyundaki o gizem hissiyatı kalktı senelik bi oyun haline geldiği için o yüzden herşey aynı geliyor. "Assassins Creed" adı artık belirli bir ün kazandığı için senelik belirli gelirleride oluyor bu gelirler sayesinde bir çok yapmak istedikleri oyunları yapıyorlar. Oyun yapmak bence kolay birşey değil çalışanlarından harici seslendirenlere aktörlere vs para veriyorlar. Benim gözümde Ubisoft firması çok çalışkan bi firma hersene bir kaçtane çeşit çeşit oyun çıkarıyorlar. Türkiyedeki birçok kişide bu firmayı paragöz bir firma olarak görüyor olabilir oda onların düşünce şekli saygı duyarım ama bence emeklerinin bi karşılığı olmalı.

Yorumun için tesekkur ederim
    Yalniz birsey dikkatini cekmedimi mesela bir GTA 4 ile GTA 5 arasındaki farki anlayabiliyoruz ancak bir unity ile sydincate arasında sadece şehir karakter hikâye farki geri hepsi ayni oyun artik tekduze olmaya basladi farkliligi ortaya koyamiyorlar
    Bu seri ile oyun dunyasinin bir numarasi olabilirlerdi ancak bunu ellerinin tersiyle ittiler
    Oyunda tarih kavrami çok hizli islendi halbuki assassins creed oyunu yakincag ile alakali degil olamazda daima eski caglarda gecmeliydi fransiz ihtilaline tamamda bir karayiplerin sanayi inkilabinin suikastcilikle uzaktan yakindan alakasi yok
    Bakalim bundan sonra hangi tarihi konu edinirler birinci dunya savasi olursa sasirmam

• Yanlış anlaşılmıyım baştan diyorumda GTA5 çok güzel bi oyun single bitirtim canım isterse tekrar oynayıp tekrar bitirebileceğim bir seri ama GTA4 ile GTA5 in çok benzer yanları var oyun motoru aynı sadece biraz geliştirilmiş hali. Aynı gelme sebebi dediğim gibi biri bir sene diğeri ise 5 sene aralıkla çıkmış oyun arada illaki seneden kaynaklanan bi kalite farklı olucak ama asıl olay özlem denilen şey birine özlem duyup oynuyorsun diğerini isi daha geçen sene oynamıştın. Sen ve bu serinin kaliteli olarak 3-4 senede bir çıkmasını isteyenleri anlıyorum ama herifler bunu senelik bir oyuna haline getirmeyi daha mantıklı buldular onların yılın oyunu seçilme gibi çabası olmadığını düşünüyorum daha çok üretim yapmaya çalıştıklarını düşünüyorum başka oyunlar gibi senelik oyun diye de sallamıyor oyunu birşeyler deniyorlar çabalıyorlar benim gözümde. "1 senede neler verebilirz oynuyanlara diye" dizimsi hal aldı bunu beğenen çok kitle var beğenmeyen olduğu kadar iki tarafıda anlıyorum.Bir taraf film tadında olsun istiyor kaliteli ve güzel, çünkü senoryoyu beğendiler buna musait bir tarafta dizi tadı bize yetiyor güzel ilerliyor diyor olay bu. Bu arada Tarih kavramı dediğin olaya çok katılıyorum eski çağlardan devam etmeleri gerekiyordu bencede. bir söylenti var müjde olabilir bizim için bir dahaki seri mısırda geçebilirmiş ve olayların başlagıcını anlatıcaklar baya eski çağlara dönücekmişiz diyorlar. Hayırlısı diyoruz

• quote:

Yanlış anlaşılmıyım baştan diyorumda GTA5 çok güzel bi oyun single bitirtim canım isterse tekrar oynayıp tekrar bitirebileceğim bir seri ama GTA4 ile GTA5 in çok benzer yanları var oyun motoru aynı sadece biraz geliştirilmiş hali. Aynı gelme sebebi dediğim gibi biri bir sene diğeri ise 5 sene aralıkla çıkmış oyun arada illaki seneden kaynaklanan bi kalite farklı olucak ama asıl olay özlem denilen şey birine özlem duyup oynuyorsun diğerini isi daha geçen sene oynamıştın. Sen ve bu serinin kaliteli olarak 3-4 senede bir çıkmasını isteyenleri anlıyorum ama herifler bunu senelik bir oyuna haline getirmeyi daha mantıklı buldular onların yılın oyunu seçilme gibi çabası olmadığını düşünüyorum daha çok üretim yapmaya çalıştıklarını düşünüyorum başka oyunlar gibi senelik oyun diye de sallamıyor oyunu birşeyler deniyorlar çabalıyorlar benim gözümde. "1 senede neler verebilirz oynuyanlara diye" dizimsi hal aldı bunu beğenen çok kitle var beğenmeyen olduğu kadar iki tarafıda anlıyorum.Bir taraf film tadında olsun istiyor kaliteli ve güzel, çünkü senoryoyu beğendiler buna musait bir tarafta dizi tadı bize yetiyor güzel ilerliyor diyor olay bu. Bu arada Tarih kavramı dediğin olaya çok katılıyorum eski çağlardan devam etmeleri gerekiyordu bencede. bir söylenti var müjde olabilir bizim için bir dahaki seri mısırda geçebilirmiş ve olayların başlagıcını anlatıcaklar baya eski çağlara dönücekmişiz diyorlar. Hayırlısı diyoruz

Hocam hanı demek istedigim birsey cikariyorsan bir oncekiyle aradaki farki hissettirmeleri gerek
    Assassins creed oyuncularinin bir cogucogu bu durumdan şikayetci ayniayni şekilde call of dutyde mesela senecikiyor artik oyuncular serilerin ilk hallerine ozlem duymaya basladi hersene cikarinca farki yaratamiyorlar oyuncularda surekli aynı şeyi oynamaktan bikiyor
    Senelik cikan oyunlardan bi sizi memnun gordum ve hayretler içerisinde kaldım :)

• Ben buna iyi birşey demiyorum tabiki aynı hissetiriyor ama oynatıyorda kendini bi sizi memnun gördüm demişsin ama %100 memnunum demiyorum ama o kadar ezilecek kadar birşey değil bu diye düşünüyorum düşündüğün gibi o kadar sevilmese bu kadar satılmaz. daha önceki yorumlarımda da dediğim gibi farkı o kadar hissetirememeleri normal yakın bi zamanda çıkarıyorlar oyunu. hayret edicek bişey yok benim gibi düşünen çok kişi vardır. :D zaten düşünmeseler böyle bu kadar satılmaz dediğim gibi bırakırlar seriyi sizin dediğiniz sisteme yönelirler 3-4 senede çıkarırlar
  • quote:

Ben buna iyi birşey demiyorum tabiki aynı hissetiriyor ama oynatıyorda kendini bi sizi memnun gördüm demişsin ama %100 memnunum demiyorum ama o kadar ezilecek kadar birşey değil bu diye düşünüyorum düşündüğün gibi o kadar sevilmese bu kadar satılmaz. daha önceki yorumlarımda da dediğim gibi farkı o kadar hissetirememeleri normal yakın bi zamanda çıkarıyorlar oyunu. hayret edicek bişey yok benim gibi düşünen çok kişi vardır. :D zaten düşünmeseler böyle bu kadar satılmaz dediğim gibi bırakırlar seriyi sizin dediğiniz sisteme yönelirler 3-4 senede çıkarırlar

Neyseki hocam bu sene assassins creed cikmicak oyun haber sitesinde okudum 2017 de cikip antik misir yada antik yunanda gecmesi bekleniyormus işte ubisoft sonunda doğru yolu buldu bu sure iki yıl degilde 3 yada 4 yil olmaliydi kendisine gelebilmesi icin yine bu da guzel bir haber :)

• kolay gelsin sizde olmasaniz ubisoft turkiyede is yapamicak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir AC hayranı olarak yaptığınız çevirileri gerçekten çok beğeniyorum ama allah rızası için şu AC 3 VE 4 deki tr yaması olmayan dlc leri de çevirseniz gerçekten çok güzel olacak tr yaması olmadığı için inanın oynayasım gelmiyor ama gerçekten de oynamak istiyorum o dlc leride.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Bir AC hayranı olarak yaptığınız çevirileri gerçekten çok beğeniyorum ama allah rızası için şu AC 3 VE 4 deki tr yaması olmayan dlc leri de çevirseniz gerçekten çok güzel olacak tr yaması olmadığı için inanın oynayasım gelmiyor ama gerçekten de oynamak istiyorum o dlc leride.

Hocam nasıl gidiyor yama çalışmaların? yetişecek mi 15 tatile? kolay gelsin iyi çalışmalar.
  • Toplam yüzde %25 olarak güncellendi. Üniversiteler tatile girdiği için hızlanacağımızı düşünüyoruz önümüzdeki iki ay boyunca. Bundan biraz daha hızlı gidecektir ama dediğim gibi oyun bu zamana kadar çıkmış en büyük AC oyunu. Karşılaştıma yapacak olursak, AC2 ve Brotherhood'un toplamından daha fazla metin içeriyor. Bir de anladığım kadarıyla DLC metinleri de içinde bulunuyor yani biz aynı zamanda DLC'yi çeviriyoruz sanırım. Bittiğinde anlarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 9 Ocak 2016; 18:16:08 >
  • Güncelleme için teşekkürler Said abi sen ve ekibinin çevireleri olmadan AC oyunlarının keyfi tam çıkmıyor
  • Tahminen hangi ay gibi çıkar mart nisan felan mı
  • heyecanla bekliyoruz
  • Assassins creed serisi benim için 3den sonra bitmişti ama bu oyun iyi yorumlar alınca başlasammı bilemedim bi hele türkçe yaması çıksın kolay gelsin
  • önceki oyun gibi bu oyunda 5 para etmez. ama ekibe helal olsun gerçekten işini hakkıyla yapan kişiler önceki çeviriyle kendilerini kanıtladılar. bu yamanın da kısa sürede çıkacağına inanıyorum. bu oyunu oynamıycam ama oynayacak arkadaşlar adına sevindim.
  • Valla adam işin hakkını veriyor Adamları zorlamayın bırakın rahat rahat olsun acele işe şeytan karışır biladerlerimmmm

• Sayenizde bütün Ac oyunlarını türkçe şekiyle oynadık İyiki varsınız
  • Yorumlarınız için teşekkür ederiz arkadaşlar, çevirimiz son hızla devam ediyor ama oyun çok büyük olduğu için sık sık güncelleme yapamıyoruz.
  • Siz adamın dibisiniz sizin canınız sağolsun yeter :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.