Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE TÜRKÇE YAMA (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.399
Cevap
32
Favori
114.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BloodyQinQ

quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

quote:

Orijinalden alıntı: asau

Çok iyi İngilizce bilenlerin bir oyun için başkaları için neden çeviri yaparlar, bunun ardındaki motivasyon nedir? sadaka kültürü bu ülkede bu kadar gelişmiş mi? Hayır, şunun için sordum, ben de yardım etmek isterim de, çeviri yapmaya heveslenecek bir motivasyon bulamıyorum da ondan dedim?!

Bu isi 2011'den beri yapiyorum. Aldigim en guzel sorulardan biri bu oldu. Cunku insanlar genelde bize sanki bize para veriyorlar da bu isi yapmak zorundaymisiz gibi davraniyor.

Cevabi ise bu isi eglenceli bulmamiz. Bir cesit hobi. O yuzden sadece sevdigimiz oyunlari ceviriyoruz ve kendimizi germeden calisiyoruz. Yoksa bu is yurumez. Asil motivasyonumuz insanlara yardimci olmak degil. O ikinci olanda bizim icin. Biz sadece bunu yaparken eglendigimuz icin yapiyoruz. Yoksa kimse dediginiz gibi sirf birilerine yardimci olayim diye bu kadar buyuk islere gonullu olarak girmez.

Aha buldum seni sen assassin's creed revelations ı çeviren adamsın

oyun korsanda çalışmıyordu aylarca uğraştım yapamadım gittim orjinal almak zorunda kaldım

sonra bi yolunu falan buldular korsanda türkçe oynamanın boşu boşuna param gitti

az küfür yemedin benden ne zaman bi yama yüklesem ve senin adın o yamanın içinde geçse acaba korsanda çalışmazmı lan diye korkuyorum az bedduamı almadın iki yakan bi araya gelmesin lan

hele bi korsanda çalışmasın...

İyi güldürdün eyvallah.

Adam hem oyunu korsan indiriyor sonra suçu yamayı yapana atıyor, az bedduamı yemedin diyor

Oyunu yapana az saygın olsa korsan indirmezsin zaten. Yama konusunda said reyize laf söyletmem kusura bakma. Eski oyunları ben de korsan indirdim seri çok hoşuma gitti, bu oyunu sırf seriye saygımdan ubisoft'u destekleyebilmek için satın aldım, bundan sonra da orijinal alırım. Korsan oyunda yama çalışmadı diye kimseyi suçlama hakkın yok once kendini sorgula arkadaşım. Hadi iyi eğlenceler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asau

Çok iyi İngilizce bilenlerin bir oyun için başkaları için neden çeviri yaparlar, bunun ardındaki motivasyon nedir? sadaka kültürü bu ülkede bu kadar gelişmiş mi? Hayır, şunun için sordum, ben de yardım etmek isterim de, çeviri yapmaya heveslenecek bir motivasyon bulamıyorum da ondan dedim?!

Bu isi 2011'den beri yapiyorum. Aldigim en guzel sorulardan biri bu oldu. Cunku insanlar genelde bize sanki bize para veriyorlar da bu isi yapmak zorundaymisiz gibi davraniyor.

Cevabi ise bu isi eglenceli bulmamiz. Bir cesit hobi. O yuzden sadece sevdigimiz oyunlari ceviriyoruz ve kendimizi germeden calisiyoruz. Yoksa bu is yurumez. Asil motivasyonumuz insanlara yardimci olmak degil. O ikinci olanda bizim icin. Biz sadece bunu yaparken eglendigimuz icin yapiyoruz. Yoksa kimse dediginiz gibi sirf birilerine yardimci olayim diye bu kadar buyuk islere gonullu olarak girmez.

Aha buldum seni sen assassin's creed revelations ı çeviren adamsın

oyun korsanda çalışmıyordu aylarca uğraştım yapamadım gittim orjinal almak zorunda kaldım

sonra bi yolunu falan buldular korsanda türkçe oynamanın boşu boşuna param gitti

az küfür yemedin benden ne zaman bi yama yüklesem ve senin adın o yamanın içinde geçse acaba korsanda çalışmazmı lan diye korkuyorum az bedduamı almadın iki yakan bi araya gelmesin lan

hele bi korsanda çalışmasın...

İyi güldürdün eyvallah.

Adam hem oyunu korsan indiriyor sonra suçu yamayı yapana atıyor, az bedduamı yemedin diyor

Oyunu yapana az saygın olsa korsan indirmezsin zaten. Yama konusunda said reyize laf söyletmem kusura bakma. Eski oyunları ben de korsan indirdim seri çok hoşuma gitti, bu oyunu sırf seriye saygımdan ubisoft'u destekleyebilmek için satın aldım, bundan sonra da orijinal alırım. Korsan oyunda yama çalışmadı diye kimseyi suçlama hakkın yok once kendini sorgula arkadaşım. Hadi iyi eğlenceler

Böyle bir oyuna 179 tl vermemi bekliyorsan çok beklersin kardeş

dostum afedersinde g**üme giyecek donum yok 179 tl ne demek biliyor musun sen

çocukların açlıktan öldüğü bir dünyada yaşıyoruz 40 tl değil 50 tl değil 179 tl lan

1 ekmek parası bulamayan insanlar var

fakirliği çok iyi yaşamış biri olarak söylüyorum bunları param olsa neyse alana lafım yok ama ben alamam kardeş kusura bakılmasın

• ASSASSIN'S CREED SYNDICATE TÜRKÇE YAMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xX.3B.Xx -- 1 Nisan 2016; 15:30:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE TÜRKÇE YAMA

Bu yamada diğerleri gibi iptal edilecek %60 da falan değil boşuna yağcılık yapmayın kandırıyorlar sizi

• quote:

quote:

Bu yamada diğerleri gibi iptal edilecek %60 da falan değil boşuna yağcılık yapmayın kandırıyorlar sizi

Kardeşim ben o resimde ciddiyim bu forumu terket, daha yeni kaydolmuşsun hiç kimse hakkında hiçbir fikrin yok, zikrin de olmasın.
    Önceki tüm AC oyunlarını ve daha birçok oyunu türkçe yama çıkarmış bi adam hakkında sözlerine dikkat et ve trollüğü bırak artık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kardeşim ben o resimde ciddiyim bu forumu terket, daha yeni kaydolmuşsun hiç kimse hakkında hiçbir fikrin yok, zikrin de olmasın.
    Önceki tüm AC oyunlarını ve daha birçok oyunu türkçe yama çıkarmış bi adam hakkında sözlerine dikkat et ve trollüğü bırak artık.

Madem bu kadar istiyorsun gitmemi bir iddiaya girelim bu yamanın yarıda bırakı1lacağına kesinlikle eminim

eğer yama tamamlanırsa forumu bırakacağım ama yarıda kalırsa sen bırakacaksın kabul ediyor musun

Yamanın çıkmasını bekleme, bu adamın yapmış olduğu önceki türkçe yamaları ve o türkçe yamaları tek başına kaç ayda tamamlamış onları bi araştırıp gör, vakit kaybetme forumu bırakmak için.

• Ben kabul ediyorum

Ek olarak oyunu g2a gibi sitelerde 50 lira civarında bulabilirsin. Ben 60 liraya aldım. 179 lira falan vermene gerek yok yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam iptal falan oldu galiba %60 tan %90 olması bu kadar uzunmu sürüyo cidden witcher 3 tr yaması bile geldi
  • Bu ekipteki insanların sadece bu proje ile uğraşmadığını 23 Studios ile bir sürü resmi projede de aynı anda çalıştığını göz önünde bulundurmanız gerekiyor.
    Boş vakitleri çok olmadığı gibi tüm boş vakitlerini de bu yamaya vermiyorlar ama size resmi dil desteği kalitesinde bir çeviri sunuyorlar.
    AC'nin mobil oyununun resmi çevirisini de biz yaptık.

O yüzden bazı arkadaşlara rezil olmamaları için ölçülü konuşmalarını tavsiye ediyorum.

Bu arada çeviri durumu %80 olarak güncellendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 1 Nisan 2016; 23:12:14 >
  • Kolay gelsin elinize sağlık.
    Half-Life 2 den tutunda Doom3'e,oradan Tomb Raier'dan Far Cry 1-2-3 e kadar (sayamadığım diğer oyunları) ve bu seriyi bizlere Türkçe olarak anlayarak oynamamızı sağlayan tüm dostlara teşekkür ederim-teşekkür ederiz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Madem bu kadar istiyorsun gitmemi bir iddiaya girelim bu yamanın yarıda bırakı1lacağına kesinlikle eminim

eğer yama tamamlanırsa forumu bırakacağım ama yarıda kalırsa sen bırakacaksın kabul ediyor musun

Bak birader sen şimdiden tası tarağı toplayıp taşınma hazırlıklarına başla.Çünkü said'i tanırım,ta ki 2010 yılından bu yana oyunçeviri den beri.Kendisinin yönetici olduğu yamalar her zaman çıkmıştır.Ha bu biraz gecikebilir o ayrı bir konu.Sonuçta çeviren arkadaşlar gönüllü olarak yapıyorlar bu işi.Yani vakit buldukça.Said ayrıca birkaç senedir profosyonel olarak 23 studios çeviri firmasında çalışıyor,zaman ayırabildikleri kadar yamanın ilerlemesi değişiyor.
    O yüzden sana hayırlı,kazasız belasız iyi yolculuklar dilerim.

• Kolay gelsin said hocam.Acaba dlcleride çeviriyormusunuz ? karındeşen jack falan ?
    |
  • quote:

Bu ekipteki insanların sadece bu proje ile uğraşmadığını 23 Studios ile bir sürü resmi projede de aynı anda çalıştığını göz önünde bulundurmanız gerekiyor.
    Boş vakitleri çok olmadığı gibi tüm boş vakitlerini de bu yamaya vermiyorlar ama size resmi dil desteği kalitesinde bir çeviri sunuyorlar.
    AC'nin mobil oyununun resmi çevirisini de biz yaptık.

O yüzden bazı arkadaşlara rezil olmamaları için ölçülü konuşmalarını tavsiye ediyorum.

Bu arada çeviri durumu %80 olarak güncellendi.

Ne zaman bu forumda çeviri projeleri sonlanmaya yakınlaşsa, birtakım troller konuları kirletmeye başlar oldu. İşin üzücü tarafı da ortaya konulan bunca emekten sonra yüzsüz bir şekilde bu yamaları indirmeleri olsa gerek. Yaptığınız resmi çevirilerin yanında yılmadan böyle gönüllü olarak projelere katılmanız da ayrıca takdire şayan zaten. Unutmayın ki siz suyun üzerinde bile yürüseniz "Heheh, şunlara bak yüzme bilmiyorlar ki" diyecek insanlar çıkar. Bu yüzden canınızı sıkmayın. İyi çalışmalar. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yanlış anlamada donun bile yoksa bu oyunu oynatacak sistemi nerden aldın aklıma birşeyler geliyorda yazarsam şimdi ayıp kaçar :) Bu arada bu forumda korsan kullanımını desteleyecek insanlar biraz zor bulursun en iyisi sen git torrent sitelerinde takıl :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perseus4EveR

Yanlış anlamada donun bile yoksa bu oyunu oynatacak sistemi nerden aldın aklıma birşeyler geliyorda yazarsam şimdi ayıp kaçar :) Bu arada bu forumda korsan kullanımını desteleyecek insanlar biraz zor bulursun en iyisi sen git torrent sitelerinde takıl :)

doğru donum bile yok ama allaha şükür acs yi ultra-high ayarlarda 60 fps üstünde oynatacak bir sistemim var

o aklına gelen şeyler doğru ama bu zahmete benim yerime bir başkası girdi
  • %90 da güncellenecek denildi,sırf konu ile ilgili ''iptal olacak,yama çıkmayacak'' gibi birtakım yorumlar yapıldı.Said Bey de bunların önüne geçmek için %80 olarak güncellemiş.Herkesin kendi görüşü.Fakat Said Bey'in şuana kadar projesini yürüttüğü her yama yayınlandı.(Erken olur geç olur,sonuca bakın)
    Kaldı ki bu insanlar yama yapmak zorunda değil.Said Bey konu ile ilgili bir yorum yazmıştı.Asıl amaç hobi,yardımseverlik ikinci planda diye.Yani bu işi gönüllü olarak yapan insanlara destek olmak yerine heveslerini kırmaya çalışmayın.Bu insanlar bu projeleri başlatmasa Türkçe Assassin's Creed oyunu (Başkası çıkarmadıkça) olmazdı.Oyunların fiyatına gelince elbetteki ülkemizde oyunlar şuan pahalı,fakat bunu bahane ederek orjinal olmayan oyuna yönelmekte doğru değil.Yapımcılar bu tip oyunları geliştirebilmek için yüzlerce,binlerce çalışanla aylarını hatta yıllarını veriyorlar ,lütfen emeklerinin karşılığını oyunu satın alarak verin,maddi durumunuz yeterli değilse oyunun fiyatının düşmesini bekleyin.İlk çıktığında 100 liranın üzerine olan Assassin's Creed Unity,Assassin's Creed Syndicate oyununun çıkmasıyla fiyatı düştü ve geçenlerde Steam de 30 ya da 40 lira arasındaki bir fiyatla satıldı.

Assassin's Creed Syndicate Türkçe yaması için başarılar...

• serkandogan123 kullanıcısına yanıt
    Orada bahsettiğim çeviriler gönüllü yapılan gayriresmi yamalar değil. Bkz: 23studios.org |https://www.linkedin.com/in/saidsurucu
  • Az yapılan işe saygı gösterin, sonuçta emek veriyorlar ama geç ama erken çıkıyor sonuçta, çevirmeyede mecbur değiller,geç buluyorsanız gayret edip ingilizce öğrenin emeği geçen herkese teşekkürler.
  • Allah Kolaylık Versin %20 Kalmış :)
  • 40 yaşında biri olarak söylüyorum yaptığınız takdir edilecek bir iş. Sadece bazı ergenler yaşı gereği sabırsız davranabilirler. O zaman bazı tepkileri ayarsız olabiliyor. Böyle söylemler sizleri etkilemesin. Şimdiden başarılar...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.