Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED ROGUE TÜRKÇE YAMA (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
12
Favori
43.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah razı olsun bütün çevirmen arkadaşlardan,sayenizde AC serisini tüm detayları,senaryosu ve en önemlisi de oyunu anlayarak oynama şansını buluyoruz sayenizde.Emeğinize Sağlık. :)
  • Bütün çevirmen arkadaşlara teşekkür ediyorum ellerinize sağlık helal olsun şimdi sıra said ustada seni bekliyoruz :D
  • SAID SURUCU RULES!!!

Sonsuz teşekkürler abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamsınız kardeş.. kralsınız.
  • Emeğinize sağlık
  • Bu çevirileri hiçbir ücret almadan yaptığınız için sonsuz teşekkürler. Fakat keşke Assassın's Creed Freedom Cry oyununu da çevirseydiniz.Benden daha iyi bildiğinize eminim,Fakat Rogue ve Freedom Cry birbirleriyle bağlantılı oyunlar.Rogue çevirisinin bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum iyi çalışmalar,umarım en kısa zamanda biter...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiGeRR Gx

Bu çevirileri hiçbir ücret almadan yaptığınız için sonsuz teşekkürler. Fakat keşke Assassın's Creed Freedom Cry oyununu da çevirseydiniz.Benden daha iyi bildiğinize eminim,Fakat Rogue ve Freedom Cry birbirleriyle bağlantılı oyunlar.Rogue çevirisinin bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum iyi çalışmalar,umarım en kısa zamanda biter...

Sırayla hepsini çevireceğiz. Şu an en güncel olanlardan başladık. Rogue ve Chronicles China bitince diğer DLC'lere de sıra gelecektir elbette.
  • Sırf bu yama için 2 aydır oyun kurulu açmadım daha. Elinize sağlık :)
  • inşallah çarşambaya kadar çıkar

• Arkadaşlar, haftaiçi hem okulum hem stajım var o yüzden haftaiçi teste çok vakit ayıramıyorum. Cumartesi, Pazar bitirmeye çalışacağım. Zaten ekip arkadaşlarım güzel bir çalışma çıkarmış ortaya. Oyunun ilk 2 saatini oynayıp çevirileri düzenledim. Genel olarak yaptığım şey hızlı geçtiği için okunamayan altyazıları kısaltmak oluyor. Zaten o konuda çevirmen arkadaşlarımızın yapabileceği hiçbir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 27 Nisan 2015; 23:53:14 >
  • diğer sitelerdeki yamaların durumunu gördükçe sizi ayakta alkışlamak gerekiyor açıkçası
  • Said bey mesajı daha dün atmama rağmen ertesi gün cevaplamanız,bu işi severek ve önemseyerek yaptığınızı fazlasıyla gösteriyor.Dediğiniz gibi oyunu çıkışından 45 günlük süre zarfında çevirmeniz ayrı bir başarı ve her mesaja elinizden geldiğince cevap yazmanız ayrı bir nezaket...Assassın's Creed Rogue çevirisi bittikten sonra,Assassın's Creed Freedom Cry çevirisine başlayacağınızı ümit ediyor ve başarılarınızın artarak devamını diliyorum.
  • quote:

Bu çevirileri hiçbir ücret almadan yaptığınız için sonsuz teşekkürler. Fakat keşke Assassın's Creed Freedom Cry oyununu da çevirseydiniz.Benden daha iyi bildiğinize eminim,Fakat Rogue ve Freedom Cry birbirleriyle bağlantılı oyunlar.Rogue çevirisinin bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum iyi çalışmalar,umarım en kısa zamanda biter...

Kardeşim Sırf Merakımdan Bu Hesabı Açtım Ben Freedom Cry ı Bitirdim Ve Rogue İle Bağltantısı Olduğunu Söyledin Acaba Bu Bağlantıyı Söyleyebilirmisin Çünkü Oyunu Tam Olarak Oynamadım Nasıl Desem İncelemedim Sadece Görevlerini Yaptım O Kadar
  • SAKKAUST

Evet merakından dolayı üye olduysan Assassın's Creed oyununu seviyor olmalısın.Said beye gönderdiğim mesajda da belirttiğim gibi Assassın's Creed Rogue ve Assassın's Creed Freedom Cry birbirleriyle bağlantılı oyunlar bu bağlantıyı farkedebilmen için (oynadınmı bilmiyorum) Assassın's Creed 3 ve Assassın's Creed 4 oyunlarını bitirmen lazım.
    İlk olarak Assassın's Creed 4 oyunun ana karakteri Edward Kenway in yardımcısı olan Adewale karakteri, Assassın's Creed Rogue oyununda bulunuyor.Assassın's Creed 4 (1710-1720) li yıllarda geçiyordu
    Devam edecek olursak serinin en sevdiğim oyunu olan Assassın's Creed 3 (1754 ve 1783 yıllarında geçen oyun) te Connor'un eğitmeni Achilles'in gençliği ve babası Haytham Kenway'in hayat hikayesinin devamı Assassın's Creed Rogue oyununda.

Kısacası Assassın's Creed Rogue oyunu Assassın's Creed 4 ve Assassın's Creed 3 ün tam arasında(zaman olarak)geçen bir oyun.

Umarım seni bilgilendirmeyi başarmısımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiGeRR Gx -- 29 Nisan 2015; 1:13:51 >

• vay babov vay adamsınız
  • Efsane çevirmen Said sürücü
  • hadi ya çıksın artık her gün eve gelir gelmez ilk buraya bakıyorum çıkmışmı diye oyunu kuralı 1 ay oldu bekliyom
  • quote:

SAKKAUST

Evet merakından dolayı üye olduysan Assassın's Creed oyununu seviyor olmalısın.Said beye gönderdiğim mesajda da belirttiğim gibi Assassın's Creed Rogue ve Assassın's Creed Freedom Cry birbirleriyle bağlantılı oyunlar bu bağlantıyı farkedebilmen için (oynadınmı bilmiyorum) Assassın's Creed 3 ve Assassın's Creed 4 oyunlarını bitirmen lazım.
    İlk olarak Assassın's Creed 4 oyunun ana karakteri Edward Kenway in yardımcısı olan Adewale karakteri, Assassın's Creed Rogue oyununda bulunuyor.Assassın's Creed 4 (1710-1720) li yıllarda geçiyordu
    Devam edecek olursak serinin en sevdiğim oyunu olan Assassın's Creed 3 (1754 ve 1783 yıllarında geçen oyun) te Connor'un eğitmeni Achilles'in gençliği ve babası Haytham Kenway'in hayat hikayesinin devamı Assassın's Creed Rogue oyununda.

Kısacası Assassın's Creed Rogue oyunu Assassın's Creed 4 ve Assassın's Creed 3 ün tam arasında(zaman olarak)geçen bir oyun.

Umarım seni bilgilendirmeyi başarmısımdır.

Evet Dediğin Gibi Seviyorum Ve Bütün Bu Dediğin Oyunları Oynadım Sadece Kafama Takılan Şey Freedom Cry Bir Nesne vb. Şey İle İlgili Bişe Sanıyordum Ve Beni Bilgilendirdiğin İçin Kardeşim

• Bugünün tatil olmasını fırsat bilerek tekrardan teste başladım arkadaşlar. Ana senaryoda iki saat daha video çektim şimdi izleyerek düzeltmeler yapıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.