Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED ROGUE TÜRKÇE YAMA (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
12
Favori
43.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstad AC Freedom Cry arada kaynadı herhalde animusprojesi diye site açtınız ve tüm ac'lerde emeğiniz geçti ama bu oyunu unuttunuz herhalde bir hatırlatayım dedim hani yavana atılacak bir oyun değil, iyi çalışmalar...
  • Link Göremedim bi zahmet paylaşırmısınız
  • link i nasıl açabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Üstad AC Freedom Cry arada kaynadı herhalde animusprojesi diye site açtınız ve tüm ac'lerde emeğiniz geçti ama bu oyunu unuttunuz herhalde bir hatırlatayım dedim hani yavana atılacak bir oyun değil, iyi çalışmalar...

Zamanla hepsi olacak:)
  • ADMİN ben rogue olarak soylemiyorum genel olarak soyluyorum dosyalarınızı mediafire değilde baska seye yuleseniz daha iyi olur mediafire yasaklandi telekonimakisyon mune werio
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

quote:

Üstad AC Freedom Cry arada kaynadı herhalde animusprojesi diye site açtınız ve tüm ac'lerde emeğiniz geçti ama bu oyunu unuttunuz herhalde bir hatırlatayım dedim hani yavana atılacak bir oyun değil, iyi çalışmalar...

tüm dlc'ler çevirilecek mi serideki?Bazılarını teknik sorunlardan dolayı çevrilememişti diye hatırlıyorum ama artık mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

quote:

quote:

tüm dlc'ler çevirilecek mi serideki?Bazılarını teknik sorunlardan dolayı çevrilememişti diye hatırlıyorum ama artık mümkün mü?

Teknik sorunlari asmamiz artik mumkun gibi gorunuyor. Rogue bitsin bakacagiz duruma.

• Hocam kurumsal olarak Ubisoft'la çalışmayı düşünüyormusunuz ? onlardan gelen yada sizden giden teklif oluyormu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

quote:

quote:

Teknik sorunlari asmamiz artik mumkun gibi gorunuyor. Rogue bitsin bakacagiz duruma.

Ne kadar teşekkür etsek az sizlere, bu kadar insana yardımınız dokunuyor, Allah razı olsun hepinizden

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Hocam kurumsal olarak Ubisoft'la çalışmayı düşünüyormusunuz ? onlardan gelen yada sizden giden teklif oluyormu ?

23studios.org adresine gidin. About kismina tiklayin. Sayfanin en altina inin. Cevabi orada bulacaksiniz.

• quote:

quote:

Hocam kurumsal olarak Ubisoft'la çalışmayı düşünüyormusunuz ? onlardan gelen yada sizden giden teklif oluyormu ?

23studios.org adresine gidin. About kismina tiklayin. Sayfanin en altina inin. Cevabi orada bulacaksiniz.

23studios dediğiniz şey ne hocam? bundan sonra ubisoft oyunlarında türkçe dil seçeneği görebileceğiz mi demek oluyor bu?
  • quote:

quote:

Çalışmaya başladığınızı düşünüyorum. Yolunuz açık olsun.
  • Arkadaşlar, ben 23 Studios şirketinde 3 yıldır çevirmen olarak çalışmaktayım zaten. 23 Studios'un Ubisoft ile anlaşması var sitesinde gördüğünüz gibi. Bu şu demek: Ubisoft Türkçe desteği vermek istediği oyunlarda bizimle birlikte çalışıyor. Bundan sonra tüm Ubisoft oyunları Türkçe olacak demek değil bu. Mesela şu an sitenin Portfolio kısmına girerseniz Hungry Shark adında Ubisoft'a ait bir tablet oyununu çevirmiş olduğumuzu görürsünüz. İleride bir gün belki AC serisini de resmi olarak Türkçe desteğiyle görürüz. Bu tamamen Ubisoft'a kalmış bir şey. Ben zaten çalıştığım şirketin Ubisoft ile anlaşması olduğunu göstermek istedim sizi oraya yönlendirerek. Fakat hangi oyuna destek verecekleri konusundaki son karar tamamen Ubisoft'a ait. Benim onlarla iletişime geçmem gibi bir şey söz konusu değil.
  • Valla kardeşim şu emeklerinle çok güzel yerleri hakkediyorsun, allah gönlüne göre versin.

1-Rogueyi oynamak için seni bekliyoruz, durum nasıl acaba, bir ilerleme varmı.

2- unityde bulduğum notların filan altlarında senin düşüncelerinde vardı, güzel gırgır olmuştu. Roguedede böyle enstantaneler yapmanı, hatta daha fazla yorum katmanı bekliyorum.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esjberg

Valla kardeşim şu emeklerinle çok güzel yerleri hakkediyorsun, allah gönlüne göre versin.

1-Rogueyi oynamak için seni bekliyoruz, durum nasıl acaba, bir ilerleme varmı.

2- unityde bulduğum notların filan altlarında senin düşüncelerinde vardı, güzel gırgır olmuştu. Roguedede böyle enstantaneler yapmanı, hatta daha fazla yorum katmanı bekliyorum.

Kolay gelsin.

Sağolun. İlerleme var haftasonu güncelleme gelecek.

Onları ben yazmadım orijinalde var zaten. Veritabanını yazan karakterin fikirleri onlar ama sonuçta bizim çevirimiz olduğu için bir bakıma bizim fikrimiz de oluyor. Teşekkürler:)
  • Yüzde 40 olarak güncellendi.
  • quote:

Yüzde 40 olarak güncellendi.

Her projede olduğu gibi bunuda merakla bekliyorum. Umarım bi aksilikle karşılaşmazsınız iyi çalışmalar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyolburak58

Cahilliğime verin bilmediğimden soruyorumda 1 ayda %40 ilerleme biraz az değilmi?

Az mı? Siz bunu Telltale oyunu falan sandınız galiba. Bu oyunda Dan Brown'ın Da Vinci Şifresi kitabı kadar metin var.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 28 Mart 2015; 16:49:50 >
  • %40 mı olmus süper gidiyorsunuz ellerinize sağlık
  • Çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum ve tüm emek veren arkadaşlara çok çok kolay gelsin diyorum. Çok büyük bir iş başarıyorsunuz.

@saidsrc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanerSaydam -- 30 Mart 2015; 1:58:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.