Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED ROGUE TÜRKÇE YAMA (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
12
Favori
43.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • oyunu şuanda türkçe oynuyorum bence oyun en iyi AC konusuna sahip neden derseniz assasin ken templar oluyoruz
  • Türkçe Yama için Dataforge hatası veriyor. Versiyon 1.0.0 ile denedim 1.1.0 ile de denedim sonuç aynı çözüm önerisi olan var mı ?
  • Öncelikle teşekkürler,emeğinize sağlık...deluxe edition ile uyumlu mu acaba...
  • Yamayı yeni gördüm. Elinize sağlık.
  • konuyu yeniden hortlatmış gibi olacağım ama yama linkine tıkladığımda karşıma hiçbir şey gelmiyor beyaz ekrandan başka acaba link ölü mü ? Ölüyse yenileme şansınız var mı ?
  • Oyun kaç saat sürüyor beyler? Black flagden sonra mı çıktı bu oyun hikayelerle ilgisi var mı? Şuan unityi oynuyorum sırayı en son oyuna verecektim bu araya girdi gibi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt
    Unity'yi bitir, sonra bunu oyna ve sürprizlere açık ol.

Unity ile birlikte çıktı bu oyun eski konsollar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baddogan35 -- 6 Şubat 2017; 23:44:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Oyun kaç saat sürüyor beyler? Black flagden sonra mı çıktı bu oyun hikayelerle ilgisi var mı? Şuan unityi oynuyorum sırayı en son oyuna verecektim bu araya girdi gibi :)

Doğru sırada gidiyorsun.Unity-Rogue-Syndicate en ideali.Black Flag kadar uzun değil ama yeterince doyurucu,hatta ana görevler ve senaryosu çok daha başarılı.Hikayesi AC 3,Black Flag ve Unity'ye çok güzel yerlerden bağlanıyor.
  • Beyler unityi bitirdim dün fakat çok kısa geldi hikayesi yüzde 25 sadece senaryoyu oynadım şuan rogue iniyor akşama tr yamayıda kurmuş olurum. Bu oyunda unityden cok kısa sanırım :)

• Türkçe yama ile oyun şimdi bitirdim, emeği geçen herkese teşekkürler.

• 45 gün nedir ya. Keşke batmana de el atsanız

• teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.