Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başka bir siteden yamanız ortalığa saçılınca hemen tek dosya haline getirip yayınlıyosunuz demekki neymiş tek dosya halinde yayınlanabiliyomuş aylık abonelik almak gerekmiyomuş hadi diyelim aylık abonelik sistemine geçtiniz (ki bazı çeviri grupları çoktan geçti bile ama geçtikten sonra km takıyo onları ayrı mesele) diyelim ki ben aldım abonelik sisteminde oyunu oynuyorum fakat bi yakınımı hastaneye kaldırmam gerekti ve aylık aboneliği yenilemedim o zaman ne oalcak parassını verip satın aldığım oyunu, parasını verip satın aldığım yamayı çalışıp oyuna girebilmek için yeniden mi para vericem, çünkü insanların parası değerli parsından da daha fazla zamanı değerli bence en temizi şöyle bi şey yapın madem çalınmasını istemiyorsunuz ki hakkınız....sitenizin abone sayısı belli, her abonenin indirdiği dosyanın kodlarının içinde bir seri numarası olsun belli bi yerde böylece başka sitelere kim paylaşırsa onuda bulmuş olursunuz he hala daha programda ısrar ederseniz walla ingilizce oynar geçerim amannn

• quote:

Orijinalden alıntı: M.Shewki

Yamanıza para verip alırım sıkıntı yok ama abonelik alma diye insaları zorluyorsunuz bu atamamen saçmalığın daniskası işin cılkını çıkarmakta üstünüze yok tebrikler ... Abonelikte aldık diyelim peki ben bir süre sonra aboneliğimi yenilemzsem bu yamayı kullanamayacağım zdemek oluyor çünkü abonelik girişi yapmam gerektiğini belirtiyorsunuz ... yakınd akırılacaktır ki kırılmaza bile ben sırf inadına bunu kırmak için kendim bizat uğraşacağım ... ayrıca bu yamayı alan kişilerin PC sinden data çalmadığınıza dair bir önbilgi yayınlamaznız lazım kaynak kodlarla ... Standart Türk mantığını kullanıyorsunuz ve siz bu kafayla bir adım bile ilerleyemezsiniz ... Türk insanı neden başarısız sizin gibi paraya bağımlı insalar yüzünden bu ülke bir adım bile öteye gidemiyor ... oyunlarımı cracksiz bir şekilde para vererek oynadım ama sırf sizin yamanızı kırmak içinde uğraşacağım ...sadece bir insan yapısı başka bir şey değil ... ha bu arada PC ime ki anti ve firewall sizin kı.ç.ı kırık yamanız yüzünden kapanmayacak bunu da bilin ... Bu adamlara ciddi anlamda para verip alan insanlar acınacak haldesiniz... Gidin ingilizce öğrenin daha iyi ... Oyunda ki eng seviyesi en fazla B1 seviyesi .. öok rahat anlaşılacak bir seviyede ...
    Ben yıllardır bu ekibin yapmış olduğu yamaları kullanıyorum. Gerek abonelik ile gerek tek ödeme ile bir şekilde desteğimi de sağlıyorum sorunsuz kaliteli şekilde oyunlarımı da oynuyorum. Tek bir sorun dahi yaşamadım. Bundan sonra da yaşamayacağım bundan da eminim. Sadece ben değil yüzlerce kişi de emin olun benim gibi düşünüyordur. Siz sırf insanları kötülemek adına bir yerden vurmak adına şu şekilde şeyler söylüyorsunuz.

''peki ben bir süre sonra aboneliğimi yenilemzsem bu yamayı kullanamayacağım zdemek oluyor çünkü abonelik girişi yapmam gerektiğini belirtiyorsunuz ''

'' yamayı alan kişilerin PC sinden data çalmadığınıza dair bir önbilgi yayınlamaznız lazım kaynak kodlarla ''

Yalan yanlış şeyler söylemenize gerek yok. Örnek olarak. 1 kez abonelik alıp o yamayı satın aldıktan sonra bir daha kullanmama gibi bir durumunuz söz konusu değil bu sorunu daha önce yaşayan 1 kişi bile olmadı siz o kadar insanın verdiği emeği saçma sapan söylemler ile karalama hakkına sahip değilsiniz. Güvenmiyorsanız almazsınız. Kalkıp kendi kafanızda kurduğunuz ithamları gerçekmiş gibi bu insanların üzerine yıkamazsınız. Özetle yapılan işi işleyiş sistemini beğenmiyorsanız güveniniz yoksa dediğiniz gibi almazsınız kendi halinizde oynarsınız. Fakat gelip burada bunca insanın memnun olduğu desteklediği işi kalkıp ileri geri konuşup kötüleyemezsiniz haddinize değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: cybrtrk

başka bir siteden yamanız ortalığa saçılınca hemen tek dosya haline getirip yayınlıyosunuz demekki neymiş tek dosya halinde yayınlanabiliyomuş aylık abonelik almak gerekmiyomuş hadi diyelim aylık abonelik sistemine geçtiniz (ki bazı çeviri grupları çoktan geçti bile ama geçtikten sonra km takıyo onları ayrı mesele) diyelim ki ben aldım abonelik sisteminde oyunu oynuyorum fakat bi yakınımı hastaneye kaldırmam gerekti ve aylık aboneliği yenilemedim o zaman ne oalcak parassını verip satın aldığım oyunu, parasını verip satın aldığım yamayı çalışıp oyuna girebilmek için yeniden mi para vericem, çünkü insanların parası değerli parsından da daha fazla zamanı değerli bence en temizi şöyle bi şey yapın madem çalınmasını istemiyorsunuz ki hakkınız....sitenizin abone sayısı belli, her abonenin indirdiği dosyanın kodlarının içinde bir seri numarası olsun belli bi yerde böylece başka sitelere kim paylaşırsa onuda bulmuş olursunuz he hala daha programda ısrar ederseniz walla ingilizce oynar geçerim amannn
    Görüyorum ki sizde bazı bilgisi olmadığı halde saçma düşünen yada sağdan soldan kulaktan dolma bilgiler ile yorum yaptığınızı görüyorum. Öncelikli olarak şu dediğiniz den bahsedeyim çünkü bilginiz olmadığı bu konuda çok belli.

'' başka bir siteden yamanız ortalığa saçılınca hemen tek dosya haline getirip yayınlıyosunuz demekki neymiş tek dosya halinde yayınlanabiliyomuş '' Demişsiniz. Başka siteler bu dosyayı kırabildi çünkü said bey yaşanan sorunları gidermek adına oyuncuların sorunsuz şekilde oynayabilmesi adına güvenlik seviyesini düşürdü. Düşürmesi sonucu kırıldı. İnsanlar emek verip bir şeyleri kendileri yapmak yerine bu şekilde hainlik ve hırsızlık yaparak çevirmenlerin de hakkına giriyorlar bağışçıların da hakkına giriyorlar başkalarının emeklerini hiçe sayıyorlar.

Bir de demişsiniz ki

'' diyelim ki ben aldım abonelik sisteminde oyunu oynuyorum fakat bi yakınımı hastaneye kaldırmam gerekti ve aylık aboneliği yenilemedim o zaman ne oalcak parassını verip satın aldığım oyunu, parasını verip satın aldığım yamayı çalışıp oyuna girebilmek için yeniden mi para vericem ''

Böyle bir durum yok bunu daha önce yaşayan 1 kişi olmadı parasını verip aldıysanız o yama sizindir ve her zaman sizde kalacaktır. Kimse size tekrar tekrar abonelik alın demiyor. Böyle bir sistemde olamaz zaten. Lütfen bilginiz olan konularda yorum yapın. Alacak olan insanlarda sizin yorumlarınızı görüp yanlış düşüyorlar. Ben gibi mesela alacaktım yorumunuzu gördüm araştırdım böyle bir durum olmadığını gördüm. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin.

• Abi adamlar artık fake hesap bile açıyorlar yamaları için. Şu yukarıdaki NoReG midir nedir sadece 2 mesajı var ve bu konuya atılmış.

Yok yani bu kadar rezillikte fazla, Animus Projesi'nin yaptığı resmi yerelleştirme projelerini biri söylesin hepsini özellikle İngilizce oynayacağım. Bir bildiğim Said Sürücü'nün Hitman Absolution çevirisi var onu da bilmiyorduk kendisinin işe dahil olduğunu. Bilseydim özellikle İngilizce oynardım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Abi adamlar artık fake hesap bile açıyorlar yamaları için. Şu yukarıdaki NoReG midir nedir sadece 2 mesajı var ve bu konuya atılmış.

Yok yani bu kadar rezillikte fazla, Animus Projesi'nin yaptığı resmi yerelleştirme projelerini biri söylesin hepsini özellikle İngilizce oynayacağım. Bir bildiğim Said Sürücü'nün Hitman Absolution çevirisi var onu da bilmiyorduk kendisinin işe dahil olduğunu. Bilseydim özellikle İngilizce oynardım.
    Fake hesap mı ? Kardeş sen yazdıklarımın tamını mı okumadın yoksa işine gelen kısımları mı okudun ? Görmediysen tekrar edeyim. Yukarıda yorumu olan '' cybrtrk '' adlı kullanıcının yazdığı şeyden dolayı hesap açtım. Yamayı alıp abonelik bitince kullanılmadığını söylemiş bende onun yorumunu görüp almaktan vazgeçtim daha sonra öyle bir durum olmadığını öğrendim insanları yanılttığı için tepki vermek adına bu hesabı açtım. Kimse yapılan işi beğenmek zorunda değil ama yanlış bilgi vermek yönlendirmekte haddine değil kimsenin.

Atasözümüz vardır Dervişin fikri ne ise, zikri de odur. Bu sözden gerekli çıkarımını yap sen. Varsa aklında bir kuşku şüphe istersen ben yazayım istersen sen yaz özelden numara olur sosyal medya adresi olur bir görüşelim karşılıklı gidereyim aklında ki kuşkuyu ?

• tepki gelecekti ve bekliyodum bu tepkileri yalnız merak ettiğim forumda bir tek ben mi bu sistemi veya yamayı eleştirdim ki benim mesajıma yeni hesap açıp yorum yazılıyo yoksa daha önceki görüşlerden dolayı ban mı yendi neyse

gelelim asıl meseleye yamaları parasını verip aldım neden çünkü ac serisini seviyorum ve ana dilinde oynamak benim hakkım animus projesi ve diğer çeviri grupları oyunlarını sattığı her ülkeye dil desteği vermeyen burnu kaf dağındaki firmaların oyunlarını bizim dilimize çevirip oynatıyor helal olsun büyük iş yapıyorlar.

başka siteler neden kırma ihtiyacı duydu acaba bu yamayı sakın abonelik sistemi olmasın animus projesi ekibinin youtube sayfasından yayınladığı video burda istersen bir izle derim

https://www.youtube.com/watch?v=8rpUysnaBhw

ilgili videonun 3:10 dakikasında diyorki herhangi bir platformdan oyuna girmeyecekseniz bizim size kurduduğumuz yama programı ile oyuna gireceksiniz

ilgili videonun 9:36 dakikasında diyorki acodlc programını yani animus projesinin yaptığı programı çalıştırıken yönetiic olarak çalıştırın antivirüs programınızıda devre dışı bırakmanızı öneririm diyor

peki arkadaşlar sizce neden acodlc programını açtıktan sonra (ki açması ayrı bir olay) chrome açılıp animus projesine bağlanıyo eğlence olsun diye değil abone misin değil misin diye yani abone değilsen veya aboneliğin inactif durumda değilse oynayamazsın demiş oluyor

haklı olduğu taraf şu çevirmenlerin emeğinin boşa gitmemesi emek varsa ki çok fazla var ilk mesajda dediğim gibi insanların pc' lerine program kur yönetici olarak çalıştır yok antivirüsü kapat yok chrome açılsın oraya şifreni gir yok aboneliğinin devam ettiğini programa ispatla gibi şeyler olmadan bir barkod gibi sisteme geçin sitenin abone sayııs belli bu şekilde her abonenin yaması birbirinden farklı olur farklı olacağı tek nokta ise bu yamayı paketleyenlerin açabileceği bir yerde bir kod olur eğer satın alan ve pc' ye indiren arkadaş bunun başka bir yerde paylaşırsa o kod içinde olarak paylaşacaktır bu kadar basit

basit çözümler yorum yağpan kendince eleştiren insanları bilgisizlikle cahilllikle suçlamayın ayrıca ilk tezimi hala sürdürüyorum ' diyelim ki ben aldım abonelik sisteminde oyunu oynuyorum fakat bi yakınımı hastaneye kaldırmam gerekti ve aylık aboneliği yenilemedim o zaman ne oalcak parassını verip satın aldığım oyunu, parasını verip satın aldığım yamayı çalışıp oyuna girebilmek için yeniden mi para vericem ''

vermek zorunda değilim parasını verip aldığım oyunun parasını veripo aldığım yamasını oynamak için pc ye bir program çalıştırmak ve bu programı yönetici olarak çalıştırma hatta antivirüsü kapatmak ve aboneliğimin devam ettiğini ispatlamak zorunda değilim

okuduğunuz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: NoReG

Ben yıllardır bu ekibin yapmış olduğu yamaları kullanıyorum. Gerek abonelik ile gerek tek ödeme ile bir şekilde desteğimi de sağlıyorum sorunsuz kaliteli şekilde oyunlarımı da oynuyorum. Tek bir sorun dahi yaşamadım. Bundan sonra da yaşamayacağım bundan da eminim. Sadece ben değil yüzlerce kişi de emin olun benim gibi düşünüyordur. Siz sırf insanları kötülemek adına bir yerden vurmak adına şu şekilde şeyler söylüyorsunuz.

''peki ben bir süre sonra aboneliğimi yenilemzsem bu yamayı kullanamayacağım zdemek oluyor çünkü abonelik girişi yapmam gerektiğini belirtiyorsunuz ''

'' yamayı alan kişilerin PC sinden data çalmadığınıza dair bir önbilgi yayınlamaznız lazım kaynak kodlarla ''

Yalan yanlış şeyler söylemenize gerek yok. Örnek olarak. 1 kez abonelik alıp o yamayı satın aldıktan sonra bir daha kullanmama gibi bir durumunuz söz konusu değil bu sorunu daha önce yaşayan 1 kişi bile olmadı siz o kadar insanın verdiği emeği saçma sapan söylemler ile karalama hakkına sahip değilsiniz. Güvenmiyorsanız almazsınız. Kalkıp kendi kafanızda kurduğunuz ithamları gerçekmiş gibi bu insanların üzerine yıkamazsınız. Özetle yapılan işi işleyiş sistemini beğenmiyorsanız güveniniz yoksa dediğiniz gibi almazsınız kendi halinizde oynarsınız. Fakat gelip burada bunca insanın memnun olduğu desteklediği işi kalkıp ileri geri konuşup kötüleyemezsiniz haddinize değil.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım ... Bağış sistemi kabul edilebilir hakkıdır , satabilir ona da bir nebzede itirazım yok ama abonelik almak ne demek ya ... Açıkcası bu yamanın benim için bu şekilde çıkması gayette güzel oldu ... Sayelerinde beyin fırtınası gerçekleştiriyorum ... az bir süre sonra tamamen çalışır hale kullanacağım ... Ama nerak etmesinler ben CPY gibi yapıp yayınlamıyacağım ...sadece kendim ve etrafımda ki insalara ki onlara da kendim kuracağım ... dosyayı vermeyeceğim ... Bu abonelik işlemini yapmları zaten diğer tüm crackerların da dikkatini çekti ve özellikle de CPY bu işin peşinden çok koşacak ... Daha Türkiyede orjinal oyun furyası yokken Yurtdışındna tanıdığım insalara parasını vererek orjinal oyun alıp oynayan bir insanım ... Elimde hale commodore 64 , nintende gameboy ve gameboy color - game cune PS1 ve sirisi olan o zmaanda bile orjinal kaset alarak oynayan bir insandım ... Ama bu abonelik sistemine sitemimden ki artık bundna sonra böyle o yamaları kıracağım ve de oynayacağım ... isteyen dilediğini söyler ... Bir atrafı yiyen bana değil de yabancı cracker gruplarına laf etsin ... Hayatında orjinal oyun almayıp korsan oynayan ya d 1 orjinal oyun alıp gerisini korsan oynayanlar bir tarafında konuşup ses çıkarmasın ... Benim muhatabım benim gibi hayatında korsan oyun oynamamış insanlardır ... Onlarla münazara ederim gerisi sadece çöptür benim için ... Bu uygulamalar güzel oluyor benim için ...daha iyi bir koruma ile yeni uygulamalarınızı bekliyorum ...

• quote:

Orijinalden alıntı: cybrtrk

tepki gelecekti ve bekliyodum bu tepkileri yalnız merak ettiğim forumda bir tek ben mi bu sistemi veya yamayı eleştirdim ki benim mesajıma yeni hesap açıp yorum yazılıyo yoksa daha önceki görüşlerden dolayı ban mı yendi neyse

gelelim asıl meseleye yamaları parasını verip aldım neden çünkü ac serisini seviyorum ve ana dilinde oynamak benim hakkım animus projesi ve diğer çeviri grupları oyunlarını sattığı her ülkeye dil desteği vermeyen burnu kaf dağındaki firmaların oyunlarını bizim dilimize çevirip oynatıyor helal olsun büyük iş yapıyorlar.

başka siteler neden kırma ihtiyacı duydu acaba bu yamayı sakın abonelik sistemi olmasın animus projesi ekibinin youtube sayfasından yayınladığı video burda istersen bir izle derim

https://www.youtube.com/watch?v=8rpUysnaBhw

ilgili videonun 3:10 dakikasında diyorki herhangi bir platformdan oyuna girmeyecekseniz bizim size kurduduğumuz yama programı ile oyuna gireceksiniz

ilgili videonun 9:36 dakikasında diyorki acodlc programını yani animus projesinin yaptığı programı çalıştırıken yönetiic olarak çalıştırın antivirüs programınızıda devre dışı bırakmanızı öneririm diyor

peki arkadaşlar sizce neden acodlc programını açtıktan sonra (ki açması ayrı bir olay) chrome açılıp animus projesine bağlanıyo eğlence olsun diye değil abone misin değil misin diye yani abone değilsen veya aboneliğin inactif durumda değilse oynayamazsın demiş oluyor

haklı olduğu taraf şu çevirmenlerin emeğinin boşa gitmemesi emek varsa ki çok fazla var ilk mesajda dediğim gibi insanların pc' lerine program kur yönetici olarak çalıştır yok antivirüsü kapat yok chrome açılsın oraya şifreni gir yok aboneliğinin devam ettiğini programa ispatla gibi şeyler olmadan bir barkod gibi sisteme geçin sitenin abone sayııs belli bu şekilde her abonenin yaması birbirinden farklı olur farklı olacağı tek nokta ise bu yamayı paketleyenlerin açabileceği bir yerde bir kod olur eğer satın alan ve pc' ye indiren arkadaş bunun başka bir yerde paylaşırsa o kod içinde olarak paylaşacaktır bu kadar basit

basit çözümler yorum yağpan kendince eleştiren insanları bilgisizlikle cahilllikle suçlamayın ayrıca ilk tezimi hala sürdürüyorum ' diyelim ki ben aldım abonelik sisteminde oyunu oynuyorum fakat bi yakınımı hastaneye kaldırmam gerekti ve aylık aboneliği yenilemedim o zaman ne oalcak parassını verip satın aldığım oyunu, parasını verip satın aldığım yamayı çalışıp oyuna girebilmek için yeniden mi para vericem ''

vermek zorunda değilim parasını verip aldığım oyunun parasını veripo aldığım yamasını oynamak için pc ye bir program çalıştırmak ve bu programı yönetici olarak çalıştırma hatta antivirüsü kapatmak ve aboneliğimin devam ettiğini ispatlamak zorunda değilim

okuduğunuz için teşekkürler
    Ben uzun süredir assassin's creed oyunlarını seven ve oynayan birisiyim. Uzun süredir de bu ekibin yaptığı işleri görüyorum ve bu konuda olan onca kişide görüyor kullanıyor. Hiç birisi benim babamın oğlu değil kalkıp onları savunacak değilim benim tepkim ŞAHSİ olarak size. Origins senaryo yaması çevirilmeye başlandı bilgisini vermek için bu konu açıldığından beri 2 senedir bu konuyu takip ediyorum. Üyelikte açmadım gerekte duymadım daha önce. Bakıp bilgi edinip çıkıyordum yorumlardan. Tamamlandı aldım ve sorunsuz şekilde oynadım hidden ones dlc si yayınlandı aldım sorunsuz şekilde oynadım. Çokta memnunum doğru konuşmak gerekli yapılan işler kaliteli. Yapılan işler ortada. Demek ki belli bir kesim beğeniyor memnun ki ücretini verip alıyorlar bende buna dahilim.

1 Kere ödemenizi yaptıktan sonra site üzerine mail adresinizin kayıt edildiğini ve abonelik süreniz bitse bile kayıt altında olduğu için her zaman o yamaya erişimimizin olduğunu belirttiler konuştuğum zaman kendileri ile süreli bir durum yok yani.

Bu hesabı açtım çünkü sizin yazdıklarınızı okudum son çevirilen dlc hakkında diğer yorumlara baktım sorun yaşayanlar olmuş doğal olarak bende yayınlandıktan sonra almadım sizlerin yorumlarını dikkate alarak. Fakat kendileri ile facebook sayfalarından görüştüm ve aslında konunun sizin bahsettiğiniz gibi olmadığını da gördüm Yamayı abonelik bittikten sonra kullanmama gibi bir durum olmadığını belirttiler. Siz yanlış bilgi veriyorsunuz. Ben sizin yanlış bilgilendirmeniz yüzünden yamayı son dlc yamasını 2 gün gecikmeli aldım. CMD ekranı olan sürüm vardı ben aldığım da ve sadece kurulumu yaparken 1 kez olmak üzere virüs programını devre dışı bıraktım. Bundan sonra hiç bir şekilde bir güvenlik sistemini programını devre dışı bırakmadan da sorunsuz şekilde oynadım oynuyorum. Siz her defasında böyle bir durum varmış gibi söylüyorsunuz. Sizin yorumunuzu ben gibi dikkate alarak okuyup alacaksa da aklında şüphe olacak insanlar olacaktır. Bu yüzden benim tepkim sizedir.

Bir şeyleri olduğundan farklı gösteriyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: NoReG

Alıntıları Göster
    Maalesef şöyle bir sorun var.

Batman AK Demo yaması yayınlandığında abone olup yamayı indirdim. Abonelik süresince Yamayı indirebildim. Fakat aboneliğim bittiğinde hiçbir şekilde Batman AK Demo yamasına erişim sağlayamadım. Abonelik bitince yamaya erişim sağlayamıyorsunuz. Bu sorunun çözülmesi lazım.

• Bir şeyleri olduğundan farklı göstermek gibi bir çabam yok aksine durumun tam olarak çıplaklığını ortaya koyup kendi düşüncelerimi yazdım bu düşünceleri yazarken çarpıtma değil kendi youtube sayfalarına yükledikleri videodan anladığımız sistemsi duruma yorum yaptık siz almışsınız almayı ve kullanmayı tercih etmişsiniz bu bir tercih meselesidir kendileride o zaman chrome sekmesi açıp abonelik durumumuzu ispatlayan bir script yazmasalardı yamanın içine

Peki şöyle düşünelim bu programı kur vb şeyleri uğraşmak zorunda kalmasakda direk dosyayı oyunun bulunduğu klasöre altıp oynasak ne kaybederiz aksine kolaylık olur bizler oyun oynayan insanlarız vakit en önemli şeydir işinden ailenden kusıp oyun oynarsın oyunu oynarken zaten pcde yok uplayı indir yok oyunu indir bla bla işlemler varken bide program kurmakla uğraşmak istemem

Programcılar çevirmenler emek verenler alınteri dökenler bu tarz programlarla değilde önceki mesajlarımda d anlattığım gibi barkod sistemine geçilse daha doğru olmazmı bence olur

Okuduğunuz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Maalesef şöyle bir sorun var.

Batman AK Demo yaması yayınlandığında abone olup yamayı indirdim. Abonelik süresince Yamayı indirebildim. Fakat aboneliğim bittiğinde hiçbir şekilde Batman AK Demo yamasına erişim sağlayamadım. Abonelik bitince yamaya erişim sağlayamıyorsunuz. Bu sorunun çözülmesi lazım.

Alıntıları Göster
    Benim sinirlendiğim noktada burada zaten... Abonelik süresi bitince yamayı kuramıyorsun çünkü aobenilğin olmadığı için sisteme giriş yapamıyorsun ... Bağış zatenb olması gereken bir şey ... kimse babasının hayrına yapmaz ... bu işler emek ister ... Çeviri işi çok zordur ... Satış kabul edilebilir ama burası Türkiye kardeşim dolar ney ... Yap 5-10 .. 5 TL veren biraz gecikmeli, alsın , 10 TL veren alsın hemen kullansın ... Ayrıca chromu neden kurmak zorundayım , neden antiyi kapatıp yönetici modunda açmak zorundayım... Firefox - opera ya da ie nedne dahil değil bu duruma ... Abonelik süren dolunca kullanıcı adı ve şifre doğrulaması sunucudan gerçekleşmediği için para verip aldığın yama elinde patlıyor ve paşa paşa abonelik alacaksın kardeşim diyorlar ... Bu yüzdendir sitemim ama insalar anlamıyorlar... hayatında orjinal almamış ya da senede bir orj alıp gerisini kırık oynayanlar laf etmeye kalkıyor ...

• Batman yamasında sadece ilk kurulumda üyelik soracağım dosyalar her bilgisayara özel bir şifre ile şifrelenecek bu yüzden paylaşılsa bile başkasında çalışmayacak.

Bunun haricinde, beğenmiyorsanız para vermeyin indirmeyin oynamayın. iPhone çok pahalı donanımı yetersiz almıyorum diyebilirsin, ama iPhone çok pahalı çok da gereksiz o yüzden yeni iPhone çıktığında gidip çalacağım dersen be kadar * bir * olduğunu ortaya çıkarmış olursun. Kırmak için de hodri meydan gelin bunu da kırın kırabiliyorsanız. Bizim bu işten zengin olduğumuzu falan mı sanıyorsunuz çevirmenlere bin kelime başına 10 lira veriyorum piyasa fiyatının beşte biri falan bu rakam buna rağmen aylık abonelikler ücretleri ödemeye yetmiyor. Bu ay 900 lira cebimden verdim. Ekstra bir gelir yaratmaya çalışıyorum doğru çünkü bu gidişle biz de 8 yıl sonra pes edeceğiz. Piyasada o kadar çok * var ki cevap bile yetişmiyor. Geçen cumartesi evlendim evliliğimin ilk haftasını 10gblık Batman yama dosyalarını 30 mb kurulum haline getirecek kodu yazmakla uğraştım. Fiyatını da 10 dolar yapacağım, fiyat bu. sizin anladığınız anlayacağınız dil bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 20 Ocak 2019; 21:17:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Batman yamasında sadece ilk kurulumda üyelik soracağım dosyalar her bilgisayara özel bir şifre ile şifrelenecek bu yüzden paylaşılsa bile başkasında çalışmayacak.

Bunun haricinde, beğenmiyorsanız para vermeyin indirmeyin oynamayın. iPhone çok pahalı donanımı yetersiz almıyorum diyebilirsin, ama iPhone çok pahalı çok da gereksiz o yüzden yeni iPhone çıktığında gidip çalacağım dersen be kadar * bir * olduğunu ortaya çıkarmış olursun. Kırmak için de hodri meydan gelin bunu da kırın kırabiliyorsanız. Bizim bu işten zengin olduğumuzu falan mı sanıyorsunuz çevirmenlere bin kelime başına 10 lira veriyorum piyasa fiyatının beşte biri falan bu rakam buna rağmen aylık abonelikler ücretleri ödemeye yetmiyor. Bu ay 900 lira cebimden verdim. Ekstra bir gelir yaratmaya çalışıyorum doğru çünkü bu gidişle biz de 8 yıl sonra pes edeceğiz. Piyasada o kadar çok * var ki cevap bile yetişmiyor. Geçen cumartesi evlendim evliliğimin ilk haftasını 10gblık Batman yama dosyalarını 30 mb kurulum haline getirecek kodu yazmakla uğraştım. Fiyatını da 10 dolar yapacağım, fiyat bu. sizin anladığınız anlayacağınız dil bu.
    ağzına sağlık. hakedene hak ettiğini vereceksin. yeter be adamları delirttiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverdagger -- 20 Ocak 2019; 20:46:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Batman yamasında sadece ilk kurulumda üyelik soracağım dosyalar her bilgisayara özel bir şifre ile şifrelenecek bu yüzden paylaşılsa bile başkasında çalışmayacak.

Anlayan anlar hocam dilinizi yormayin :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 Gündür yorum yapanlara verilecek en güzel cevabı verdiniz. Kimseyi memnun edemezsiniz çokta canınızı sıkmayın. Bizim toplumumuz da bu tarz insanlar maalesef her zaman olacak birileri kötülemek çamur atma çabasında olanlar var bu ülkemizin gerçeği. Eleştiri adı altında insanların emeklerine çalışmalarına kötü olumsuz söylemlerde bulunup eleştiri de mi yapmayalım gibi saçma bahaneler arkasına sığınıyorlar. Bu zihniyette ki insanlara inat siz lütfen çalışmalarınız dan kalitenizden ödün vermeyin çünkü sizi destekleyen onlarca kişi var. Size yapılmaya çalışan sizi istedikleri konuma çekip ellerine koz almaya çalışıyorlar bu kozu vermeyin onlara arkanızdayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Shewki

Benim sinirlendiğim noktada burada zaten... Abonelik süresi bitince yamayı kuramıyorsun çünkü aobenilğin olmadığı için sisteme giriş yapamıyorsun ... Bağış zatenb olması gereken bir şey ... kimse babasının hayrına yapmaz ... bu işler emek ister ... Çeviri işi çok zordur ... Satış kabul edilebilir ama burası Türkiye kardeşim dolar ney ... Yap 5-10 .. 5 TL veren biraz gecikmeli, alsın , 10 TL veren alsın hemen kullansın ... Ayrıca chromu neden kurmak zorundayım , neden antiyi kapatıp yönetici modunda açmak zorundayım... Firefox - opera ya da ie nedne dahil değil bu duruma ... Abonelik süren dolunca kullanıcı adı ve şifre doğrulaması sunucudan gerçekleşmediği için para verip aldığın yama elinde patlıyor ve paşa paşa abonelik alacaksın kardeşim diyorlar ... Bu yüzdendir sitemim ama insalar anlamıyorlar... hayatında orjinal almamış ya da senede bir orj alıp gerisini kırık oynayanlar laf etmeye kalkıyor ...

Alıntıları Göster
    Aynısını netflix'e söylesene deli kanlı

Bu arada adamlar her yamasını ucretsiz yapıyor belli bir süre gectikten sonra bırakında dlcler ücretli olsun

Her zaman söylüyorum bu yamaların ücretli olmasına geç çıkmasına felan verilen tepki hiç bir konuya verilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gyusufg

Aynısını netflix'e söylesene deli kanlı

Bu arada adamlar her yamasını ucretsiz yapıyor belli bir süre gectikten sonra bırakında dlcler ücretli olsun

Her zaman söylüyorum bu yamaların ücretli olmasına geç çıkmasına felan verilen tepki hiç bir konuya verilmiyor

Alıntıları Göster
    Şimdi sesleri çıkmıyor değil mi :) Dediğiniz gibi çamur atmakta üstlerine yok. İşlerine gelmediğinde böyle susup kalmayı iyi biliyorlar.
  • Arkadaşlar, kullandığımız yazılım henüz geliştirilme aşamasında, batman'da yazılımın son halini sizlere sunacağız.

Şuanda Türkçe Çeviri Sektöründe en detayına kadar çeviren ve aynı şekilde test eden bir ekip göremiyoruz. Biz işi bu kadar ciddiye almamıza rağmen, istediğimiz şey bir teşekkür ve çevirmenlerimizin emeklerinin karşılayabilmek adına bir miktar cuzi bir ücret. Çevirmenlerimizin emeklerini hiç sayıp, bir kaç seviyesi düşük kişilerin açtığı sahte dh hesaplarıyla ortamı kızıştırmak istiyorsalar. O zaman buna da katlanmaları gerekli. İç meselerimizi yansıtmadık bunca zaman, Bu ay çevirmenlerimize 900 TL'yi kendi cebimizden verdik.

Eleştiri yapılabilir, her zaman. Bu ortalığı karıştırmak için yapılıyorsa, mutlaka onun bir çıkarı vardır. O kişileri Discord grubumuzda göremiyoruz., çünkü o ortamı Discord'da yaratmaya gücü yetmeyeceklerini sadece ve sadece DH'de yaratabileceklerini çok iyi biliyorlar.

Fiyat konusunda ise aynen dediğimiz gibi olacak. En azından abone olan kişiyi ve bize destek olan kişiyi biliriz. Yüzümüze gülen, arkamızdan fosforlu oynayan insanları görmüş oluruz böylelikle.

Oyun Çeviri Döneminde Assassin's Creed 2'nin türkçe yaması sadece 1 saat geç yayınlandığı vakit ekibe söylenmedik küfür kalmamıştı. Herkes bir süre sonrasında pişman olsa da, Ekip haliyle bütün yama çalışmalarını 6 ay boyunca askıya almış ve hiç bir çeviri çalışmasına dahi girmemişti. Hatırlıyor musunuz?

Assassin's Creed Origins'in Ana Senaryo Yamasının Testi Günde 10 Saat olmak üzere 17 Gün boyunca test edildi, bu emekleri hiçe sayan bazı kişiler yamayı korsana uyumlu hale getirdi, aslında bize kötülük yapacağını sanarken iyilik yaptı. DLC'de yine aynı şeyi yapacağını zaten biliyorduk. Şu site bizim yamalarımızı kırıp ücretsiz yayınlarken, ''U Crew Yamalarını 10 TL Bağışla edinebilirsiniz'' notuyla beraber U-Crew'in sitesine yönlendirme yapması ne kadar ilginç değil mi?

Bazı şeyleri biliyoruz ancak, sesimizi çıkartmıyoruz, oyuncular eksiksiz, hatasız, iyi bir türkçe yama deneyimi yaşaması için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimusProjesi -- 21 Ocak 2019; 5:51:42 >

• internet ortamında veya sosyal ortamda ortalığı karıştırmak gibi bir çabam hiçbir zaman olmadı hiçbir şey söylemiyorum çünkü önceki mesajlarımı 70 defa söylemek papağanlık olur çevirmenler emek verenler hak ettileri ücretlerini alsınlar ben sadece bu sistemi eleştirdim pc' lerimize program kurmak yerine yamalara barkod sistemi getirmek emin olun hem biz oyunculara hem siz yama yapanlara daha kolaylık olacaktır diye düşünüyorum bu fikirlerim yüzünden eleştirilebilirim beyin fırtınası yapmak düşünceleri çarpıştırmak her zaman medeniyet göstergesidir. yamalarınızı severek takip ediyorum büyük iş yapıyosunuz yaptığınız işin (programla chrome açıp abonelik doğrulatma sistemi) bence bir eksisi var o eksiden bahsettim. kimseye zorla bu yamaları satmıyorsunuz, kimsede zorla almıyor ama eleştiriye tahammül etmek varsa eksikleri gidermek daha güzel bir yoldur. işlerinizi devam ettirmenizi ve yaptığınız yamaları warner bros veya ubisoft ile görüşüp veya yazışıp resmiyet kazandırarak hem abonelikten hemde resmi yerelleştirme projelerinden gelir elde etmenizi dilerim. arkadaşlar, bu konudaki 92 sayfada eleştiren onlarca kişinin belkide aynı kişilerinin girdikleri yazıları okudum kendimce mantıklı şeyler yazdım beğenirsiniz beğenmezsiniz orası beni bağlamaz ayrıca benim bu işten ne çıkarım olacak ben animus projesi yama satamadığında seviniyormuyum ana dilimle oyuın oynamak beni de memnun eder. çamur meselesine gelince arkadaşım çamur atmaya çalışmıyorum eleştiri yapıcı ve yıkıcı diye ikiye ayrılır yapıcı eleştiri insanı iyiye götürür ama senin yaptığın maalesef karşındakinin anladığı kadardır.

hepinize iyi forumlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnimusProjesi

Arkadaşlar, kullandığımız yazılım henüz geliştirilme aşamasında, batman'da yazılımın son halini sizlere sunacağız.

Şuanda Türkçe Çeviri Sektöründe en detayına kadar çeviren ve aynı şekilde test eden bir ekip göremiyoruz. Biz işi bu kadar ciddiye almamıza rağmen, istediğimiz şey bir teşekkür ve çevirmenlerimizin emeklerinin karşılayabilmek adına bir miktar cuzi bir ücret. Çevirmenlerimizin emeklerini hiç sayıp, bir kaç seviyesi düşük kişilerin açtığı sahte dh hesaplarıyla ortamı kızıştırmak istiyorsalar. O zaman buna da katlanmaları gerekli. İç meselerimizi yansıtmadık bunca zaman, Bu ay çevirmenlerimize 900 TL'yi kendi cebimizden verdik.

Eleştiri yapılabilir, her zaman. Bu ortalığı karıştırmak için yapılıyorsa, mutlaka onun bir çıkarı vardır. O kişileri Discord grubumuzda göremiyoruz., çünkü o ortamı Discord'da yaratmaya gücü yetmeyeceklerini sadece ve sadece DH'de yaratabileceklerini çok iyi biliyorlar.

Fiyat konusunda ise aynen dediğimiz gibi olacak. En azından abone olan kişiyi ve bize destek olan kişiyi biliriz. Yüzümüze gülen, arkamızdan fosforlu oynayan insanları görmüş oluruz böylelikle.

Oyun Çeviri Döneminde Assassin's Creed 2'nin türkçe yaması sadece 1 saat geç yayınlandığı vakit ekibe söylenmedik küfür kalmamıştı. Herkes bir süre sonrasında pişman olsa da, Ekip haliyle bütün yama çalışmalarını 6 ay boyunca askıya almış ve hiç bir çeviri çalışmasına dahi girmemişti. Hatırlıyor musunuz?

Assassin's Creed Origins'in Ana Senaryo Yamasının Testi Günde 10 Saat olmak üzere 17 Gün boyunca test edildi, bu emekleri hiçe sayan bazı kişiler yamayı korsana uyumlu hale getirdi, aslında bize kötülük yapacağını sanarken iyilik yaptı. DLC'de yine aynı şeyi yapacağını zaten biliyorduk. Şu site bizim yamalarımızı kırıp ücretsiz yayınlarken, ''U Crew Yamalarını 10 TL Bağışla edinebilirsiniz'' notuyla beraber U-Crew'in sitesine yönlendirme yapması ne kadar ilginç değil mi?

Bazı şeyleri biliyoruz ancak, sesimizi çıkartmıyoruz, oyuncular eksiksiz, hatasız, iyi bir türkçe yama deneyimi yaşaması için.
    Bak güzel kardeşim ... yıllarca oyunları ingilizce oynadım , daha Türkiyede ingilizce kursu yokken bile özel ders alıp ingilizce öğrenmiş 38 yaşında bir insanım ... Çeviri işi yapmanız şu güne kadar amme hizmeti yaparak bunu yapmanız bir çok oyuna Türkçe dil desteği getirerek Türk oyuncuları Türkçe içerik getirdiğiniz için size ne kadar teşekkür etsek az ... Haliyle Türk insanı bedavaya konmayı sevn bir millettir bu doğruya doğru ... Kimse sizin bağış istemenize bir şey demiyor çünkü bu işi yaparken benim gibi bir çok oyuncu para harcadığınızı zaten biliyor ve farkında ve bağışını yapan yapıyor ... Satmanız o da sıkıntı değil satılabilir ama dolar nedir güzel kardeşim ... Biz Amerikada mı yaşıyoruz ya da bizim para birimimiz dolar mı ... ? TL üzerinde sabit bir rakam belirlersin olay biter satışını yaparsın insanlar alır oynar ... Ama sizin hala anlamadığınız bir nokta var abonelik insanlar bunu istemiyor ... Neden ben chromu yüklemek zorundayım , neden chroma göre script yazıp yayınlıyorsun , neden oyuna normal giriş yapamıyorum da sizin exeniz üzerinden girme zorunluluğu bırakıyorsunuz ve neden abonelik ile aktivasyon yapılmak zorunda .. İnsanlar buna sinir oluyor ve hala da çıkıp yok bundan çıkarı vardır yok şöyle oluyodur böyle oluyordur diyorsunuz... Said Sürücü Batman yamasına 10 dolar yapacağım diye tehditvari konuşuyor bu da 50 Küsür TL yapar eeeee siz böyle tehditvari konuşursanız ve abonelik diye tutturursanız hem Türk crakerlarının hemde Büyük yabancı crackerların dikkatini çekersiniz ... Şuan ki yamanız .forge uzantılı oarak exe den ayırlmış ve direkt oyunun kurulu oılduğu klasöre atılıp normal şekilde çalıştırılarak kullanılıyor ... Ha Said bey ayrıca şöyle şifrelerim böyle şifrelerim gibi tehdit mesajları yazması zaten ortalığı kızıştıracak ve insanlar kırmak için sıraya girecek ve nette yayınlanacak ... Ha ne olur çok çok çeviriyi bırakırsınız ...Açıkcası çeviri yapmanız benim için önemli değil ... Vakit zmaanında kendime yatırımımı yapıp bu dili öğrendim ama insanımız tembel 2-3 kelime eng öğrenmek için para ve zaman harcamaz sağda solda lingir lingir gezmek için boş beleş para harcar ...

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.