Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DLC yazmışım ama kastım normal oyun DLC'si değil DLC için olan yama demek istemiştim kusura bakmayın. DLC yamasını indirip doğrulattığım da düzeldi sorun komple DLC yi bir daha indirmenize gerek yok.
  • CeyhunYcl kullanıcısına yanıt
    Ah be güzel kardeşim be, ah be güzel kardeşim be. Allah'tan kota mota yok

Bende de düzeldi, sorunsuz oynuyorum.
  • deepthroattoyouall kullanıcısına yanıt
    Kazara da olsa sanırım işe yaradı düzelmiş İyi oyunlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyhunYcl -- 15 Ocak 2019; 19:6:11 >
  • arkadaşlar benimki bir türlü çalışmıyor yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: expercemil

arkadaşlar benimki bir türlü çalışmıyor yardım lütfen
    Yaşadığınız sorunu biraz daha detaylı anlatırsanız yardımcı olmaya çalışalım
  • videoda açılan cmd ekranı bende açılıp heme kapanıyor oyun orjinal steam olmasına rağmen bir türlü çözemedim
  • Bir güncelleme yaptım şimdi yükledim sisteme. Yamayı uygulayamayanlar sorunun çözüldüğünü söylüyor. İndirmelerim kısmından yamayı tekrar indirip deneyebilir misiniz? Yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.
  • Said bey vereyim ben tcmi size verin yamayı başka biryerde görürseniz mahkemeye verin.Olmuyor anasını satayım
  • deepthroattoyouall kullanıcısına yanıt
    Sorununuz ile ilgili bu video belki işinize yarayabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=I-K2IaN-ias
  • çok teşekkürler winrarda çıkartma hatası yok çıkan iki dosyadan cmd olan açılıp anında kapanıyor oyunu sildim tekrar deniyeceğim
  • servera gönderildi
    Traceback (most recent call last):
    File "acodlc.py", line 265, in runbtnclk
    PermissionError: [Errno 13] Permission denied: 'GDFBinary_en_FR.exe'

bu hata cıkıyor bende yamayı çalıştır deyip subt. bastığımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haybat123 -- 15 Ocak 2019; 22:54:30 >
  • haybat123 H kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sorun izin ile ilgili olması lazım. Yamayı yönetici olarak çalıştırarak kurmayı deneyin lütfen. Bir bilgisayarınız dan gerekli izinleri verdiğinizden emin olun. Windows güvenlik duvarını kapatın bir de windows defender'i kapatın bilgisayarınızı her yeniden başlattığınız da windows defender kendiliğinden açılacaktır aklınızda bulunsun. Tekrar kapatmanız gerekebilir.
  • Eyvallah hocam deniyelim onuda avira vuris uyarisi verdi zaten onuda gerekli izinleri verdim guvenlik duvarini kapatmamisdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu olmamış bence bir dahaki yama için Denuvo'yla anlaşın.
    L.A. Noire'ı almıştım orijinal, bir türlü Rockstar Games Social Club zımbırtısına bağlanamadığından doğrulama yapamamıştı oyuna girememiştim, para verip orijinal aldığım oyunu crackleyip oynamıştım. Son birkaç sayfayı okuyunca direkt o geldi aklıma. Orijinal oyunun yamasını para verip aldım, 5 dakikada kurup sorunsuz oynadım. İyi ki dlcler için acele etmemişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 16 Ocak 2019; 0:12:4 >
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    valla yapan yapıyor yapan nasıl yapıyor az biraz beyin kullanırsanız çözülmeyecek şey yok yok denuvoyla anlaşın yok başka bişey yapın bende diyorum ki daha da ağırlaştırsınlar emek hırsızları anca bundan anlar
  • Sonunda oldu aviradan olmuyormus benimki vuris olarak goruyordu ama her defasina tekrar kuruyormus gibi girmek gicik olmus biraz yinede emeginize saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında herkes yazıyordu bakın artık yamalar yama olmaktan çıkıp sanki lisanslı bir ürün gibi satılmaya başlandı sadece bağış adı altına saklanmayın açık açık söyleyin bitsin başka modcular steam ile denemeye çalıştı zamanında sonuç ortada oyun yapımcıları ağızlarının payını verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

valla yapan yapıyor yapan nasıl yapıyor az biraz beyin kullanırsanız çözülmeyecek şey yok yok denuvoyla anlaşın yok başka bişey yapın bende diyorum ki daha da ağırlaştırsınlar emek hırsızları anca bundan anlar
    Emek hırsızları zaten kullanmıyor ki şu an, olan senin gibi para verene oldu, paranızla rezil oldunuz farkında değilsin. Bak ne yazmışsın:
    quote:

bal gibi de olur emekden anlamayan hırsız ordusuna karşı az bile yapıyorlar senin gibilere mesela bin kere herkes her yerde anlattı yamanın nasıl çalıştığını bende günlerce uğraştım yaptım şuan da da stabil oldu çalışıyor mis gibi emek hırsızlarının anlayacağı dil bu vebundan daha ağır şeylerdir sonuna kadar arkadalarındayım

3-5 dolar verip yama alıyorsun ve kendi ağzınla günlerce uğraştığını söylüyorsun ama hala iyi olmuş diyorsun. Kusura bakma ama gerçekten kraldan çok kralcısınız.
    Xbox One ilk duyurulduğunda oyunları oynamak için internete bağlı olacaksınız dediğinde ortalık yıkılmıştı ve adamlar geri adım atmıştı. Anladığım kadarıyla bu yamayı kullanmak için de sürekli ya da en azından giriş esnasında internete bağlı olup login olmak lazım. Tek fark işte Xbox'a geri adım attıran kitle yine iyi kötü bilinçli kullanıcıydı, buradaysa durum ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 16 Ocak 2019; 7:50:40 >
  • origins mi kaldı da türkçe yama yapıyorsunuz arkadaşım. odysseyi bile oynadık bitirdik kaç ay önce. 3 yıl sonra da odyssey yaması çıkarırsınız siz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

origins mi kaldı da türkçe yama yapıyorsunuz arkadaşım. odysseyi bile oynadık bitirdik kaç ay önce. 3 yıl sonra da odyssey yaması çıkarırsınız siz.
    Odyssey, Origins'in tam 3 katı. Ona göre konuşun. Şu haliyle Origins projesinden hızlı gidiyor. Odyssey %20 olduysa bu Origins'te %60'a denk geliyor. Sizin taraftan bakınca her şey aynı tabii.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.