Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senin gibiler yüzünden gönüllü çeviri işinden vazgeçtim. İyi ki vazgeçmişim. Başından beri 1 ay sonra herkese açılacak diye herkes söylüyor bunu. İnsanlar emeğinin karşılığını az da olsa almak için bu yola girdi. Sen hayatında çeviri işine girdin mi bilmiyorum. Ama gönüllü çeviri yaptıktan sonra üstüne küfür yediğinde anlıyorsun ki senin gibilere yaranılmıyor. Kimseye para kazandırmak zorunda değilsin. Oyun oynamak lüks bir şeydir. İnsanların emeğine konup birde böyle terbiyesizce konuşmayı kendine hak görebilecek kadar değersiz bir insansın.
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    Çok lazımsın aman aman. Sen gönüllüden vazgectın ya tüm çeviri öldü şuan. Vahh vahh vazgecmeseydin türkçe yamaların kurtarıcısı olcaktın çok şey kaybettik ozaman hay aksi. Nasıl yapsakta döndürsek çeviri alemine seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    Böyle "çok hücreli canlılara" cevap vererek kendinize hakaret ediyorsunuz, hiç gerek yok. Sizin emeğinizin değeri asıl oyuncu kitlesinde karşılık görüyor. Zaten emeğinizi yorumlayacak kişiler bu "çok hücreli canlılar" hiç değil. Siz motivasyonunuzu, emeğinizi, çabanızı bunlarla zaman harcayarak hiç köreltmeyin rica ediyorum. Haklısınız sinek küçükte olsa mide bulandırıyor, alışık olmanız gerek sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyguna_iphone

Çok lazımsın aman aman. Sen gönüllüden vazgectın ya tüm çeviri öldü şuan. Vahh vahh vazgecmeseydin türkçe yamaların kurtarıcısı olcaktın çok şey kaybettik ozaman hay aksi. Nasıl yapsakta döndürsek çeviri alemine seni
    Herkesin böyle yaptığını düşünün peki? Bütün gönüllü çevirmenler böyle küstü ve gitti diyelim. Gönüllü çevirmen kalmadığında ne yapmayı düşünüyorsunuz?
  • Çok haklısın hocam. Benim bu yamada bir emeğim geçmedi ama saatlerini veren insanlara hakaret edilmesini hazmedemiyorum sadece.
  • BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Herkes öyle yapmaz bi tek bu forumda görüyorum böyle milletten para dilenenleri. Sen rahat ol . Koskoca oyunçeviri var gönüllü gruplar var . Bunlar gibi ağlayıp zırlamıyorlar. Bunlar keşke türemese zaten daha iy olur. İçin rahat olsun . Gözünü aç sende üzülme .

• quote:

Herkes öyle yapmaz bi tek bu forumda görüyorum böyle milletten para dilenenleri. Sen rahat ol . Koskoca oyunçeviri var gönüllü gruplar var . Bunlar gibi ağlayıp zırlamıyorlar. Bunlar keşke türemese zaten daha iy olur. İçin rahat olsun . Gözünü aç sende üzülme .
    Yazdığımı okudunuz mu meraktan soruyorum? Benim konum para değil. Bütün gönüllü çevirmenleri küstürdüğünüzde ne yapacağınızı soruyorum. Kendiniz de söylediğiniz, onlar da gönüllü çeviri grubu değil mi? Bu tutum devam etti ve onlar da bıraktı diyelim. Onu soruyorum. Bu arada lütfen düzgün bir üslupla konuşursanız sevinirim. Aşağıdaki mesaja verdiğiniz şu cevaba ihtafen yazıyorum.

LaHire @ 31 Ağustos 2018 10:59:08

Senin gibiler yüzünden gönüllü çeviri işinden vazgeçtim. İyi ki vazgeçmişim. Başından beri 1 ay sonra herkese açılacak diye herkes söylüyor bunu. İnsanlar emeğinin karşılığını az da olsa almak için bu yola girdi. Sen hayatında çeviri işine girdin mi bilmiyorum. Ama gönüllü çeviri yaptıktan sonra üstüne küfür yediğinde anlıyorsun ki senin gibilere yaranılmıyor. Kimseye para kazandırmak zorunda değilsin. Oyun oynamak lüks bir şeydir. İnsanların emeğine konup birde böyle terbiyesizce konuşmayı kendine hak görebilecek kadar değersiz bir insansın.

--
    adnanoktarrr Tarih 31 Ağustos 2018 12:19

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Üslubum düzgün şuan sana hakaretmi ettim veya küçükmü düşürdüm. Sana diyorumki ben bu yamadan önce para sistemine karşı çıkıyorum diğer mesajlarımı okumadın galiba olay para değil zaten . Önceki yazılarımı oku. Gönüllü çeviriye gelince benım bu yazdıklarımı gönüllü hiç bir çeviri küsmez bu 1!

2. Adam orda demogoji yapıyor madem gönüllüsün senin parayla pulla işin olmaz ki zaten bende bunu eleştiriyorum o herifin gönüllüyle falan filan işi yok demogoji yapıyor aklı sıra. Anladınız umarım şimdi?

• Dostum yazdıklarını bir süredir takip ediyorum. Üslubunun düzgün olduğunu söylüyorsun. Çok merak ediyorum gerçek hayatta da bu üslubunla mı konuşuyorsun insanlarla?

Kendisi baştan beri süreci bilgilendirdi. Bunun yanında bir süre sonra da ücretsiz olacağını açıkladı.
    Oyun yapım aşamalarında, başka malların üretimi aşamasında ön sipariş gibi, ürün çıkmadan destek amaçlı üreticiler önceden para talep edebilir. Bağışçılarına da önceden avantajlar da sunabilir. Tüm bu düzende üreticiler para dilenmiş olmuyor da çeviri yapan mı dilenci oluyor.

GÖNÜLLÜ kelimesine takıldı isen; çevirmen bu oyunu, bu ruhu sevdiği için başkalarının yapmak istemediği çeviri işine başlamış olabilir. Çevirinin erken bitmesi işin profesyonel hayatından ödün vererek bu işe zaman ayırmış olabilir. Kaybettiği zamanının karşılığını bu şekilde karşılamak istiyor olabilir.

Sana bu fiyat fazla mı geldi? Çevirmenin zamanı senin zamanından kıymetli olabilir. Senin bir birim zamandaki kazancının yanında onun kazancı 10 birim olabilir. Bunun kıyaslamasını sen değil, çevirmen bilir.

Kaldı ki bu çeviri bakkaldan aldığın bir şişe su değil ki, tamamen otomasyon sistemle üretilen, pahası biçilen bir ürün olsun. Tamamen sabır, eğitim ve zaman gerektiren bir şey. El emeği bu işe lütfen SAYGI DUY.

Biraz daha yazmak isterdim ama sanırım bu satıra kadar bile okumamış olabilirsin.

• quote:

Üslubum düzgün şuan sana hakaretmi ettim veya küçükmü düşürdüm. Sana diyorumki ben bu yamadan önce para sistemine karşı çıkıyorum diğer mesajlarımı okumadın galiba olay para değil zaten . Önceki yazılarımı oku. Gönüllü çeviriye gelince benım bu yazdıklarımı gönüllü hiç bir çeviri küsmez bu 1!

2. Adam orda demogoji yapıyor madem gönüllüsün senin parayla pulla işin olmaz ki zaten bende bunu eleştiriyorum o herifin gönüllüyle falan filan işi yok demogoji yapıyor aklı sıra. Anladınız umarım şimdi?
    Anlaşılan çok farklı kulvarlardayız. Size iyi forumlar. :)
  • Şimdi bir oyunun türkçe yaması için otuz küsür Türk lirası verip Gönüllü!!! çevirmen dostlarımızı küstürmeyelim ya da udemy den 25 TL ye İngilizce kursu alıp dilimizi geliştirelim
  • Bu yama ne zaman çıktı :) Hayır bir 15 gün filan olduysa, arkadaşlar sanırım zaten 1 ay önceden oynamışlardır. Hiç değilse ücret çam sakızı misali bir 10 tl falan olsa idi atacaktım. Gerçi benim için farketmez, beklerim, sararsa oynarım, sarmaz ise diğer oyun gibi yarım bırakırım.

Edit 1 hafta olmuş, ilk mesaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 31 Ağustos 2018; 17:34:44 >
  • neden dolar ya 10₺ yollayım verin şu yamayı abi çok pahalı
  • the radiation kullanıcısına yanıt
    Yama için teşekkür ederiz, yukarıda da dediğim gibi 10 tl atarız sende aynı fikirdesin.

The Witcher 3 GOTY gibi bir oyun 29.50 tl iken, en son ezio ile bıraktığım, bir de yenilik babında black flag ile son verdiğim bir seri. Bundan önceki oyununu yarım bırakmıştım.

Bu oyunun da benim için oynanış garantisi yok, nerde ezio gözünü seveyim :)) Dolayısıyla hem dolar oluşu, hemde şuan sanırım 30-35 tl gibi bir fiyat YAMA için bence de fazla.

Tabi emek kendilerinin, bir şey diyemem. İsteyen alır oynar, istemeyen oynamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the radiation

neden dolar ya 10₺ yollayım verin şu yamayı abi çok pahalı
    Evladım said abimiz benzini dolarla alıyor ve hep 10 dolarlık benzin dolduruyor o yüzden sıkıntı yok düşünsene 1 yıl hep 10 dolarlık benzin doldırdugunu. Yani hiç kazanamıyor garibim TL verseydin 35 lira vermek zorunda kalırdın senın için pahalı olurdu

• Hala bu adnanoktarr denen şahsiyeti ciddiye alan var. Arkadaşlar bu insanımsı Witcher 3 yamasında da böyle davranışlar sergileyip yama çıktığı zaman aniden ortadan kaybolmuştu. Virüs olarak burada tekrar belirmiş. Ölü taklidi yapın konuşur konuşur gider. Dinleme zahmetine bile girmeyin. İyi forumlar.
  • Engel diye bişey var daha ilk mesajını gördüğümde bir ur olduğunu anlayıp engellemiştim bu gereksizi size de tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

Engel diye bişey var daha ilk mesajını gördüğümde bir ur olduğunu anlayıp engellemiştim bu gereksizi size de tavsiye ederim
    İsminde hayır yok ki, konuya bir hayrı olsun. Engel atıp geçin.

• Farklı bir sitede çalışmanızı korsana uyumlu olarak ücretsiz paylaşmışlar.

Bu konu hakkında olumlu veya olumsuz her hangi bir yorum yapmayacağım ama açıkçası böyle bir şeyi bekliyordum hatta bunun üzerine siteler bile açılacaktır.

Ekleme : buradan veya özelden link istemeyin yönetimden ceza/uyarı alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MsSsS -- 3 Eylül 2018; 18:37:3 >
  • dolar mi ?

valla 155 ararin

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.