Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.822
Cevap
57
Favori
149.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deadpool1907

Peki yamanın ücretsiz versiyonu yayınlanacak mı?
    40 gün sonra.
  • ps4 de çıksa ya da kırık versiyonulara yuklenebilse para verip bende alsam ihtimal var mı ps4 ler için
  • Türkçe yamayı birisi sızdırmış maalesef.Geçmiş olsun.Hemde korsan sürüme uyarlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gerald007 -- 30 Ağustos 2018; 16:37:30 >
  • gerald007 G kullanıcısına yanıt
    korsan sürümümemi uyarlamış ? .
  • quote:

Orijinalden alıntı: KR4T0S

korsan sürümümemi uyarlamış ? .
    Evet böyle demiş

Arkadaşlar bilindiği üzere animus projesi isimli sitedeki arkadaşlar sağolsun oyunu türkçeye çevirmişler ancak teşekkürden fazlasını isteyerek illegal bir şekilde sanki ubisoft temsilcileriymiş gibi 5 dolar karşılığı milleti aşağılayarak türkçe yamayı satma derdine düşmüşler
    Ubisofta şirin görünmek için siteye orjinal satın alma linki koşmuşlar komiksiniz gerçekten...
    Bu şahıslar eski köye yeni adet getirmeye çalıştıkları belli bir oyunun türkçe çevirisi para kazanmak için yapılmaz oyun çevirisinde emeği geçenler teşekkürden fazlasını beklememeli...
    Böyle çeviri yapacaklarına hiç yapmasınlar daha iyi animus projesi gider pipimus projesi gelir...
    ingilizcesi olupta çeviri olaylarına yatkınsanız XeNTaX veya zenhax tarzı sitelere girip bu işin gurularının yaptığı çeşitli oyun arşiv araçlarıyla çeviriler veya modlar yapabilirsiniz... ( kısa not: ancak oyun firmalarına göre bu iş legal değil bilgilendireyim )
    Yamayı nasıl elde etteğime gelince internette arama yaptım oneindir gibi bir adı olan siteden 1.5.1 versiyonu için hazırlanmış yama dosyasını indirip yukarıda bahsi geçen sitelerden tools elde edip 1.2.1 dosyasıyla uyarlama yaptım oyun ekranındaki yazıyarı türkçelştirme olayına girmedim
    1.2.1 CPY sürümleriyle uyumlu çalışmaktadır gold edition ile de çalışabilir cpy sürümü kullanıyor diye biliyorum 28. bölüme kadar sorunsuz geldim herhalde bundan sonrada sorun çıkarmaz :)
    Oyunu türkçeleştiren animus projesi ekibine SADECE TEŞEKKÜRLER...

Türkçe Yama kurulumu
    1- Oyunun kayıt dosyası yedeğini almayı unutmayın
    2- Oyunun kurulu olduğu klasörde DataPC.forge dosyasının yedeği alın
    3- Daha sonra indirdiğiniz DataPC.forge dosyasını kopyalayıp oyunun kurulu olduğu klasöre yapıştırın
    ardından oyunu sömürmeye devam edebilirsiniz
    paranızı oyunlara değil kendinizle alakalı daha yararlı şeylere harcamanız dileğiyle...

• Sizde daha fazla yayıp başkalarının emeğini sömürenlerin reklamını yapıp daha fazla kişinin duymasını sağlıyorsunuz.
    Sen mi uyarladın yamayı yoksa resmen propagandalarını yapmışsın adamların 3 mesakın var ikisi bunla ilgili sen hayırdır madem propagandalarını yapıyorsun site linki atta nasıl erkeklermiş görelim
  • elftorno kullanıcısına yanıt
    Link var gibi indirmedim ama korsanda çalışmadığı belirtiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evladı fatihan -- 30 Ağustos 2018; 18:11:26 >
  • bu iş bu kadar kolaysa bu zamana kadar neyi beklemişler acaba malın biri para verdiği yamayı indirip internete atmış gerçekten aramızda mallar çok sen tut para ver destek ol adamlara sonrada git bunu interete at ne kadar beyinsiz varsa bu ülkede yemin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evladı fatihan -- 30 Ağustos 2018; 18:25:43 >
    Güzel demişsin. Animus manimus diye birşey yok. Animus Anonim Şiketi var artık. Defalarca uyarmama rağmen şu heriflere abone olup para kazandırmayın dedim .

Sen bu işe gönüllü başladın eyyyy Animus. Şimdi işi para pula döküyorsun birde utanmadan heriflere diyorsunki şu kadar abone olmadan çeviri yapmam önce para sonra çeviri demişsin .

Sana 1 tek saygı duyardım . Çeviri bittikten sonra para isteyebilirsin ama sen Çiftlik Bank gibi ( kerizlerde dahil) Önce parayı ver diyorsun.

Gönüllü falan yok artık . Ne haleri varsa görsün zaten aklı başında insan abone olupta aylık 5 dolar ( 30-35 lira) atmaz bunlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim ben demedim bunu yamayı indirdim içerisinde not olarak o mesaj yazıyordu.Bunu kim paylaştıysa o yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gerald007 -- 30 Ağustos 2018; 19:14:14 >
  • Bu ekip dağılırsa bundan sonra gelecek, AC oyunlarının çevirisini zor görürsünüz.Zaten 1ay sonra ücretsiz olarak sunulacak bir yama idi.
  • Hiç bir emek ürününe para vermeyipte para verenlere laf atan ölücüler buna bile el atmışlar ya şimdi o torrent forumunda yamayı paylaşan adamın profilini inceledim sadece bu yamayı paylaşmak için üyelik açmış beleşçilerin sitesine bide üyelik açtığı günden beri full online olarak takılıp animus porjesine sövüp saymış gerçekten akıl alır gibi değil kesin saidin baş düşmanı faandır o herif resmen kin kusmuş mesajlarında bu kadar olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evladı fatihan -- 30 Ağustos 2018; 20:29:39 >
  • adnanoktarrr ozaman bi katkın olsun da yama yapta görelim insanlara keriz deyip hakaret edeceğine o keriz dediğin insanlar sayesinde türkçe çeviri hızlandı senin gibilerde o o bağış yapanlar sayesinde Türkçe oynuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerizlik ne alaka kardeşim bende bu paralı işlere kısmen karşıyım ama destek çıkan hiç kimseye keriz aptal gibi cümleler kullanmam.

Gerek saidsrc gerek KarapathiaN gibi çevirmenler böyle bir karar almışsa buna saygı duymak gerek.
    Zaten Said bedava paylaşacaktı yakında ben karşı olsam bile emeklerinin böyle sömürülmesi içime sinmedi.

Onlar gibi düşünmesekte karşı fikirde olsakta kimsenin kimseye hakaret etmeye kendi doğrularını başkasına kabul ettirmeye hakkı yoktur.
  • Anlamıyorsunuz galiba . Ben para kazanmalarına birşey demiyorum. Yamayı bitir artık 4 dolarmı 5 dolarmı ne istiyorsan koy alan alır almayan almaz.

Karşı çıktığım konu daha yama başlamadan hemen hadi paracıklar paracıklar hadi abone olun aylık şukadar bin tl lazım şu bu demeleri düpe düzlük keriz bulmaktır .

Sen ortaya okadar para kazancan üstüne üstün daha yamayı bitirmeden ... Yama bittikten sonra yine satmaya başlican ha? Hey bee sisteme bak . Ne gruplar var tanıyorum ben adamlar yamadan önce para dilenmiyor adam gibi yapıyor bide bağış sistemi koyuyor isteyen atıyor.

Bu herifler hem aç gözlü paragöz hem kısa yoldan milleti kerizliyor. Sen okadar binlerce tl ile hakkını vercenmi hem süre hem kusursuz çeviriyi? Siz bunlara prim vermeye devam edin .

• https://www.dersimiz.com/atasozleri_sozlugu.asp?islem=bilgigoster&id=1210

• Eden bulur inleyen ölür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 31 Ağustos 2018; 9:28:1 >
  • adamsın reyiz durmak yok yola devam
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.