Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dysquest

Merhaba. Yama ücreti ne kadar?
    http://www.animusprojesi.com
  • Acaba oyunun 1.5.1 sürümünü nerden indirebilirim? Yamaya para verdik de oyuna vermem çok pahalı. Var mı bildiğiniz 1.5.1 patch beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenernet

Acaba oyunun 1.5.1 sürümünü nerden indirebilirim? Yamaya para verdik de oyuna vermem çok pahalı. Var mı bildiğiniz 1.5.1 patch beyler?
    O sürüm henüz kırılmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal oyunda da çalımıyor yama
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenernet

Orjinal oyunda da çalımıyor yama
    Kurmayı becerememişsindir şuan oyunu bu yamyla oynayan kaç kişi var ondan da haberin yok bunların içindede birisi benim 30.saate girdim yamanın bırak çalışmamasını bir kere bile hata verdirdiğine bile şahit olmadım

EDİT:son mesajlarına baktım da sen bu korsanda oynamaya çalışan kişisin orjinal almadıysan zaten korsanda çalıştıramayacağını bilmiyosun demektir buda senin problemin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evladı fatihan -- 9 Ağustos 2018; 11:29:35 >
  • Kardeşim aldım oyunu. Dosyayı indiriyorum, kurmakta ne varmış. Kopyala yapıştır yapacaksın. Düzgünce açıklayabilirsin.
  • erenernet E kullanıcısına yanıt
    Eğer steamdan aldıysan steamapps>common>Assassins Creed Origins içerisinde bulunan DataPC.forge dosyasını değiştireceksin o zaman sıkıntısız oluyor.
  • erenernet E kullanıcısına yanıt
    Böyle bir durum yok. 2-3 Ay önce aldım yamayı ve sorunsuz şekilde çalıştı.
  • Çevirmenleri gerçekten tebrik ediyorum oyunu bitirdim. Ufak tefek yan görevler kaldı sadece hiç bir İngilizce kalmış satıra veya anlatım bozukluğuna rastlamadım. Gerçekten itinayla hazırlanmış yama.

• quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Çevirmenleri gerçekten tebrik ediyorum oyunu bitirdim. Ufak tefek yan görevler kaldı sadece hiç bir İngilizce kalmış satıra veya anlatım bozukluğuna rastlamadım. Gerçekten itinayla hazırlanmış yama.

Yoksa şüphen mi vardı ? Şuan piyasadaki en kaliteli en profesyonel en güvenilir en en en mükemmel çeviri yapan ekip Animusprojesi.com'dur. Destekte bulunmayı unutmayınız.

• inşallah odyssey yaması hızlı çıkar originsten daha büyük olcak sanırım cünkü diyalog seçimleri falan var ve daha teferruatlı ama animusa güveniyoruz tam destek maddi manevi
  • yama paylaşıldımı internette??
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_akkuş

yama paylaşıldımı internette??
    Hayır. Daha çooook var. Gir siteden satın al
  • Said bey DLCler Ne zaman %100 Çevrilir Bir tarih verebiliyormusunuz. Teşekkürler
  • nasıl alacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailteo

nasıl alacağız.
    https://animusprojesi.com/

Sekmelerde Abone ol Kısmı var orada gözüküyor.
  • teşekkürler,
    oyunun orjinalmi olması gerekli,
    yoksa torrentte de çalışıyormu,
    alakanız için teşekkürler
  • ismailteo İ kullanıcısına yanıt
    Şu an oyunun son sürümü kırılmadığından sadece orijinal olmalı. Son sürüm kırılırsa korsan çalışacak.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.