Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meholika64

En saçma olan da ne beyler biliyo musunuz? Bu çeviriyi parayla alsalar 2-3 adamda kontrolcüsü olsa kendi şirketlerinden ne kadar pahalı tutar. Bi oyun yaparken milyonlar bayılıyolar. Şunu yapsalar her türlü işin karı çıkacak. Nedenini anlayamıyorum. Burdan BANA GÖRE en mantıklı çıkan cevap ise ırkçılık.
    Bunları bende düşündüm fakat eğer öyle olsa rainbow six siege oyununa neden Türkçe resmi dil desteği altyazı getirsinlerki. Anlam veremiyorum. Rainbow six siege ülkemizde çok tutulan oynanan bir oyun. Bende oynuyorum hatta. Hangi. Oyun çok satılıyor ilgi görüyorsa o oyunlara ülkeye özel dil desteği. Sonradan getiriyor olabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 3 Ağustos 2018; 14:58:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu arada yetkililer kimse o Demo işini yapacaklar mı falan söylerlerse ona göre hareket edicem
    Demo yapıcak larını pek sanmıyorum. Oyununuz orijinal uplay yada steamden almış iseniz Türkçe Yama uyumlu. Bir şekilde çalışır

• Benim anlamadığım siz şimdi rainbowu Türkçe'ye çevirdiniz eyvallah. Adamlar sizin ac originsi çevirdiğinizi biliyor mu?
    Eğer biliyorsa bu ac originsi resmi olarak sunsanız kabul etmezler mi?
    Ya da assassins creed originsi çevirdiğiniz için size kızmadılar mı?
    Cevap verirseniz çok sevinirim. Merak ediyorum. Belki bir şans yeni çıkacak ac oyunu resmi Türkçe olur hem siz de daha iyi bir para kazanmış olursunuz, mümkün mü bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISKA -- 3 Ağustos 2018; 15:5:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISKA

Benim anlamadığım siz şimdi rainbowu Türkçe'ye çevirdiniz eyvallah. Adamlar sizin ac originsi çevirdiğinizi biliyor mu?
    Eğer biliyorsa bu ac originsi resmi olarak sunsanız kabul etmezler mi?
    Ya da assassins creed originsi çevirdiğiniz için size kızmadılar mı?
    Cevap verirseniz çok sevinirim. Merak ediyorum. Belki bir şans yeni çıkacak ac oyunu resmi Türkçe olur hem siz de daha iyi bir para kazanmış olursunuz, mümkün mü bu?
    Ubisoftt a mail attılar zaten. Fakat firma umursamıyor ilgilenmiyor.

• abi rainbow la origins bir dğeil ki biri hikaye oyunu deli gibi kelime var adam uğraşmak istemiyo ya da par vermek
  • Millet yamayı indirip sorunsuz oynuyor elinde ki oyun ORJİNAL olup da sıkıntı yaşayan bir Allah'ın kulu yok forumda. Aksi bir durum olsa kesinlikle forumun son sayfalarında belirtilirdi.(Bunu öğrenmek için forumu baştan sona okumaya gerek yok) Oyununuz orjinalse yama kesinlikle sıkıntısız çalışacaktır.
  • quote:

Bu arada yetkililer kimse o Demo işini yapacaklar mı falan söylerlerse ona göre hareket edicem
    Demo olmayacak. Gerekte yok. Animus Projesine güvenmiyorsanız yapacak bir şey de yok.

Zaten daha önce yazmışsın Syndicate'i oynuyormuşsun. Oyun Türkçe mi ? Evet türkçe. Sende kendi gözlerinle gördün mü Türkçe olduğunu ?

Yamanın çalışıp çalışmayacağını teyit etmeye ne gerek var ? Oyunun orijinal ise çalışır.
  • Demo ne alaka ? Türkiye de bundan daha iyi Çeviri çok nadirdir oyunlarda... almazsın olur biter şimdi de demo laga lugası çıktı

• Bizim ülkde mmo oyunlara para verilir normal oyunda ise multisi varmı diye sorulur yoksa hikayeli oyuna paramı verilir a... diye devam eder assasins serisi ülkemizde çok tutan bir seri ama korsanı , eğer rainbow six siege gibi oyunlar korsan olarak online oynanabilse o da satmazdı.
  • Assassins Creed origins steamda aile paylaşımı olmuyor mu?
    Arkadaştan hesabı alıp aile paylaşımını açtım. Neredeyse her oyun var ama Assassins Creed origins gözükmüyor bilen varmı acaba?
  • quote:

Assassins Creed origins steamda aile paylaşımı olmuyor mu?
    Arkadaştan hesabı alıp aile paylaşımını açtım. Neredeyse her oyun var ama Assassins Creed origins gözükmüyor bilen varmı acaba?
    Bildiğim kadarıyla olmuyor. Çünkü oyun uplay oyunu. Arkadaşının sana uplay hesabınıda geçici olarak vermesi gerekiyor. Verse dahi olmayabilir. Steam ve uplay orijinal hesabını paylaşması gerekiyor gibi kesin çözüm bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 6 Ağustos 2018; 14:38:7 >
  • quote:

Assassins Creed origins steamda aile paylaşımı olmuyor mu?
    Aile paylaşımı desteklenen oyunlara göz atın, muhtemelen desteklemiyordur.
  • Her şey para TL de değil ha dolar , gidin kardeşim diğer siteler gibi yapımcıyla anlaşın onlara satın yamayı güncelleme olarak koysunlar ama ne gerek var uğraşmaya DOLAR DOLAR DOLAR
  • Said Bey dlc lerin çevirisi ne başlandı mı ? Baslandiysa % kacta ne zaman çıkar kolay gelsin.

• sanırım parayı veren düdüğü çalıyor acaba ne zaman yayınlıyacaksınız kese ne zaman dolacak :D
  • dijey561 D kullanıcısına yanıt
    En başta Ekim de diğer oyunun çıkışından sonra herkese yayınlanacak diye açıklanmıştı. Kimsenin derdi de para değil ama destek olup biraz çevirmenlere şevk verseniz kimse zarar görmez. İstenen de ayda 1 dolar iken bunu bile bu şekilde karşılamanız akıl alacak gibi değil. Herkese yine bedava dağıtımı da yapılacakken yamaların neden rahatsız oluyorsunuz hiç anlamıyorum.
  • İnsanlar ne kadar nankör şu yama konusundan bile bunu çok net anlayabiliyoruz bu kadar verilen emek var adam kese ne zaman dolacakda yayınlayacaksınız diye soruyor eski mesajları okumaktan aciz insanımsı yaratıklar bile herşeye yorum yapıyor ya deliriyorum oyunda 25.saate girdim daha nerdeyse ana görev yapmadan ottoan boktan yan görevleri oynayıp duruyorum bir tane bile ingilizce altyazı veya yanlış kelimeye rast gelmedim bu kadar büyük bi oyunda böyle kusursuz yama yapıyor ama adamlar ama bazı aklı kıt arkadaşlar hala bu yamayı binlerce lira kazanmak için yaptıklarını sanıyor vallaha iyi sabır var said reiz ve ekibinde bunlarla vallaha uğraşılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

İnsanlar ne kadar nankör şu yama konusundan bile bunu çok net anlayabiliyoruz bu kadar verilen emek var adam kese ne zaman dolacakda yayınlayacaksınız diye soruyor eski mesajları okumaktan aciz insanımsı yaratıklar bile herşeye yorum yapıyor ya deliriyorum oyunda 25.saate girdim daha nerdeyse ana görev yapmadan ottoan boktan yan görevleri oynayıp duruyorum bir tane bile ingilizce altyazı veya yanlış kelimeye rast gelmedim bu kadar büyük bi oyunda böyle kusursuz yama yapıyor ama adamlar ama bazı aklı kıt arkadaşlar hala bu yamayı binlerce lira kazanmak için yaptıklarını sanıyor vallaha iyi sabır var said reiz ve ekibinde bunlarla vallaha uğraşılmaz
    Beş parmağın beşi de bir değil malesef. Arkalarında bizim gibi değer ve kıymet bilen, sadık, hak edene hak ettiğini fazlasıyla veren destekçileri, aboneleri, üyeleri olduğu sürece çevirmen ekiplerin bu tür yorumları görmezden gelmeleri ve işlerine odaklanmaları bu çalışmalarda başarıyı sürekli kılacaktır.
  • evladı fatihan kullanıcısına yanıt
    tamamda kardeş uslubunca cevap vermesini beceremiyon mu bir tutar istenmiş ee bu tutarın dolması gerek demi bundan alınıyorsan niye istiyorsun mağden istiyorsun neden alınıyorsun küfür mü ettik hakaret mi ettik bişey mi dedik yaratık olanda sensin nankör olanda sensin kimse sizden kusursun bişey beklemiyor zaten kendin çalıyon kendin oynuyon iyi vallah bişey yapıyon diye gelene gidene hakaret etme hakkını kendinde mi bluyon sende analama kıtlığı olmasaydı zaten böyle saçma bir cevap vermezdin ula senden uğraş diyen mi oldu kendin kaşınıp saçma yorum yapıyon
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.