Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yetkili kişiler ben yamayı almak istiyorum ama çalışıp çalışmayacağını da bilmek istiyorum. Acaba yama gibi sadece menünün çevrildiği bi kurulum dosyası verseniz onla denesem olursa satın alsam. Sonuçta ne kdar büüyk bi gurup olsalar da internetdeki her bir şeye güvenmemek gerek
  • meholika64 kullanıcısına yanıt
    Kullanan bir sürü insan var oyunun orjinalse sorunsuz çalışacak değilse zaten çalışmıyor neyin derdindesin ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 2 Ağustos 2018; 15:46:37 >
    Elinde ki oyun orijinal mi? Forumu incelesen yamanın açılıp açılmayacağını yüzde yüz kestirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Sıkıntı yok, zaman çok bekleriz. Kırılmazsa 70-80 liraya inene kadar almam olur biter. 1-2 sene sorun değil. Ben yakın zamanda kırılcağını tahmin ediyorum.

Alıntıları Göster
    Son steam indiriminde 80 liraya aldım. Steam'de 104 liraya mı ne düştü, gift sitelerinde de 80 civarına.
  • quote:

Sıkıntı yok, zaman çok bekleriz. Kırılmazsa 70-80 liraya inene kadar almam olur biter. 1-2 sene sorun değil. Ben yakın zamanda kırılcağını tahmin ediyorum.

Alıntıları Göster
    Bu dolar kuru varken ve bu hayat pahalılığında en az 5 yıl boyunca 70-80 liralara düşmesi hayaldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Son steam indiriminde 80 liraya aldım. Steam'de 104 liraya mı ne düştü, gift sitelerinde de 80 civarına.

Alıntıları Göster
    Şuanda steam'de durum bu şekilde. Pek iç açıcı değil.

• tam olarak neden güvenebileceğim ki? Hem öyle deneme şeyi olsa ne olacak? 2 ayı var zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: meholika64

tam olarak neden güvenebileceğim ki? Hem öyle deneme şeyi olsa ne olacak? 2 ayı var zaten
    Hocam site ve ödeme yöntemi güvenilir merak etmeyin. Şimdiye kadar 92 kişi bağış yaparak abone oldu siteye destek için. Bu kadar kuruntu yapmanıza gerek yok. bence biraz abartıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu adamlar bundan önceki bütün AC oyunlarını çevirdi ve hepsi ücretsiz ulaşılabiliyor bu neden çalışmasın? Neden güvenmeyesin ki bu kadar insan denedi oynuyor? Hadi güvenemiyorsun o zaman Ekim de herkese açık olacak indirme yükler bakarsın çalışırsa yine bağışını yaparsın dostum garanti olur. Türkçe Yamanın demosu mu olur ki istiyorsunuz?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 2 Ağustos 2018; 20:49:3 >
  • VEGETTO kullanıcısına yanıt
    Ödeme sistemi ile sorunu yok ki yama çalışacak mı bakmak için yamanın demosu yayınlansın diyor. :)
  • O kadar Çiftlik Bank gibi şeylerden sonra insan iyice temkinli yaklaşır böyle şeylere . Hem fazla bir şey önermedim ki. Sadece çalışacak mı diye hani benim pc de sorun çıkar diye hem. sadece giriş menüsünün çevrilmiş hali dedim. 10 tane kelime zaten :D. Demo ayrı bi şey bu ayrı
    Çiftlik bank deme artık, ayıplarlar valla... bunlar okuma ve araştırma alışkanlığı edinmemekten ileri gelen şeyler. Yaşadığınız dünyadan haberiniz olmalı öncelikle. Bu alanda geçmişi olan, referansları olan bir kişiye ya da oluşuma temkinli yaklaşmak o kişinin kendi kusurudur. Hani çok yeni olur, ortada bir eseri olmaz anlarım. Okuma yeteneği ve 5 duyu kullanılmalı, yabancı kalmayın bazı meselelere...

Ama demo benzeri fikrini beğendim. İnsanlar balıklama atlamadan önce onu dener hemfikir olurlar, malum okumadan değerlendiren bir toplumuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 2 Ağustos 2018; 21:46:44 >
  • Abi örnek verdim sadece çiftlikbankı :D . Siteyi biliyorum biraz araştırdım ama bu teklifi verdim bunu kabul etmeseler direk o zaman araştırırım. PC'den kaynaklanabilcek bi sorun olcak mı diye istiyorum denemek.
  • quote:

Şu upgrade bi kırılsa 20 dolar bağışla alıcam yamayı. Böyle firmalara para kazandırmak istemiyorum.

Beklemedeyiz...
    Böyle firmalar derken? Oynamaya can attığınız bir oyunun yapımcısı nasıl oluyor da böyle firma oluyor, parayı hak etmiyor?
    Oyunu oynayasınız var ki bekliyorsunuz, demek ki adamlar işini iyi yapıyor.
    Yani isteyen korsan oynar benim de korsan oynadığım bir ton oyun var o başka da gerekçe mantıklı olmamış bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Böyle firmalar derken? Oynamaya can attığınız bir oyunun yapımcısı nasıl oluyor da böyle firma oluyor, parayı hak etmiyor?
    Oyunu oynayasınız var ki bekliyorsunuz, demek ki adamlar işini iyi yapıyor.
    Yani isteyen korsan oynar benim de korsan oynadığım bir ton oyun var o başka da gerekçe mantıklı olmamış bence.

Alıntıları Göster
    laga luga yapma dostum. işine bak. nedeni belli.

• quote:

Alıntıları Göster
    O değil de yani klasik her oyunda görmeye alışkın olduğumuz diller Ingilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca dörtlüsünü geçtim hani Rusça, Çinçe, Portekizce(Brezilya), Japonca, Arapça, İspanyolca'yı da bu dillerin arasında olmasını da anlarım,

(çünkü bu diller sadece o ismi geçen ülkeye hitap etmiyor, daha bir çok ülke aynı dili kullanıyor her biri 100 Milyonu geçkin insana hitap ediyorlar bir de böyle düşünün. Çince 1 Milyarlık nüfusa bakıyor, Japonca ülke nüfusu zaten 120 Milyon, Portekizce-İspanyolca derken dünyanın bir çok ülkesi ve tüm Güney Amerika bu dilleri kullanıyor, Arapça deseniz yine dünyanın bir çok yerinde Afrika-Asya ülkeleri tüm Orta Doğu ülkeleri aynı dili kullanıyor)

ve fakat orada Çekçe, Flemenkçe, Korece, Lehçe vb çok dar bir alana nüfusa hitap eden dillerin olmasını Türkçe'nin en az bunlar kadar orada olamamasını anlayamıyorum. Ülke yaşam şartları, milli geliri, temel fiyatlar, fakirlik/zenginlik, alım gücü oyun satışları vs vs şu bu o bunlardan hiç bahsetmeyelim, Ubisoft'un oyununda yer alan dillerdeki bir çok ülkeyi Türkiye bu haliyle üçe dörde beşe katlar ikiyle çarpar ham yapar, yani demem o ki milli gelirin düşüklüğü oyun satışları ülke fakirliği/zenginliği şusu busu demek Türkçe'nin böyle diller arasında olmayışını haklı göstermeye yetmez. (EDIT: O bazı ülkeleri Türkiye bu haliyle ham yapar yer bitirir derken tabii Dolar/Döviz kurlarının 4.00TL'nin altında olduğu zamanlarda daha haklı bir gerekçeydi bu unutmayalım).

İşte gel de bunu Ubisoft gibi firmalara anlat, hem böylesi bir çok oyun dağıtımcı/yapımcı firmaya daha başvurulup geri dönen altyazı çalışmalarını düşünün dışarıdan parasız şartsız ücretsiz %100 çevirisi yapılmış altyazı sunuyorsun bunu bile ellerin tersiyle itiyorlar "oyunumuza Türkçe ekleme gibi bir planımız yok diyorlar" yuh be! daha ne yaparsın, biz de habire o 10-15 dil arasında neden Türkçe yok diye neden official Türkçe altyazı vermiyorlar diye ağlıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 3 Ağustos 2018; 9:30:50 >

• quote:

Alıntıları Göster
    Burası forum, kurallar çerçevesinde istediğimi yazarım. Bana göre de laga luga yapan sensin.

Sadece Türkçe oyun çıkaran firmalar para kazanmayı hak ediyorsa, piyasada 2-3 şirket 4-5 oyun var satın alınabilecek. Kaldı ki Ubisoft bu konuda bir adım attı, Rainbow Six Siege oyununu Türkçe yaptı. Bu ne demek? Bizim Türkçeye karşı bir antipatimiz yok, oyun satılıyorsa başka oyunlarımızı da Türkçe yapabiliriz demek. Türkçe'yle hiç teması bile olmayan bir sürü firma varken adamlar geç de olsa bir adım attı.

Bu ülkede yıllarca bir tane bile Türkçe oyun çıkmadı, sonra tek tük bir şeyler olmaya başladı ve bu süreç gitgide hızlandı. Bir anda olacak bir şey değil tüm oyunların Türkçe olması, yavaş yavaş o noktaya gidiyoruz umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Burası forum, kurallar çerçevesinde istediğimi yazarım. Bana göre de laga luga yapan sensin.

Sadece Türkçe oyun çıkaran firmalar para kazanmayı hak ediyorsa, piyasada 2-3 şirket 4-5 oyun var satın alınabilecek. Kaldı ki Ubisoft bu konuda bir adım attı, Rainbow Six Siege oyununu Türkçe yaptı. Bu ne demek? Bizim Türkçeye karşı bir antipatimiz yok, oyun satılıyorsa başka oyunlarımızı da Türkçe yapabiliriz demek. Türkçe'yle hiç teması bile olmayan bir sürü firma varken adamlar geç de olsa bir adım attı.

Bu ülkede yıllarca bir tane bile Türkçe oyun çıkmadı, sonra tek tük bir şeyler olmaya başladı ve bu süreç gitgide hızlandı. Bir anda olacak bir şey değil tüm oyunların Türkçe olması, yavaş yavaş o noktaya gidiyoruz umarım.

Alıntıları Göster
    İlk mesajın alaycı geldi. O sebeple söyledim.

Ubisoft'un da 3 sene önce çıkan rainbow six gibi multiplayer bir oyuna tr eklenmesi saçmalıktan öte birşey değildir.

Adamların bas baya Türkçe'ye karşı belli bir tutumu vardır.

Buyrun ekim ayında çıkacak olan yeni AC oyuna eklenen diller... Sonuç yine aynı O nedenle kimse gereksiz yere firmayı savunmaya çalışmasın.

Bu firma böyle. Bizde ona göre davranıcaz.

https://store.steampowered.com/app/812140/Assassins_Creed_Odyssey/

• En saçma olan da ne beyler biliyo musunuz? Bu çeviriyi parayla alsalar 2-3 adamda kontrolcüsü olsa kendi şirketlerinden ne kadar pahalı tutar. Bi oyun yaparken milyonlar bayılıyolar. Şunu yapsalar her türlü işin karı çıkacak. Nedenini anlayamıyorum. Burdan BANA GÖRE en mantıklı çıkan cevap ise ırkçılık.
  • Bu arada yetkililer kimse o Demo işini yapacaklar mı falan söylerlerse ona göre hareket edicem
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.