Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umudum Vampyr'den yana ama bakalım :)Öyle bir şey olursa direk ön siparişi basarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 26 Nisan 2018; 20:14:51 >
  • Rdr pcye gelmez beyler hiç ümitlenmeyin anlaşmalar çoktan yapılmıştır.
  • yusufulas Y kullanıcısına yanıt
    Vampyr olmasına ihtimal bile vermiyorum ki değil zaten. AAA title değil bir kere. Vampyr olsa olsa AA title olur.

Said çevirinin AAA title olduğunu ve dünyanın en büyük 10 şirketi arasında yer alan bir yapımcı-yayıncının oyunu olduğunu belirtti. Vampyr bu iki tanıma da uymuyor malesef :)
  • tom clancy the division 2 olursa guzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Keşke Vampyr olsa ama değil gibi. Üstteki arkadaşın da hatırlattığı gibi AAA bir oyun çevriliyor diye açıklandı. Bir PC sahibi olarak RDR2'den daha çok sevinirdim.

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    RDR1 ben PS4 Pro da PSN NOW hizmeti ile oynuyorum, Xbox tarafında geriye uyumluluk ile oynanıyor PS4 tarafında PSN NOW hizmeti ile oynanıyor. Rockstar RDR1 üzerinde uğraşmaz daha, çünkü PS3 ün karmaşık olan zor donanımına cell işlemcisine yapılan bir oyundu onu x86 portlamak veya ele almak maliyet ve zaman kaybı vb nedenlerinden uzak duruyor olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 27 Nisan 2018; 2:19:8 >
  • O değilde konunun başlığı "Origins Türkçe Yama" birazda gidişat hakkında bilgi verilse mesela tahmini bir tamamlanma süresi verilse daha sağlıklı olur.
  • emresemet26 E kullanıcısına yanıt
    Çok merak ediyorsanhttps://www.patreon.com/animusprojesi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber buraya bağış yaparak öğrenebilirsin.
  • terasus33 T kullanıcısına yanıt
    ubisoft asla izin vermez öyle şeye

• Keşke bu ekip dragon age inquisition çevirisi yapsa hem hızlı olur hem kaliteli dragon age inquisition zaten dağ gibi oyun umut dünyası işte
  • Shadow of the Tomb Raider olabilirmi :)
    Ben de merakla bekliyorum hocam. Eğer Vampyr, Metro Exodus veya Shadow of Tomb Raider resmi çevirisi olursa en pahalı sürümünü ön sipariş vereceğim :) Ps4 Exclusive oyun olursa baya üzülürüm valla... Xbox Exclusive oyunlar bi sene sonra PC'ye geliyor sıkıntı olmaz da.

Tahminlerim (Sıralamasız):

-Vampyr (Life is Strange yapımcısının)

-Metro Exodus

-Shadow of Tomb Raider

-Battlefield V

-COD:Black Ops IV

-Red Dead Redemption 2 (PS4)

-Spider Man (PS4)

-State of Decay 2 (XBOX1)

-Cyberpunk 2077 (Witcher 3 yapımcısının)

-Half Life 3 (şaka tabii)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matolimehmet -- 1 Mayıs 2018; 0:16:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @saidsrc artık brotherhood yaması nerde kaldı hala bekliyoruz hala yok artık gelmeli bence
    bi bilgilendirme yaparsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

Bu mesaj silindi.
    pc ye çıksa iyidi konsolcular gülecek yine rdr 2 ise.
  • Valla iyice heyecan yapmaya başladım. RDR 2 ise göbek atıcam evde 😂😂

• Rdr 2 gibi geliyor.Mayıs ayı içerisinde duyuracak şirket dediniz.Bundan 1-2 ay önce bilgiler gelmesi gerekiyordu rdr 2 ile ilgili ama iptal oldu çarşamba göreceğiz.Buda destekler biçimde gözüküyor.
  • Rd2 pc'ye de gelir Gta online satışları iyi gidiyor.Ben şahsen Shadow of tomb raider diyorum.

Çeviri ne durumda Syndicate'de Jack ripper'ı bitirmiyor bilerek :)

• İnşAllah rdr 2 değildir yoksa aylardır dolapta duran çöp ps4 ü yeniden kurmak zorunda kalırım...Gönlümüz metro ve tomb raider dan yana..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Said reyiz yorumlarımızı okuyup sırıtıyosun değil mi söyleyemiyosun rdr2 olduğunu o kadar heyecanlıyım ki günlerdir çıldırıyorum ne zaman açıklama olacak diye eğer rdr 2 değilse valla çok üzülürüm ps4 proyu hazır yeni almışım kaymak gibi gider üstüne rdr 2
  • Bence RD2 olması imkansız. Ya Metro yada Tombraider.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.