Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelişmeler ne durumda ! merakla beklıoruzda
  • şuna bak usta gelişmeleri takip etmek için para ödemek zorundayız, herkes yolunda baba
  • @Merigold
    Çeviriyi sen yap da, sende yolunu bul öyleyse. Ben ilk müşterin olurum?!
  • Oyunu 60 saat civarı oynadım daha haritanın yarısı kapalı,her yerde yan görevler var ve yan görevlerde bile uzun diyaloglar olabiliyor ana görevi ve ara videoları söylemiyorum bile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merigold

şuna bak usta gelişmeleri takip etmek için para ödemek zorundayız, herkes yolunda baba

para ödemek gibi bi zorunluluk yok boş boş konuşmaya da gerek yok yayınladıkları zaman ağzının suyu akak aka indirmeyi bilirsiniz ama laf yapmakta da üstünüze yok para ödeme çıkınca indir ne boş yapıyosun
  • Sanırım Türkçe olmasının sebebi Rainbow Six Siege, geçenlerde Türkiye'deki Rainbow satışlarından memnun olduklarını söylemişlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa608 -- 6 Mart 2018; 10:55:20 >
  • Önceki çevirdiğiniz ac oyunlarını ve diğer oyunları indirilme sayılarını da referans göstererek AC:Origins ya da sonraki oyunlar için resmi yama teklifinde bulunsanız nasıl olur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Uplay'e Türkçe desteği geldi arkadaşlar:https://forums.ubi.com/showthread.php/1843926-Uplay-PC-Client-February-27th-Update-Forums

Said Bey,

Sizin desteğinizde çok önemli. Umarım yardımınız olur.

https://forum.donanimhaber.com/oyunlari-turkce-oynamak-istiyoruz-kanuni-dayanagimiz-var-dilekcemiz-hazir--131665464

Arkadaşlar konuya destek verelim.

• %40 olmuş yama yaz aylarında Türkçe oynarız gibi duruyor bu başyapıtı.
  • Acaba yamayı %100 olunca mı yayınlayacaksınız yoksa arayüz ve ana görevler bitince mi?
    Bence ikinci daha uygun olur ama tabi ki siz bilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Uplay'e Türkçe desteği geldi arkadaşlar:https://forums.ubi.com/showthread.php/1843926-Uplay-PC-Client-February-27th-Update-Forums

inşallah artık oyunlarada dil desteği gelir :)
  • Konu ile alakası yok ama az önce AC Black Flag'e 600mb güncelleme geldi ve Türkçe yama bozuldu :( bir ara ilgilenebilirseniz çok güzel olur. 4 yıl sonra nerden çıktı bu yama anlamadım gitti.
  • mustafa608 kullanıcısına yanıt
    Yine bir Çince güncellemesi falan yapıp bozmuşlardır. Ücretsiz verildiğinde bir köşede dursun oynarım diyordum, içine ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s-adebisi -- 7 Mart 2018; 22:4:18 >
  • Bari menü için bir yama yayınlayın altyazı ne zaman çıkar arada birde bilgi verin
  • @katamaran2030
    Ne yapacağını bilmeyen çevirmenlere hemen aklı başında, ne yaptığını bilen ve bu konularda tecrübeli arkadaşımız yol gösterdi.

Sağol katamaran2030.
  • saidsrc'yü tanımayan çok belli ki, ben kendisini AC2 yamasından beri takip ediyor ve biliyorum, sabredin arkadaş eninde sonunda yamayı çıkaracak, ben rahatım bu konuda çünkü çıkaracağını biliyorum, keyfine bak said başkan
  • bu yama bedava ne zaman yayinlanir

hedef 2023 derseniz para verip alacam

yok 2018 aralik ayinda derseniz beklicem
  • Assassin's Creed serisi dışında bir oyuna el atacaksanız bu oyun Watch dogs 2 olur inşallah.
  • Dishonored 2 yaparsanız herkesi sevindirirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.